ADVERTISEMENT

Live Soccer on TV and Online: Saturday Aug. 5

Aug 4

Saturday, Aug. 5

Aug 6
  • Thu
    Aug 3
  • Fri
    Aug 4
  • Sat
    Aug 5
  • Sun
    Aug 6
  • Mon
    Aug 7
  • Tue
    Aug 8
  • Wed
    Aug 9
  •  
?  
  FIFA Women's World Cup
Live
+
1:00am
Switzerland 1 - 5 Spain
*Round of 16
Live
+
4:00am
Japan 3 - 1 Norway
*Round of 16
Live
+
10:00pm
Netherlands 2 - 0 South Africa
*Round of 16
  France - Super Cup
Postp.
PSG vs Toulouse
  England - FA Cup
Live
9:00am
Bugbrooke St Michaels 2 - 3 Hinckley Leicester Road
Live
9:00am
Sittingbourne 0 - 0 Jersey Bulls
Live
10:00am
Sunderland RCA 1 - 5 West Allotment Celtic
Live
10:00am
Knaresborough Town 3 - 1 Frickley Athletic
Live
10:00am
Heaton Stannington 5 - 0 Tow Law Town
Live
10:00am
Ashington AFC 4 - 0 North Shields
Live
10:00am
West Auckland Town 2 - 0 Northallerton Town
Live
10:00am
Seaham Red Star 1 - 0 Pickering Town CFC
Live
10:00am
Whitley Bay 2 - 1 Garforth Town
Live
10:00am
Bishop Auckland 3 - 0 Bridlington Town
Live
10:00am
North Ferriby United 2 - 1 Crook Town AFC
Live
10:00am
Kendal Town 1 - 4 Consett
Live
10:00am
Tadcaster Albion 1 - 0 Redcar Athletic
Live
10:00am
Newcastle Benfield FC 0 - 3 Shildon AFC
Live
10:00am
Penrith AFC 2 - 1 Boro Rangers
Live
10:00am
Golcar United 0 - 0 Trafford
Live
10:00am
Thackley 2 - 3 Goole
Live
10:00am
Stockport Town 0 - 1 Ramsbottom United
Live
10:00am
AFC Liverpool 0 - 5 Lower Breck
Live
10:00am
Burscough 1 - 0 Pilkington
Live
10:00am
Ossett United 2 - 0 1874 Northwich
Live
10:00am
Barnoldswick Town 3 - 1 Handsworth
Live
10:00am
Padiham 3 - 0 Silsden
Live
10:00am
Prescot Cables 2 - 0 Eccleshill United
Live
10:00am
City of Liverpool 2 - 2 Penistone Church
Live
10:00am
Glossop North End 1 - 2 Colne
Live
10:00am
West Didsbury & Chorlton 2 - 0 Vauxhall Motors
Live
10:00am
Widnes 1 - 1 Longridge Town
Live
10:00am
Prestwich Heys 3 - 1 Bootle
Live
10:00am
Whitchurch Alport 2 - 1 Cheadle Town
Live
10:00am
Charnock Richard 7 - 0 Squires Gate
Live
10:00am
Highgate United 2 - 2 Walsall Wood
Live
10:00am
Bewdley Town 7 - 3 Daventry Town
Live
10:00am
Rugby Town 5 - 5 Malvern Town
Live
10:00am
Atherstone Town 3 - 0 Stone Old Alleynians
Live
10:00am
Hereford Pegasus 1 - 1 Hanley Town
Live
10:00am
AFC Wulfrunians 0 - 2 Gresley
Live
10:00am
Westfields 2 - 2 Cogenhoe United
Live
10:00am
Romulus 2 - 2 Newcastle Town
Live
10:00am
Boldmere St. Michaels 3 - 2 Lichfield City
Live
10:00am
Kidsgrove Athletic 0 - 0 Lye Town
Live
10:00am
Worcester Raiders 3 - 2 Belper United
Live
10:00am
Bedworth United 3 - 6 Heanor Town
Live
10:00am
Sutton Coldfield Town 3 - 1 Wolverhampton Casuals
Live
10:00am
Darlaston Town 3 - 1 Racing Club Warwick
Live
10:00am
Stourport Swifts 2 - 0 Coventry Sphinx
Live
10:00am
Shifnal Town 3 - 1 Hereford Lads Club
Live
10:00am
Worcester City 3 - 0 Dudley Town
Live
10:00am
Tividale 1 - 4 Rugby Borough
Live
10:00am
Quorn 1 - 1 Carlton Town
Live
10:00am
Skegness Town 0 - 0 AFC Mansfield
Live
10:00am
Grantham Town 1 - 1 Loughborough University
Live
10:00am
Lutterworth Town 0 - 3 Lincoln United
Live
10:00am
Eastwood Community 3 - 1 Kimberley Miners Welfare
Live
10:00am
Oadby Town 1 - 3 Bottesford Town
Live
10:00am
Sherwood Colliery 2 - 2 Aylestone Park
Live
10:00am
Cleethorpes Town 1 - 1 Loughborough Dynamo
Live
10:00am
Rossington Main 4 - 1 Leicester Nirvana
Live
10:00am
Maltby Main 1 - 1 Pinchbeck United
Live
10:00am
Ashby Ivanhoe 3 - 0 Deeping Rangers
Live
10:00am
Harleston Town 2 - 3 AFC Kempston Rovers
Live
10:00am
Ely City 0 - 0 Eynesbury Rovers
Live
10:00am
Norwich United 0 - 2 Woodbridge Town
Live
10:00am
Bury Town 3 - 1 Biggleswade United
Live
10:00am
Kirkley & Pakefield 1 - 0 Downham Town
Live
10:00am
Yaxley 0 - 7 Wroxham
Live
10:00am
Mulbarton Wanderers 2 - 1 Sheringham
Live
10:00am
Gorleston 4 - 1 Heacham
Live
10:00am
Wellingborough Town 6 - 0 Long Melford
Live
10:00am
Mildenhall Town 2 - 0 Soham Town Rangers
Live
10:00am
Desborough Town 2 - 2 Potton United
Live
10:00am
Wisbech Town 3 - 1 March Town United
Live
10:00am
Lakenheath 2 - 2 Godmanchester Rovers
Live
10:00am
St Neots Town 2 - 2 Fakenham Town
Live
10:00am
West Essex 3 - 2 Crawley Green
Live
10:00am
Redbridge 2 - 2 New Salamis
Live
10:00am
St. Panteleimon 2 - 2 Witham Town
Live
10:00am
Cockfosters 0 - 1 Barking
Live
10:00am
Saffron Walden Town FC 1 - 0 Great Wakering Rovers
Live
10:00am
AFC Dunstable 2 - 1 Newport Pagnell Town
Live
10:00am
Sawbridgeworth Town 5 - 1 Arlesey Town
Live
10:00am
Halstead Town 1 - 4 Romford
Live
10:00am
Leverstock Green 5 - 3 White Ensign
Live
10:00am
FC Romania 5 - 0 Tilbury
Live
10:00am
East Thurrock United 1 - 0 Frenford
Live
10:00am
Shefford Town & Campton 0 - 2 Maldon & Tiptree
Live
10:00am
London Lions 3 - 5 Barton Rovers
Live
10:00am
Leighton Town 3 - 0 Basildon United
Live
10:00am
Buckhurst Hill 1 - 1 Brantham Athletic
Live
10:00am
Hullbridge Sports 4 - 1 Takeley
Live
10:00am
Milton Keynes Irish 3 - 1 Dunstable Town
Live
10:00am
Fairford Town FC 1 - 1 Aylesbury United
Live
10:00am
Chalfont St Peter 1 - 3 Wallingford & Crowmarsh
Live
10:00am
Mangotsfield United 2 - 0 Wootton Bassett Town
Live
10:00am
Ardley United 1 - 1 Ascot United
Live
10:00am
Thame United 2 - 3 Bristol Manor Farm
Live
10:00am
Slimbridge 2 - 3 Reading City
Live
10:00am
Lydney Town 1 - 1 Roman Glass St George
Live
10:00am
Cribbs 3 - 1 Longlevens
Live
10:00am
Tring Athletic 0 - 2 Nailsea & Tickenham
Live
10:00am
Virginia Water 2 - 0 Risborough Rangers
Live
10:00am
Tuffley Rovers 2 - 2 Aylesbury Vale Dynamos
Live
10:00am
Clevedon Town 2 - 1 Wantage Town
Live
10:00am
Easington Sports 3 - 1 Burnham
Live
10:00am
Kidlington 0 - 3 Flackwell Heath
Live
10:00am
Sporting Bengal United 4 - 4 Stansfeld
Live
10:00am
Chipstead 1 - 1 Peacehaven & Telscombe
Live
10:00am
Lordswood 2 - 1 Egham Town
Live
10:00am
Newhaven 3 - 1 Little Common
Live
10:00am
Broadbridge Heath 0 - 1 Sheerwater
Live
10:00am
Tunbridge Wells 2 - 3 Uxbridge
Live
10:00am
Spelthorne Sports 2 - 1 Loxwood
Live
10:00am
Holmesdale 1 - 2 Midhurst & Easebourne
Live
10:00am
Pagham 0 - 4 East Grinstead Town
Live
10:00am
Eastbourne Town 1 - 3 Faversham Town
Live
10:00am
Wembley 1 - 1 Bearsted
Live
10:00am
Athletic Newham 3 - 3 Tooting & Mitcham United
Live
10:00am
Crowborough Athletic 3 - 0 Shoreham
Live
10:00am
Horley Town 4 - 0 Punjab United
Live
10:00am
Mole Valley SCR 1 - 1 Burgess Hill Town
Live
10:00am
Haywards Heath Town 0 - 5 Whitstable Town
Live
10:00am
Lydd Town 1 - 0 Camberley Town
Live
10:00am
Deal Town 2 - 0 Guildford City
Live
10:00am
Epsom & Ewell 2 - 1 Horsham YMCA
Live
10:00am
Lancing 5 - 0 Rusthall
Live
10:00am
Abbey Rangers 0 - 0 Colliers Wood United
Live
10:00am
Three Bridges 2 - 2 Crawley Down Gatwick
Live
10:00am
Hilltop 2 - 4 Redhill
Live
10:00am
Kennington 1 - 0 Glebe
Live
10:00am
Westfield (Surrey) 0 - 0 Fisher
Live
10:00am
Hassocks 1 - 1 Erith Town
Live
10:00am
Merstham 2 - 1 Raynes Park Vale
Live
10:00am
Corinthian 3 - 4 Bedfont Sports
Live
10:00am
Knaphill 3 - 0 Varndeanians
Live
10:00am
Phoenix Sports 1 - 2 Eastbourne United
Live
10:00am
Balham 0 - 4 Steyning Town
Live
10:00am
Harefield United 0 - 4 Farnham Town
Live
10:00am
Saltdean United 2 - 4 Badshot Lea
Live
10:00am
Broadfields United 0 - 4 Snodland Town
Live
10:00am
Hollands & Blair 0 - 3 Ashford United
Live
10:00am
Sandhurst Town 1 - 2 VCD Athletic
Live
10:00am
Southall 1 - 0 Chichester City
Live
10:00am
Horndean 3 - 0 Portland United
Live
10:00am
Oldland Abbotonians 2 - 2 Blackfield & Langley
Live
10:00am
Paulton Rovers 5 - 1 Thatcham Town
Live
10:00am
Welton Rovers 1 - 7 Fareham Town
Live
10:00am
Christchurch 0 - 1 United Services
Live
10:00am
Lymington Town 0 - 6 Petersfield Town
Live
10:00am
Hamble Club 3 - 3 Hythe & Dibden
Live
10:00am
Larkhall Athletic 3 - 1 Corsham Town
Live
10:00am
Laverstock & Ford 3 - 2 Andover New Street
Live
10:00am
Cowes Sports 2 - 4 Melksham Town
Live
10:00am
Brislington 0 - 1 Shaftesbury Town
Live
10:00am
Baffins Milton Rovers 3 - 4 AFC Stoneham
Live
10:00am
Bemerton Heath Harleq. 3 - 0 Bournemouth FC
Live
10:00am
Brockenhurst 6 - 4 Fleet Town
Live
10:00am
Shepton Mallet 2 - 2 Sherborne Town
Live
10:00am
Wells City 1 - 2 AFC Portchester
Live
10:00am
Barnstaple Town 3 - 1 Saltash United
Live
10:00am
Buckland Athletic 5 - 1 Torpoint Athletic
Live
10:00am
Falmouth Town 2 - 1 Exmouth
Live
10:00am
Wendron United 1 - 3 St Blazey
Live
10:00am
Okehampton Argyle 2 - 2 Brixham
Live
10:00am
Mousehole 4 - 1 Ilfracombe Town
Live
10:00am
Helston Athletic 3 - 1 Willand Rovers
Live
10:00am
Street 9 - 1 Millbrook
Live
10:00am
Wellington AFC 0 - 2 Bideford
Live
10:00am
Congleton Town FC 1 - 0 Wythenshawe Town
Live
10:00am
Boston United 0 - 0 Anstey Nomads
Live
10:00am
Winterton Rangers FC 2 - 4 Melton Town
Live
10:00am
Bridgwater Town 4 - 2 Liskeard Athletic
Live
10:00am
Uttoxeter Town 1 - 4 Bury
  Italy - Coppa Italia
Live
+
12:00pm
Catanzaro 1 - 0 Foggia
*Preliminary Round
  United States - NWSL Challenge Cup
Live
+
7:30pm
NJ/NY Gotham FC 2 - 0 North Carolina Courage
Live
+
7:30pm
San Diego Wave 1 - 1 Angel City
Live
+
8:00pm
Kansas City Current 3 - 0 Racing Louisville FC
Live
+
8:00pm
Chicago Red Stars 3 - 0 Houston Dash
  Argentina - Primera Nacional
Live
+
11:10am
Deportivo Madryn 0 - 0 Quilmes
Live
+
2:00pm
Almagro 2 - 0 San Telmo
Live
+
2:30pm
Villa Dálmine 2 - 1 Gimnasia Jujuy
Live
+
5:10pm
Chacarita Juniors 1 - 1 Tristán Suárez
Live
+
7:10pm
Alvarado 0 - 0 Defensores de Belgrano
  Argentina - Primera B Metropolitana
Live
+
1:00pm
Acassuso 0 - 2 Talleres Remedios
Live
+
2:30pm
Argentino Quilmes 1 - 1 Deportivo Armenio
Live
+
2:30pm
Villa San Carlos 1 - 1 Ituzaingó
Live
2:30pm
San Miguel 0 - 0 Comunicaciones
Live
+
3:05pm
Colegiales 0 - 2 Deportivo Merlo
Live
6:10pm
Argentino Merlo 0 - 0 Dock Sud
  Brazil - Brasileirão
Live
+
3:00pm
Santos 1 - 1 Athletico-PR
Live
+
5:30pm
Internacional 2 - 2 Corinthians
Live
+
5:30pm
Goiás 1 - 0 Fortaleza
Live
+
8:00pm
Fluminense 2 - 1 Palmeiras
  Brazil - Serie B
Live
+
2:30pm
Avaí 1 - 0 Criciúma
Live
+
4:00pm
Ituano 1 - 1 Guarani
Live
+
4:00pm
CRB 0 - 0 Botafogo SP
Live
+
5:00pm
Sport Recife 1 - 0 Novorizontino
  Canada - Canadian Premier League
Live
+
7:00pm
Atlético Ottawa 3 - 3 York United
  Colombia - Primera A
Live
+
5:00pm
Unión Magdalena 0 - 0 Junior
Live
+
7:10pm
Deportivo Pereira 1 - 1 Boyacá Chicó
Live
+
9:20pm
Medellín 1 - 0 Envigado
  Ecuador - Primera A
Live
+
2:00pm
Universidad Católica 0 - 0 Técnico Universitario
Live
+
4:30pm
Orense 0 - 0 Delfin
Live
+
7:00pm
El Nacional 2 - 2 Aucas
  England - Championship
Live
+
10:00am
Blackburn Rovers 2 - 1 West Bromwich Albion
Live
+
10:00am
Bristol City 1 - 1 Preston North End
Live
+
10:00am
Middlesbrough 0 - 1 Millwall
Live
+
10:00am
Norwich City 2 - 1 Hull City
Live
+
10:00am
Plymouth Argyle 3 - 1 Huddersfield Town
Live
+
10:00am
Stoke City 4 - 1 Rotherham United
Live
+
10:00am
Swansea City 1 - 1 Birmingham City
Live
+
10:00am
Watford 4 - 0 Queens Park Rangers
  France - Ligue 2
Live
+
9:00am
Saint-Étienne 0 - 1 Grenoble Foot 38
Live
+
1:00pm
Amiens SC 1 - 0 Quevilly Rouen
Live
+
1:00pm
Ajaccio 1 - 1 Rodez
Live
1:00pm
Sochaux vs Guingamp
Live
+
1:00pm
Valenciennes 1 - 4 Auxerre
Live
+
1:00pm
Laval 1 - 0 Angers SCO
Live
+
1:00pm
Paris 0 - 2 Caen
Live
+
1:00pm
Dunkerque 2 - 2 Troyes
Live
+
1:00pm
Concarneau 0 - 0 Bastia
Live
+
1:00pm
Annecy 1 - 4 Guingamp
  Germany - Bundesliga 2
Live
+
7:00am
St. Pauli 0 - 0 Fortuna Düsseldorf
Live
+
7:00am
Holstein Kiel 2 - 1 Greuther Fürth
Live
+
7:00am
Elversberg 1 - 2 Hansa Rostock
Live
+
2:30pm
Schalke 04 3 - 0 Kaiserslautern
  Honduras - Liga Nacional
Live
+
5:00pm
Génesis 0 - 0 Motagua
Live
+
7:00pm
UPNFM 2 - 0 Real Sociedad
Live
+
9:00pm
Olimpia 4 - 0 Real España
  Club Friendly
Live
TBA
Racing Ferrol 2 - 1 Real Madrid II
Live
TBA
CF Os Belenenses 4 - 1 Estrela
Live
TBA
Ethnikos Achna 2 - 0 Doxa
Live
TBA
Hatayspor 2 - 1 Antalyaspor
Live
TBA
Bari 1908 5 - 0 Gravina
Live
TBA
ADO Den Haag 3 - 0 KRC Genk II
Live
TBA
Go Ahead Eagles 3 - 1 RSC Anderlecht II
Live
+
3:30am
Feyenoord U19 2 - 1 Flamengo Rj U19
Live
3:30am
Feyenoord 3 - 0 Torrellano
Live
+
4:00am
Pozuelo Alarcón 0 - 1 Illescas
Live
4:00am
Cartagena LU II 3 - 0 Torrellano
Live
+
4:00am
Navalcarnero 3 - 2 Leganés II
Live
+
4:00am
UCAM Murcia 1 - 0 La Unión CF
Live
4:00am
CD Calahorra 0 - 1 Aurrerá de Vitoria
Live
+
4:00am
Orihuela 1 - 2 Seleccion Afe
Live
4:00am
Valladolid 3 - 3 Avs
Live
4:00am
Guadalajara 3 - 2 Las Rozas
Live
4:00am
Trastevere 0 - 1 Ostia Mare Lidocalcio
Live
+
4:30am
Cádiz II 4 - 1 Magpies
Live
+
4:30am
Alessandria 2 - 1 Chieri
Live
5:00am
Farense 2 - 1 Portimonense
Live
+
5:00am
Udinese 2 - 1 Al Rayyan
Live
5:00am
Dumiense 3 - 1 Vizela U19
Live
+
5:00am
Arenas de Getxo 1 - 3 Barakaldo
Live
5:00am
Renate 0 - 0 Villa Valle
Live
+
5:00am
Gernika 1 - 1 Padura
Live
+
5:00am
Atlético Madrid II 3 - 3 Gimnástica Segoviana
Live
5:00am
Beira-Mar 3 - 0 Alba
Live
+
5:00am
Jedinstvo Surcin 4 - 3 Jedinstvo Sp
Live
5:00am
Bihor Oradea 1 - 0 ASU Poli Timişoara
Live
5:00am
Tudelano 0 - 1 Izarra
Live
+
5:15am
Rapid Vienna U19 3 - 1 Club Brugge U19
Live
+
5:30am
Racing Santander 0 - 0 Eibar
Live
+
5:30am
Kozakken Boys 0 - 3 Baronie
Live
5:30am
Gouveia 3 - 3 Benfica U19
Live
+
5:30am
Academico Viseu 4 - 1 UD Oliveirense
Live
5:30am
Rayo Cantabria 3 - 1 Laredo
Live
+
6:00am
De Graafschap 3 - 1 De Treffers
Live
+
6:00am
Racing Santander II 3 - 1 Laredo
Live
6:00am
Celta de Vigo II 0 - 0 Arenteiro
Live
6:00am
Tarazona 2 - 1 Izarra
Live
+
7:00am
Sparta Rotterdam 1 - 0 RKC Waalwijk
Live
+
7:00am
Banbridge Town 0 - 4 Carrick Rangers
Live
7:00am
Nakhon Ratchasima 4 - 1 Customs United
Live
7:00am
Tudelano 1 - 0 Tarazona
Live
+
7:30am
Bayer Leverkusen 4 - 0 West Ham United
Live
+
7:30am
Nice 1 - 1 Villarreal
Live
Canc.
Oberlausitz vs Neusalza-spremberg
Live
+
7:45am
Wolverhampton Wanderers 3 - 1 Rennes
Live
+
7:45am
Manchester United 3 - 1 Lens
Live
+
7:45am
Sheffield United 0 - 3 Stuttgart
Live
Canc.
Avs vs Vizela
Live
Canc.
Tarazona vs Andorra
Live
8:00am
Tenerife 2 - 0 Villarreal II
Live
+
8:00am
Fulham 2 - 1 Hoffenheim
Live
Canc.
Bowers & Pitsea vs Sittingbourne
Live
8:00am
Real Sociedad II 0 - 0 Deportivo Alaves II
Live
+
8:00am
Red Star 0 - 1 Niort
Live
8:00am
Katwijk 2 - 2 SDV Barneveld
Live
+
8:30am
Heracles 1 - 3 Volendam
Live
+
8:30am
ARC 1 - 2 Lisse
Live
+
8:30am
Eemdijk 2 - 4 Quick Boys
Live
+
9:00am
Lommel United 1 - 1 Eindhoven
Live
+
9:00am
Deinze 2 - 1 Knokke
Live
+
9:00am
Heerenveen 0 - 1 Metz
Live
9:00am
Katwijk 1 - 1 Utrecht II
Live
+
9:00am
Wolfsburg 1 - 1 Sassuolo
Live
Canc.
Bayer Leverkusen vs Beşiktaş
Live
+
9:00am
Homberg 1 - 3 Sprockhövel
Live
+
9:00am
Wacker Obercastrop 1 - 1 Hilden
Live
+
9:00am
Kozakken Boys 1 - 2 GVV Unitas
Live
+
9:30am
Eintracht Frankfurt 0 - 0 Nottingham Forest
Live
+
9:30am
Borussia M'gladbach 2 - 2 Montpellier
Live
+
9:30am
Union Berlin 4 - 1 Atalanta
Live
+
9:30am
Mainz 05 1 - 0 Burnley
Live
+
9:30am
RB Leipzig 3 - 0 Las Palmas
Live
+
9:30am
Heidenheim 3 - 2 Hellas Verona
Live
+
9:30am
Udinese U19 2 - 4 Monaco U19
Live
+
9:30am
Freiburg 3 - 2 Empoli
Live
+
10:00am
SK Beveren 2 - 3 Willem II
Live
+
10:00am
Everton 1 - 0 Sporting CP
Live
+
10:00am
PEC Zwolle 0 - 0 Groningen
Live
+
10:00am
KV Oostende 2 - 2 Almere City
Live
+
10:00am
Bedford 4 - 3 Watford U21
Live
+
10:00am
Brentwood Town 0 - 5 Billericay Town
Live
+
10:00am
Brighouse Town 0 - 2 Guiseley
Live
+
10:00am
Clitheroe 2 - 3 Lancaster City
Live
+
10:00am
Cray Valley PM 2 - 3 Dulwich Hamlet
Live
+
10:00am
Dunston UTS 0 - 5 Workington
Live
+
10:00am
Haringey Borough 2 - 2 Waltham Forest
Live
+
10:00am
Hartley Wintney 2 - 5 Kings Langley
Live
+
10:00am
Horsham FC 6 - 2 Brighlingsea Regent
Live
Canc.
H&W Welders vs Loughgall
Live
+
10:00am
Mossley 4 - 2 Hyde United
Live
10:00am
Ramsgate 3 - 1 Lewes
Live
Canc.
Trafford vs Radcliffe Borough
Live
+
10:00am
Runcorn Linnets 1 - 2 Ashton United
Live
10:00am
Biggleswade Town 3 - 1 Potters Bar Town
Live
10:00am
Bowers & Pitsea 1 - 1 Welwyn Garden City
Live
10:00am
Stalybridge 1 - 2 Salford B
Live
+
10:15am
Bochum 1 - 3 Luton Town
Live
+
10:30am
Newcastle United 2 - 0 Fiorentina
Live
+
10:30am
Ankaragücü 1 - 3 Konyaspor
Live
+
10:30am
Clermont 2 - 1 Le Havre
Live
10:30am
VG-62 2 - 3 Åland
Live
+
11:00am
Heracles 2 - 0 Helmond Sport
Live
+
11:00am
Brentford 0 - 0 Lille
Live
+
11:00am
Utrecht 3 - 0 Espanyol
Live
+
11:00am
VVV 2 - 3 Fortuna Sittard
Live
+
11:00am
AZ 1 - 0 Bologna
Live
+
11:00am
Wolfsburg 0 - 1 Celta de Vigo
Live
11:00am
Teramo 1 - 2 San Nicolò
Live
11:00am
Épinal 0 - 1 Biesheim
Live
11:00am
Pobeda Junior 1 - 1 Pelister
Live
11:00am
Enosis 0 - 1 Omonia Aradippou
Live
+
11:00am
Como 1 - 1 Pisa
Live
11:00am
Heracles B 2 - 0 Helmond
Live
11:00am
Les Herbiers 0 - 2 Nantes II
Live
11:00am
Naftagas 1 - 1 Zvezdara
Live
+
11:15am
Dinamo Zagreb U19 4 - 5 Manchester United U19
Live
11:30am
Sorrento vs Ternana
Live
+
11:30am
Varesina 0 - 2 Pro Patria
Live
11:30am
Al Jazira 0 - 1 Al Ittifaq
Live
+
11:45am
Atromitos 2 - 2 OFI
Live
+
12:00pm
MVV 1 - 3 Liège
Live
+
12:00pm
Zulte-Waregem 0 - 1 Excelsior
Live
+
12:00pm
AFC Bournemouth 2 - 0 Lorient
Live
+
12:00pm
Köln 2 - 0 Nantes
Live
+
12:00pm
Brest 1 - 1 Cagliari
Live
+
12:00pm
Luparense 1 - 4 Cittadella
Live
+
12:00pm
Kasımpaşa 3 - 0 Ümranıyespor
Live
+
12:00pm
Mestre 1 - 2 Calcio Padova
Live
12:00pm
Team Zinchenko vs Team Shevchenko
*Game4Ukraine
Live
+
12:00pm
Frosinone 3 - 3 Cosenza
Live
12:00pm
Carrarese vs Sestri Levante
Live
+
12:00pm
Poggibonsi 0 - 5 Lucchese
Live
+
12:00pm
Solin 2 - 1 Dugopolje
Live
+
12:00pm
Lugo 1 - 1 Compostela
Live
+
12:00pm
Südtirol 0 - 2 Al Duhail
Live
12:00pm
Sertanense vs Vitória de Sernache
Live
12:00pm
AF Elbasani 2 - 1 Laçi
Live
12:00pm
Deportivo Alaves II 0 - 0 Athletic Club II
Live
12:00pm
Barcelona II 4 - 1 Al Arabi
Live
12:00pm
Tomislav 2 - 2 Mrkonjic Grad
Live
12:00pm
União de Coimbra 1 - 3 Beira-Mar
Live
12:00pm
Villafranca 1 - 2 Clivense
Live
+
12:30pm
Strasbourg 2 - 1 Werder Bremen
Live
+
12:30pm
Crystal Palace 2 - 0 Olympique Lyonnais
Live
12:30pm
Cremonese 0 - 0 Genoa
Live
+
1:00pm
SD Logroñés 0 - 2 Mirandés
Live
+
1:00pm
Racing Santander 1 - 0 Amorebieta
Live
+
1:00pm
Real Oviedo 1 - 1 Ponferradina
Live
+
1:00pm
Kocaelispor 2 - 0 Pendikspor
Live
1:00pm
Dumiense 2 - 0 Vieira
Live
+
1:00pm
Patro Eisden 2 - 1 Gent B
Live
+
1:00pm
Real Unión 1 - 0 Sestao River
Live
+
1:00pm
Villalbés 1 - 1 Pontevedra
Live
+
1:00pm
Real Titánico 0 - 3 Covadonga
Live
+
1:00pm
Brea 1 - 1 Numancia
Live
+
1:00pm
Talavera CF 1 - 1 Guijuelo
Live
+
1:30pm
Albacete 0 - 1 Alcorcón
Live
+
1:30pm
Real Ávila 2 - 0 Fuenlabrada
Live
+
1:30pm
Los Barrios 0 - 1 Algeciras
Live
+
1:30pm
Teruel 1 - 0 Valencia II
Live
1:30pm
Alzira 0 - 0 Racing Cartagena Mm
Live
1:30pm
Alzira 0 - 0 Mar Menor
Live
+
2:00pm
Dessel Sport 1 - 2 Lierse K
Live
+
2:00pm
Leganés 2 - 0 Levante
Live
+
2:00pm
Almería 1 - 0 Granada
Live
+
2:00pm
Gimnàstic Tarragona 1 - 0 Real Zaragoza
Live
+
2:00pm
Mérida AD 2 - 0 Recreativo Huelva
Live
+
2:00pm
Yeclano 0 - 1 Alcoyano
Live
+
2:00pm
Cultural Leonesa 1 - 0 Sporting Gijón
Live
2:00pm
San Fernando CD 1 - 2 Marbella
Live
2:00pm
Zamora 0 - 5 Unionistas de Salamanca
Live
2:00pm
Real Sociedad II 0 - 1 Athletic Club II
Live
2:00pm
UD San Fernando 1 - 2 Marbella
Live
+
2:30pm
Salernitana 2 - 1 Augsburg
Live
+
2:30pm
Málaga 2 - 1 Antequera
Live
+
2:30pm
Fuente de Cantos 0 - 1 Llerenense
Live
+
3:00pm
Valencia 1 - 2 Aston Villa
Live
+
3:00pm
Getafe 4 - 1 Vitesse
Live
+
3:00pm
Cartagena 3 - 1 Real Murcia
Live
+
3:00pm
Xerez 0 - 2 Real Betis II
Live
3:00pm
Toledo 0 - 2 Torrijos
Live
+
7:00pm
Real Betis 0 - 1 Real Sociedad
Live
+
10:00pm
Atlético Madrid 1 - 1 Sevilla
  Mexico - Liga de Expansión MX
Live
+
7:05pm
Mineros de Zacatecas 5 - 1 Tlaxcala
Live
+
9:05pm
Cancún 2 - 1 Correcaminos UAT
Live
+
11:05pm
Cimarrones de Sonora 2 - 0 Dorados
  Mexico - Liga MX Femenil
Live
+
2:00pm
Pumas UNAM 1 - 0 Santos Laguna
Live
+
7:00pm
América 4 - 1 Toluca
Live
+
7:06pm
Querétaro 0 - 2 Tijuana
Live
+
9:00pm
Monterrey 2 - 0 Atlas
Live
+
11:10pm
Guadalajara 2 - 2 Tigres UANL
  Peru - Primera Division
Live
+
4:15pm
Binacional 4 - 0 Sport Boys
Live
+
9:00pm
Alianza Lima 1 - 0 UTC Cajamarca
  Scotland - Scottish Premiership
Live
+
7:30am
Celtic 4 - 2 Ross County
Live
+
10:00am
Dundee 1 - 1 Motherwell
Live
+
10:00am
Livingston 0 - 0 Aberdeen
Live
+
10:00am
St. Johnstone 0 - 2 Hearts
Live
+
12:15pm
Kilmarnock 1 - 0 Rangers
  United States - USL Championship
Live
7:00pm
Hartford Athletic 2 - 1 New Mexico United
Live
+
7:00pm
Miami FC 4 - 0 El Paso Locomotive
Live
+
7:00pm
Pittsburgh Riverhounds 1 - 0 Tampa Bay Rowdies
Live
+
7:00pm
Indy Eleven 1 - 2 Memphis 901
Live
+
10:00pm
Monterey Bay 0 - 1 Sacramento Republic
Live
+
10:00pm
San Diego Loyal 1 - 3 Orange County SC
Live
+
10:30pm
Las Vegas Lights 2 - 1 Rio Grande Valley
Live
+
11:00pm
Phoenix Rising 1 - 2 San Antonio
  United States - MLS Next Pro
Live
+
6:00pm
Inter Miami II P1 - 1 Orlando City B
Live
+
8:00pm
Colorado Rapids II 6 - 2 Whitecaps II
Live
+
8:00pm
Minnesota United II 2 - 1 North Texas
Live
+
10:30pm
Portland Timbers II 1 - 1P Tacoma Defiance
  United States - USL League One
Live
+
7:00pm
Richmond Kickers 1 - 2 Forward Madison
Live
+
7:00pm
Greenville Triumph 3 - 2 Charlotte Independence
Live
+
7:30pm
Tormenta 2 - 3 North Carolina
Live
+
8:00pm
Union Omaha 3 - 1 One Knoxville
Live
9:00pm
Northern Colorado vs Lexington
Live
+
10:30pm
Central Valley Fuego 1 - 1 Chattanooga Red Wolves
 
Africa - Africa Cup of Nations Qualification
 
Argentina - Primera C Metropolitana
 
Argentina - Primera D Metropolitana
 
Armenia - Armenian Premier League
 
Asia - Arab Club Champions Cup
 
Australia - NPL ACT
 
Australia - NPL Northern NSW
 
Australia - NPL Tasmania
 
Australia - NPL SA
 
Australia - NPL NSW
 
Australia - NorZone Premier League
 
Australia - NPL WA
 
Australia - Brisbane Premier League
 
Austria - Football Bundesliga
 
Austria - 2. Liga
 
Austria - Regionalliga
 
Austria - Landesliga
 
Azerbaijan - Premier Liqa
 
Barbados - Barbados Premier League
 
Belarus - Belarus Premier League
 
Belarus - First League
 
Belarus - Second League
 
Belgium - Pro League
 
Belgium - Belgian Cup
 
Bolivia - Liga de Futbol
 
Bosnia and Herzegovina - Premijer Liga
 
Brazil - Serie C
 
Brazil - Serie D
 
Brazil - Copa Paulista
 
Bulgaria - Parva Liga
 
Bulgaria - Second League
 
Canada - League 1 Ontario
 
Chile - Primera Division
 
Chile - Primera B
 
China - Super League
 
China - China League Two
 
China - China League One
 
Costa Rica - Primera Division
 
Costa Rica - Liga de Ascenso
 
Croatia - 1. HNL
 
Czech Republic - 1. liga
 
Czech Republic - 2. liga
 
Czech Republic - 3. Liga
 
Denmark - Super Liga
 
Denmark - DBU Pokalen
 
Denmark - 1st Division
 
Denmark - Herre-DM 2. division
 
Dominican Republic - Liga Dominicana de Fútbol
 
England - National League
 
England - League One
 
England - League Two
 
England - National League N / S
 
England - Non League Premier
 
Estonia - Meistriliiga
 
Faroe Islands - Premier League
 
Finland - Veikkausliiga
 
Finland - Ykkönen
 
Finland - Kakkonen
 
Georgia - Erovnuli Liga
 
Germany - 3. Liga
 
Germany - Regionalliga
 
Germany - Oberliga
 
Guatemala - Liga Nacional
 
Hungary - NB1
 
Hungary - Magyar Kupa
 
Hungary - NB II
 
Iceland - Besta deild karla
 
India - Durand Cup
 
India - Calcutta Premier Division
 
Indonesia - Liga 1
 
Israel - Toto Cup Ligat Al
 
Japan - J1 League
 
Japan - J2 League
 
Japan - J3 League
 
Jordan - Jordan League
 
Kazakhstan - Kazakhstan Premier League
 
Korea Republic - K League 1
 
Korea Republic - K League 2
 
Latvia - Virsliga
 
Lebanon - Premier League
 
Lithuania - A Lyga
 
Luxembourg - National Division
 
Malaysia - Malaysia Cup
 
Moldova - Divizia Nationala
 
Mongolia - Premier League
 
Montenegro - Prva Crnogorska Liga
 
Nicaragua - Primera División
 
North America - CONCACAF Caribbean Shield
 
Northern Ireland - NIFL Premiership
 
Norway - Eliteserien
 
Norway - OBOS-ligaen
 
Norway - 2. Divisjon
 
Paraguay - Segunda División
 
Paraguay - Primera Division
 
Poland - Ekstraklasa
 
Poland - I Liga
 
Poland - II Liga
 
Poland - III Liga
 
Romania - Liga I
 
Romania - Liga II
 
Russia - Premier League
 
Russia - FNL
 
Russia - FNL 2
 
Russia - Women's Football Championship
 
Scotland - Scottish Championship
 
Scotland - Highland / Lowland
 
Scotland - Scottish League One
 
Scotland - Scottish League Two
 
Serbia - Super Liga
 
Serbia - Prva Liga
 
Singapore - Singapore Premier League
 
Slovakia - Niké liga
 
Slovakia - 2. Futbalová Liga
 
Slovakia - 3. Futbalová Liga
 
Slovakia - Slovenský Pohár
 
Slovenia - Prva Liga
 
South Africa - DStv Premiership
 
Sweden - Allsvenskan
 
Sweden - Superettan
 
Sweden - Ettan
 
Sweden - Division 2
 
Switzerland - Super League
 
Switzerland - 1. Liga Promotion
 
Switzerland - 1. Liga Classic
 
Thailand - Thailand Champions Cup
 
Turkmenistan - Ýokary Liga
 
Ukraine - Premier League
 
United States - NISA
 
United States - NPSL
 
United States - USL League Two
 
Uzbekistan - Uzbekistan Super League
 
Venezuela - Primera División
 
Vietnam - V.League 1
 
Wales - League Cup
 
World - Women's Club Friendly
 
Zimbabwe - Premier Soccer League

Newsletter Signup »

Email:
Why Signup?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
TV Schedules and Live Streaming Listings
Live Soccer TV App
Download the Live Soccer TV App for
iPhone and Android
Live Soccer TV App for iOSLive Soccer TV App for Android

UEFAUEFA Euro Live Streaming and TV Schedule  ·  Germany  ·  June 14 - July 14

Live Soccer TV does not host or provide any UEFA European Championship live streaming or videos on this website. We provide Euro 2024 TV schedule and links to legal live streams of the official rights holders only. If you wish to see which TV channels broadcast and/or stream the Euro in your country, please visit the UEFA Euro page for full details, or read How to watch and stream Euro 2024.
Group stage

Group A
Jun 14, 3:00pm Germany 5 - 1 Scotland
Jun 15, 9:00am Hungary 1 - 3 Switzerland
Jun 19, 12:00pm Germany vs Hungary
Jun 19, 3:00pm Scotland vs Switzerland
Jun 23, 3:00pm Scotland vs Hungary
Jun 23, 3:00pm Switzerland vs Germany
Group B
Jun 15, 12:00pm Spain 3 - 0 Croatia
Jun 15, 3:00pm Italy 2 - 1 Albania
Jun 19, 9:00am Croatia vs Albania
Jun 20, 3:00pm Spain vs Italy
Jun 24, 3:00pm Albania vs Spain
Jun 24, 3:00pm Croatia vs Italy
Group C
Jun 16, 12:00pm Slovenia 1 - 1 Denmark
Jun 16, 3:00pm Serbia 0 - 1 England
Jun 20, 9:00am Slovenia vs Serbia
Jun 20, 12:00pm Denmark vs England
Jun 25, 3:00pm Denmark vs Serbia
Jun 25, 3:00pm England vs Slovenia
Group D
Jun 16, 9:00am Poland 1 - 2 Netherlands
Jun 17, 3:00pm Austria 0 - 1 France
Jun 21, 12:00pm Poland vs Austria
Jun 21, 3:00pm Netherlands vs France
Jun 25, 12:00pm France vs Poland
Jun 25, 12:00pm Netherlands vs Austria
Group E
Jun 17, 9:00am Romania 3 - 0 Ukraine
Jun 17, 12:00pm Belgium 0 - 1 Slovakia
Jun 21, 9:00am Slovakia vs Ukraine
Jun 22, 3:00pm Belgium vs Romania
Jun 26, 12:00pm Slovakia vs Romania
Jun 26, 12:00pm Ukraine vs Belgium
Group F
Jun 18, 12:00pm Turkey 3 - 1 Georgia
Jun 18, 3:00pm Portugal 2 - 1 Czech Republic
Jun 22, 9:00am Georgia vs Czech Republic
Jun 22, 12:00pm Turkey vs Portugal
Jun 26, 3:00pm Czech Republic vs Turkey
Jun 26, 3:00pm Georgia vs Portugal
Knockout Stage

Round of 16
Jun 29, 12:00pm Berlin
2nd Group A vs 2nd Group B
Jun 29, 3:00pm Dortmund
1st Group A vs 2nd Group C
Jun 30, 12:00pm Gelsenkirchen
1st Group C vs 3rd Group D/E/F
Jun 30, 3:00pm Cologne
1st Group B vs 3rd Group A/D/E/F
Round of 16
Jul 1, 12:00pm Düsseldorf
2nd Group D vs 2nd Group E
Jul 1, 3:00pm Frankfurt
1st Group F vs 3rd Group A/B/C
Jul 2, 12:00pm Munich
1st Group E vs 3rd Group A/B/C/D
Jul 2, 3:00pm Leipzig
1st Group D vs 2nd Group F
Quarter-final
Jul 5, 12:00pm Stuttgart
Winner M39 vs Winner M37
Jul 5, 3:00pm Hamburg
Winner M41 vs Winner M42
Jul 6, 12:00pm Düsseldorf
Winner M40 vs Winner M38
Jul 6, 3:00pm Berlin
Winner M43 vs Winner M44
Semi-final
Jul 9, 3:00pm Munich
Winner M45 vs Winner M46
Jul 10, 3:00pm Dortmund
Winner M47 vs Winner M48
Final
Jul 14, 3:00pm Berlin
Winner M49 vs Winner M50


CopaCopa América Live Streaming and TV Schedule  ·  United States  ·  June 20 - July 14

Live Soccer TV does not host or provide any Copa América live streaming or videos on this website. We publish Copa América 2024 TV schedule and links to legal live streams of the official rights holders only. For further details on TV broadcast and Copa América streaming in your country, please visit our Copa América page, or read How to watch and stream Copa América.
Group stage

Group A
Jun 20, 8:00pm Atlanta, GA
Argentina vs Canada
Jun 21, 8:00pm Arlington TX
Peru vs Chile
Jun 25, 6:00pm Kansas City, KS
Peru vs Canada
Jun 25, 9:00pm East Rutherford, NJ
Chile vs Argentina
Jun 29, 8:00pm Miami Gardens, FL
Argentina vs Peru
Jun 29, 8:00pm Orlando, FL
Canada vs Chile
Group B
Jun 22, 6:00pm Santa Clara, CA
Ecuador vs Venezuela
Jun 22, 9:00pm Houston, TX
Mexico vs Jamaica
Jun 26, 6:00pm Las Vegas, NV
Ecuador vs Jamaica
Jun 26, 9:00pm Inglewood, CA
Venezuela vs Mexico
Jun 30, 8:00pm Austin, TX
Jamaica vs Venezuela
Jun 30, 8:00pm Glendale, AZ
Mexico vs Ecuador
Group C
Jun 23, 6:00pm Arlington, TX
USA vs Bolivia
Jun 23, 9:00pm Miami Gardens, FL
Uruguay vs Panama
Jun 27, 6:00pm Atlanta, GA
Panama vs USA
Jun 27, 9:00pm
Uruguay vs Bolivia
Jul 1, 9:00pm Orlando, FL
Bolivia vs Panama
Jul 1, 9:00pm Kansas City, MO
USA vs Uruguay
Group D
Jun 24, 6:00pm Houston, TX
Colombia vs Paraguay
Jun 24, 9:00pm Inglewood, CA
Brazil vs Costa Rica
Jun 28, 6:00pm Glendale, AZ
Colombia vs Costa Rica
Jun 28, 9:00pm Las Vegas, NV
Paraguay vs Brazil
Jul 2, 9:00pm Santa Clara, CA
Brazil vs Colombia
Jul 2, 9:00pm Austin, TX
Costa Rica vs Paraguay
Knockout Stage

Quarter-final
Jul 4, 9:00pm Houston, TX
1st Group A vs 2nd Group B
Jul 5, 9:00pm Arlington, TX
1st Group B vs 2nd Group A
Quarter-final
Jul 6, 6:00pm Las Vegas, NV
1st Group C vs 2nd Group D
Jul 6, 9:00pm Glendale, AZ
1st Group D vs 2nd Group C
Semi-final
Jul 9, 8:00pm East Rutherford, NJ
Winner M25 vs Winner M26
Jul 10, 8:00pm Charlotte, NC
Winner M27 vs Winner M28
3rd place match
Jul 13, 8:00pm Charlotte, NC
Loser M29 vs Loser M30
Final
Jul 14, 8:00pm Miami Gardens, FL
Winner M29 vs Winner M30