REKLAM
Skorları göster
Şuna göre sırala:
Dil:
Columbus Crew

Columbus Crew

Amerika Birleşik Devletleri
Maçlar
İzle
Oyuncular
İstatistikler
Transferler
Haberler
Hakkında
*Please note that we do not provide live streaming of Columbus Crew directly. We publish Columbus Crew TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch Columbus Crew matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Nereden izlenir Columbus Crew

Turnuvaya göre TV ve yayın platformu kapsamı

Columbus Crew şu organizasyonlarda mücadele ediyor: Major League Soccer, CONCACAF Şampiyonlar Ligi, Hazırlık Maçı, US Open Cup ve Leagues Cup. United States yayın bilgileri aşağıda listelenmiştir.

Major League Soccer
Apple, Fox Sports, fuboTV, SiriusXM FC
CONCACAF Şampiyonlar Ligi
CBS Sports, Fox Sports, TelevisaUnivision
US Open Cup
CBS Sports
Leagues Cup
Fox Sports, TelevisaUnivision, Apple TV

Oyuncular

Columbus Crew - Kadro

Kaleciler

Evan Bush
# 24 E. Bush

ABD

40 yıl · 187.4 lb · 6 ft 2 in

Luke Pruter
# 54 L. Pruter

ABD

25 yıl · 209.4 lb · 6 ft 5 in

Patrick Schulte

ABD

25 yıl · 174.2 lb · 6 ft 3 in

Nicholas Hagen

Guetemala

30 yıl · 176.4 lb · 6 ft 3 in

Defans

Andres Herrera

Arjantin

27 yıl · 165.3 lb · 5 ft 10 in

Cesar Ruvalcaba

ABD

25 yıl · 6 ft 2 in

Malte Amundsen

Danimarka

28 yıl · 178.6 lb · 5 ft 10 in

Eric Bailly

Fildişi Kıyısı

32 yıl · 169.8 lb · 6 ft 1 in

Tristan Brown
# 22 T. Brown

ABD

19 yıl

Steven Moreira

Cape Verde Adaları

32 yıl · 158.7 lb · 5 ft 10 in

Rudy Camacho

Fransa

35 yıl · 174.2 lb · 6 ft 1 in

Orta Saha

Taha Habroune

ABD

20 yıl · 167.6 lb · 5 ft 11 in

Mohamed Farsi
# 23 M. Farsi

Cezayir

26 yıl · 152.1 lb · 5 ft 10 in

Sekou Bangoura

Gine

24 yıl · 5 ft 6 in

Amar Sejdic
# 14 A. Sejdic

ABD

29 yıl · 158.7 lb · 5 ft 10 in

Anass Zaroury

Fas

25 yıl · 154.3 lb · 5 ft 9 in

Cole Mrowka
# 29 C. Mrowka

Filipinler

20 yıl · 165.3 lb · 5 ft 10 in

Santiago Rodriguez

Uruguay

26 yıl · 136.7 lb · 5 ft 7 in

Sean Zawadzki

ABD

26 yıl · 158.7 lb · 6 ft 0 in

Dylan Chambost

Fransa

29 yıl · 154.3 lb · 5 ft 9 in

Brais Mendez
# 10 B. Mendez

İspanya

29 yıl · 167.6 lb · 6 ft 1 in

Brooks Lennon
# 11 B. Lennon

ABD

29 yıl · 156.5 lb · 5 ft 10 in

Andre Gomes
# 20 A. Gomes

Portekiz

33 yıl · 185.2 lb · 6 ft 2 in

Forvetler

Chase Adams
# 46 C. Adams

ABD

18 yıl

Josef Martinez

Venezuela

33 yıl · 163.1 lb · 5 ft 7 in

Lautaro Giaccone

Arjantin

25 yıl · 154.3 lb · 5 ft 7 in

Gonzalo Tapia
# 33 G. Tapia

Şili

24 yıl · 176.4 lb · 5 ft 10 in

Jamal Thiare
# 19 J. Thiare

Senegal

33 yıl · 154.3 lb · 6 ft 0 in

Oyuncular

Kevin Gbamble

Fildişi Kıyısı

19 yıl

İstatistikler

Columbus Crew Player Statistics

İsimA
Kaleciler
E. Bush
L. Pruter
P. Schulte 2700303000030
N. Hagen
Defans
A. Herrera 1052201460120
C. Ruvalcaba 351743020
M. Amundsen 2076252412130
E. Bailly 133431000
T. Brown
S. Moreira 2261292720030
R. Camacho 1551191900060
Orta Saha
T. Habroune 2014292635340
M. Farsi 1191181622500
S. Bangoura 788201641051
A. Sejdic 1917520000
A. Zaroury 3114401000
C. Mrowka
S. Rodriguez 6108802220
S. Zawadzki 2700303000130
D. Chambost 1469262060530
B. Mendez 877121205220
B. Lennon 57711921010
A. Gomes 1523222021040
Forvetler
C. Adams
J. Martinez 5171082100
L. Giaccone 1937520000
G. Tapia 3428623200
J. Thiare 441161061020
Oyuncular
K. Gbamble 221010000

Transferler

Columbus Crew Transfers

İsimTarihBaşlangıç tarihiBonservis bedeli
Gelen transferler
J. Martinez
12 Ağustos 2026
12 Ağustos 2026Club TijuanaBonservisi elinde
A. Gomes
18 Şubat 2026
18 Şubat 2026LilleBonservisi elinde
E. Bailly
16 Temmuz 2026
16 Temmuz 2026OviedoBonservisi elinde
B. Lennon
30 Haziran 2026
30 Haziran 2026Atlanta UtdBonservisi elinde
B. Mendez
12 Temmuz 2026
12 Temmuz 2026Real SociedadTransfer
S. Rodriguez
01 Eylül 2026
01 Eylül 2026Botafogo RJTransfer
A. Zaroury
01 Eylül 2026
01 Eylül 2026PanathinaikosKiralık gönderildi
G. Tapia
04 Ağustos 2026
04 Ağustos 2026Sao PauloKiralık gönderildi
L. Giaccone
12 Temmuz 2026
12 Temmuz 2026Argentinos JrsKiralık gönderildi
K. Gbamble
26 Nisan 2026
26 Nisan 2026Columbus Crew-
Giden transferler
D. Gazdag
30 Ağustos 2026
30 Ağustos 2026New England RevolutionBonservisi elinde
Y. Cheberko
11 Temmuz 2026
11 Temmuz 2026Los Angeles FCBonservisi elinde
D. Rossi
01 Temmuz 2026
01 Temmuz 2026MonterreyTransfer
L. Lappalainen
03 Şubat 2026
03 Şubat 2026HJKBonservisi elinde
A. Romero
08 Şubat 2026
08 Şubat 2026El PasoBonservisi elinde
I. Aliyu
10 Mart 2026
10 Mart 2026Houston DynamoTransfer
O. Presthus
30 Ağustos 2026
30 Ağustos 2026Nashville SCKiralık gönderildi
H. Picard
16 Ağustos 2026
16 Ağustos 2026TroyesKiralık gönderildi
M. Arfsten
02 Ağustos 2026
02 Ağustos 2026MiddlesbroughTransfer
Q. Elliot
25 Haziran 2026
25 Haziran 2026Monterey BayKiralık gönderildi
Z. Zengue
12 Temmuz 2026
12 Temmuz 2026St. Louis CityKiralık gönderildi

Haberler

Columbus Crew Haberleri

Team of the Weekend: Nkunku and Messi headline as five Bundesliga stars make the cut

Harry Dunnett · 2 weeks ago

After what felt like a lifetime away from action, club football returned at the weekend with a bang and in our first Team of the Weekend since the international break, MLS and Bundesliga stars headline an XI packed full of world-class players from past and present.

Columbus Crew Hakkında

Kuruluş  1996
Stadyum  Lower.com Field
Kapasite  20,757
Antrenör  Laurent Courtois

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV Uygulaması
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması