ADVERTISEMENT

Live Soccer on TV and Online: Saturday Jul. 15

Jul 14

Saturday, Jul. 15

Jul 16
  • Thu
    Jul 13
  • Fri
    Jul 14
  • Sat
    Jul 15
  • Sun
    Jul 16
  • Mon
    Jul 17
  • Tue
    Jul 18
  • Wed
    Jul 19
  •  
?  
  USA/Canada - Major League Soccer
Live
+
7:30pm
Atlanta United 1 - 2 Orlando City SC
*Free on Apple TV
Live
+
7:30pm
Cincinnati 3 - 1 Nashville SC
Live
+
7:30pm
CF Montréal 2 - 0 Charlotte
Live
+
7:30pm
New England 4 - 0 DC United
Live
+
7:30pm
Philadelphia Union 2 - 1 New York City
Live
+
8:30pm
Chicago Fire 1 - 0 Toronto FC
*Free on Apple TV
Live
+
8:30pm
Minnesota United 1 - 1 Los Angeles FC
Live
+
8:30pm
St. Louis City 3 - 0 Inter Miami
Live
+
9:30pm
Austin 2 - 1 Sporting KC
*Free on Apple TV
Live
+
9:30pm
Colorado Rapids 0 - 0 Houston Dynamo
Live
+
9:30pm
Real Salt Lake 3 - 1 New York RB
*Free on Apple TV
Live
+
10:30pm
Portland Timbers 3 - 2 Columbus Crew
Live
+
10:30pm
Seattle Sounders FC 1 - 1 Dallas
*Free on Apple TV
Live
+
10:30pm
Vancouver Whitecaps 4 - 2 LA Galaxy
*Free on Apple TV
  Mexico - Liga MX
Live
+
7:00pm
Atlético San Luis 4 - 1 Querétaro
Live
+
9:00pm
América 3 - 0 Puebla
Live
+
11:05pm
Tigres UANL 1 - 0 León
  Argentina - Primera División
Live
+
1:00pm
Unión Santa Fe 0 - 0 Platense
Live
+
3:00pm
Racing Club 1 - 1 Rosario Central
Live
+
6:00pm
River Plate 3 - 1 Estudiantes
  Brazil - Brasileirão
Postp.
América Mineiro vs Vasco da Gama
Live
+
8:00pm
Botafogo 2 - 0 RB Bragantino
  Brazil - Serie B
Live
+
10:00am
Juventude 1 - 1 ABC
Live
+
4:00pm
Ponte Preta 0 - 1 Tombense
Live
+
4:00pm
Londrina 1 - 0 Vila Nova
  Brazil - Copa do Brasil
Live
+
3:30pm
Corinthians P3 - 2 América Mineiro
  Canada - Canadian Premier League
Live
+
4:00pm
Cavalry 1 - 0 HFX Wanderers
Live
+
7:00pm
Forge 1 - 1 Valour
  Colombia - Primera A
Live
+
5:00pm
Medellín 2 - 2 La Equidad
Live
+
7:10pm
Junior 0 - 1 Rionegro Águilas
Live
+
9:20pm
Deportivo Pasto 0 - 0 Millonarios
  Club Friendly
Live
12:00am
Nunawading City 1 - 1 Geelong
Live
TBA
Tondela 1 - 1 Académica
Live
TBA
Moreirense 3 - 1 Varzim
Live
TBA
CF Os Belenenses 1 - 2 Estoril
Live
TBA
Benfica II 1 - 2 Alverca
Live
TBA
Utrecht 1 - 2 Sporting Charleroi
Live
TBA
Fortuna Sittard 0 - 1 Standard Liège
Live
2:30am
Grobničan Čavle 2 - 7 Opatija
Live
+
3:00am
Sokol Zápy 4 - 3 Králův Dvůr
Live
3:30am
Chrobry Głogów 1 - 0 Zagłębie Lubin
Live
+
3:30am
Pohronie 3 - 5 Podbrezová
Live
+
3:30am
Arsenal Česká Lípa 1 - 2 Slovan Velvary
Live
+
4:00am
Elche 1 - 0 Rotherham United
Live
4:00am
Iváncsa 2 - 2 Bicskei
Live
+
4:00am
SK Kladno 5 - 2 Predni Kopanina
Live
4:00am
Újpest II 4 - 0 BKV Előre
Live
+
4:00am
Osasuna 6 - 0 Osasuna II
Live
+
4:00am
Brașov Steagul Renaște 1 - 1 Ceahlăul Piatra Neamţ
Live
4:00am
Pécsi MFC 2 - 1 Szentlőrinc SE
Live
+
4:00am
Obolon 2 - 0 Zvyagel
Live
4:00am
Slavoj Trebišov 1 - 5 Futura Humenné
Live
4:00am
ESMTK 4 - 1 III. Kerületi TUE
Live
+
4:00am
Garbarnia Kraków 1 - 2 Unia Tarnów
Live
+
4:00am
Bohemians 1905 II 0 - 4 Baník Most
Live
+
4:00am
Graficar Beograd 5 - 2 Prva Iskra
Live
+
4:00am
Unie Hlubina 1 - 4 Baník Ostrava II
Live
+
4:00am
Slovan Rosice 1 - 2 Zbrojovka Brno II
Live
4:00am
Csornai SE 1 - 0 Nové Zámky
Live
4:00am
Kazincbarcika 3 - 2 Debrecen II
Live
+
4:00am
Mtk Budapest II 3 - 4 Vecsesi
Live
4:00am
Balatonfüredi 0 - 1 Veszprém
Live
4:00am
Partizán Bardejov 2 - 2 Vranov nad Topľou
Live
4:00am
Godollo 1 - 4 VasAS II
Live
4:00am
Hirnyk-Sport 0 - 1 Kremin'
Live
+
4:15am
Admira Praha 0 - 6 Příbram
Live
+
4:15am
Chrudim 6 - 0 Sokol Živanice
Live
4:15am
Třinec 0 - 0 Frýdek-Místek
Live
+
4:30am
Vyškov 1 - 1 Skalica
Live
+
4:30am
Táborsko 2 - 0 Dukla Praha
Live
+
4:30am
Zlín 4 - 2 Líšeň
Live
+
4:30am
Prostějov 1 - 0 Zbrojovka Brno
Live
4:30am
Resovia Rzeszów 5 - 4 Stal Stalowa Wola
Live
4:30am
Reims 2 - 3 AS Eupen
Live
+
4:30am
Salzburg 4 - 1 Hamburger SV
Live
+
4:30am
Hartberg 1 - 4 Blackburn Rovers
Live
4:30am
Obolon' Kyiv 2 - 0 Zvyahel
Live
+
4:30am
Karcagi 0 - 4 Nyiregyhaza
Live
4:30am
Austria Salzburg 5 - 1 Salzburger AK
Live
4:30am
Mosonmagyaróvári TE 0 - 0 Petržalka
Live
+
4:45am
Dolný Kubín 1 - 2 Hlučín
Live
+
5:00am
Jagiellonia Białystok 1 - 0 Zemplín Michalovce
Live
5:00am
Stal Mielec 3 - 2 Stal Rzeszów
Live
+
5:00am
Tychy 71 2 - 0 Polonia Bytom
Live
+
5:00am
Dukla Banská Bystrica 4 - 1 Liptovský Mikuláš
Live
5:00am
Saint-Étienne 1 - 2 Grenoble Foot 38
Live
+
5:00am
Concarneau 3 - 3 Lorient
Live
Canc.
Slovan Liberec vs Chrudim
Live
5:00am
Kecskeméti TE 1 - 0 Békéscsaba
Live
+
5:00am
Bravo 1 - 0 Budafoki MTE
Live
+
5:00am
Bahlinger SC 2 - 1 Stuttgart II
Live
+
5:00am
Chlumec nad Cidlinou 0 - 3 Viktoria Žižkov
Live
+
5:00am
Paços de Ferreira 1 - 1 Penafiel
Live
5:00am
Grazer AK 1 - 4 Polessya
Live
5:00am
Korona Kielce 3 - 0 Nieciecza
Live
5:00am
Estrela 1 - 1 Casa Pia
Live
5:00am
Sigma Olomouc II 3 - 3 Žilina II
Live
+
5:00am
Érdi VSE 2 - 0 FC Hatvan
Live
Canc.
Honvéd vs Gyirmót
Live
5:00am
SKRA Częstochowa 4 - 0 Bełchatów
Live
5:00am
Kaposvári Rákóczi 2 - 4 Siófok
Live
5:00am
Winterthur 5 - 0 Baden
Live
+
5:00am
Spartak Trnava 1 - 2 Ipswich Town
Live
+
5:00am
Czarni Polaniec 4 - 4 Star Starachowice
Live
5:00am
Pogoń Grod. Mazowiecki 1 - 0 Dolcan Ząbki
Live
5:00am
Karviná II 7 - 1 Fomat Martin
Live
+
5:00am
Spartak Myjava 3 - 1 Beluša
Live
5:00am
Považská Bystrica 2 - 0 Viktoria Otrokovice
Live
+
5:00am
Dachau 1 - 0 Unterföhring
Live
+
5:00am
Blansko 1 - 2 Tatran Brno Bohunice
Live
5:00am
Polkowice 2 - 1 Carina Gubin
Live
5:00am
Sgk Heidelberg 0 - 7 Astoria Walldorf
Live
5:00am
Vizela 2 - 2 Caldas
Live
+
5:00am
Fola Esch 2 - 5 Racing
Live
+
5:00am
Schifflange 1 - 3 Ut Pétange
Live
+
5:00am
Olimpia Grudziądz 1 - 0 Elana Toruń
Live
+
5:00am
Sroda 5 - 1 Warta Sieradz
Live
+
5:00am
Ks Wieczysta Krakow 4 - 1 Podhale Nowy Targ
Live
+
5:00am
Saturn Ramenskoye 2 - 3 Baltika BFU
Live
5:00am
Lech Poznan 2 1 - 0 Swit SKolwin
Live
5:00am
Santa Clara 1 - 0 Vianense
Live
+
5:00am
Ajka 1 - 0 Gyirmót
Live
+
5:00am
Győri ETO 2 - 0 Wolves U21
Live
5:00am
Hodonín-Šardice 0 - 4 Slovan Bratislava II
Live
+
5:00am
Sokol Lanžhot 3 - 0 Uherský Brod
Live
+
5:00am
Meuselwitz 3 - 2 Fulda-lehnerz
Live
5:00am
Videoton II 2 - 3 Dabas
Live
+
5:00am
Šamorín 3 - 1 Dorogi
Live
+
5:00am
Rapid Wien 4 - 0 Scheiblingkirchen
Live
5:00am
Tiszaújváros 0 - 1 DEAC
Live
Canc.
Zaglebie 2 vs Sleza Wroclaw
Live
5:00am
Smorgon 3 - 1 Energetik-BGU
Live
5:00am
1º Dezembro vs Sporting CP II
Live
5:00am
Greifswald 3 - 3 Schalke U23
Live
5:00am
Schifflange vs Union TitUS Petange
Live
+
5:30am
Real Oviedo 5 - 0 Lenense
Live
+
5:30am
Sporting Braga 2 - 0 Boavista
Live
5:30am
Rio Ave 10 - 0 Selecao Concelhia
Live
+
5:30am
Monheim 2 - 1 Hürth
Live
5:30am
Tårnby FF 1 - 2 Avarta
Live
5:30am
Canelas 2010 1 - 0 Lusitania FC Lourosa
Live
+
6:00am
West Ham United 6 - 2 Perth Glory
Live
+
6:00am
Derby County 1 - 1 Salford City
Live
+
6:00am
Amorebieta 3 - 1 Mirandés
Live
+
6:00am
Brønshøj 2 - 0 Fremad Amager
Live
6:00am
Vejle 1 - 4 Vendsyssel
Live
6:00am
Portimonense 1 - 4 Celtic
Live
6:00am
Türkspor Dortmund 1 - 1 Lippstadt 08
Live
6:00am
AB 3 - 2 Hillerød
Live
+
6:00am
HB Køge 0 - 1 Roskilde
Live
6:00am
Kray 1 - 0 VfB Bottrop 1900
Live
6:00am
Lichtenberg 0 - 2 Hertha BSC II
Live
+
6:00am
Genk 3 - 3 Zulte-Waregem
Live
+
6:00am
Kray 1 - 0 Bottrop
Live
6:30am
Go Ahead Eagles 1 - 2 Club Brugge
Live
+
6:30am
Eintracht Braunschweig 3 - 1 Real Betis
Live
6:30am
Næstved 2 - 0 FA 2000
Live
+
7:00am
Woking 0 - 0 AFC Wimbledon
Live
+
7:00am
Lyngby 1 - 0 Hvidovre
Live
7:00am
Coleraine 3 - 0 Ballinamallard United
Live
+
7:00am
Young Boys 3 - 1 FC Schaffhausen
Live
+
7:00am
Willem II 4 - 0 Eindhoven
Live
+
7:00am
Telstar 5 - 3 Excelsior Maassluis
Live
+
7:00am
Randers 1 - 0 Horsens
Live
+
7:00am
Neftçi 0 - 1 Fenerbahçe
Live
+
7:00am
Sasel 1 - 3 Teutonia Hamburg
Live
+
7:00am
FC Helsingør 1 - 0 Nykøbing
Live
+
7:00am
Eintracht Mahlsdorf 0 - 6 Altglienicke
Live
+
7:00am
Silkeborg 2 - 4 Viborg
Live
+
7:00am
Bromley 2 3 - 1 Fisher
Live
7:00am
Zawisza 0 - 2 KotwiCA Kolobrzeg
Live
+
7:00am
Karlsruher SC 4 - 0 Balingen
Live
+
7:00am
RSV Eintracht 0 - 2 BFC Preussen
Live
+
7:00am
Bergisch Gladbach 3 - 4 Sportfreunde Siegen
Live
+
7:00am
Alloa Athletic 4 - 1 Celtic II
Live
+
7:00am
H&W Welders 3 - 5 Tobermore United
Live
7:00am
Oxford United 3 - 1 Southampton U21
Live
+
7:00am
Luckenwalde 0 - 1 Energie Cottbus
Live
7:00am
Alemannia Aachen 2 - 2 Roda JC
Live
7:00am
S. Rzeszow 3 - 0 Stal Rzeszow 2
Live
+
7:30am
RKC Waalwijk 0 - 1 NEC
Live
+
7:30am
Gateshead 2 - 3 Newcastle United
Live
+
7:30am
Volendam 1 - 2 Gent
Live
Canc.
Greifswalder FC vs Schalke 04 II
Live
+
7:30am
Middelfart 3 - 1 Holstein Kiel II
Live
7:30am
Bristol City 6 - 2 Torquay United
Live
8:00am
Viktoria Aschaffenburg 0 - 0 Kickers Offenbach
Live
+
8:00am
Hannover 96 II 6 - 2 Babelsberg
Live
+
8:00am
Havant & Waterlooville 0 - 1 Portsmouth
Live
+
8:00am
Notts County 0 - 1 Nottingham Forest
Live
+
8:00am
Ebbsfleet United 2 - 4 Colchester United
Live
Canc.
Tychy 71 vs Piast Gliwice
Live
8:00am
Sochaux vs Yverdon Sport
Live
8:00am
Tranmere Rovers 4 - 1 Fleetwood Town
Live
8:00am
Wil 0 - 2 Villarreal II
Live
8:00am
Stal Rzeszów vs Hutnik Kraków
Live
+
8:00am
Walsall 1 - 1 Aston Villa
Live
+
8:00am
York City 0 - 0 Middlesbrough
Live
8:00am
Havelse 1 - 4 Rödinghausen
Live
+
8:00am
Hessen Kassel 1 - 3 Carl Zeiss Jena
Live
+
8:00am
Kaiserslautern 0 - 0 Norwich City
Live
Canc.
Karlsruher SC vs Saarbrücken
Live
Canc.
Katowice vs Rekord Bielsko-Biała
Live
+
8:00am
TSV Steinbach 6 - 1 Finnentrop / Bamenohl
Live
+
8:00am
Hansa Rostock 2 - 0 Pogoń Szczecin
Live
+
8:00am
Ahlen 2 - 1 Luner SV
Live
8:00am
Nürnberg II 0 - 4 Slavia Praha II
Live
8:00am
Vilzing 4 - 0 Ingolstadt II
Live
+
8:00am
Bischofswerdaer FV 0 - 2 Zwickau
Live
+
8:00am
Gillingham 0 - 2 Millwall
Live
+
8:00am
Kolding IF 3 - 1 Hobro
Live
+
8:00am
St Albans City 1 - 3 Cambridge United
Live
+
8:00am
FSV Frankfurt 4 - 2 Türk Gücü Friedberg
Live
+
8:00am
Feyenoord 0 - 0 Union Saint-Gilloise
Live
+
8:00am
Austria Lustenau 1 - 6 Holstein Kiel
Live
Canc.
Ajka vs Vasas
Live
+
8:00am
Clevedon Town 1 - 1 Stourbridge
Live
Canc.
Cowdenbeath vs Musselburgh Athletic
Live
+
8:00am
Cray Valley PM 0 - 2 Stansted
Live
+
8:00am
Erzgebirge Aue 2 - 1 Śląsk Wrocław
Live
8:00am
Floridsdorfer AC vs Favoritner
Live
+
8:00am
Liskeard Athletic 1 - 13 Huddersfield
Live
8:00am
Hennef 05 2 - 4 FV Engers 07
Live
+
8:00am
Stolem Gniewino 4 - 1 Concordia Elblag
Live
+
8:00am
Brentford 2 0 - 1 Bristol Rovers
Live
+
8:00am
Saarbrücken 2 - 1 Nürnberg
Live
+
8:00am
Odra Opole 0 - 2 Ruch Chorzów
Live
8:00am
Hebburn Town 0 - 0 Newcastle United U21
Live
8:15am
Roda JC 3 - 1 Lommel United
Live
8:30am
Wiedenbrück 2 - 0 St. Pauli II
Live
+
8:30am
Kidsgrove Athletic 0 - 2 Port Vale
Live
Canc.
Victoria Hamburg vs Preußen Reinfeld
Live
+
8:30am
ADO '20 3 - 0 Eemdijk
Live
8:30am
Stal Rzeszów 3 - 0 Stal Rzeszów II
Live
8:30am
Rijnvogels 1 - 4 Rijnsburgse Boys
Live
+
8:45am
Spennymoor Town 2 - 0 Newcastle United U21
Live
+
9:00am
Teplice 4 - 0 Varnsdorf
Live
+
9:00am
Salzburg 0 - 3 Slovácko
Live
9:00am
SV SChwarzenbach 0 - 10 Homburg
Live
+
9:00am
BFC Dynamo 2 - 1 Lübeck
Live
+
9:00am
AZ 4 - 0 Lech Poznań
Live
+
9:00am
Stamford 2 - 1 Stevenage
Live
+
9:00am
OB 1 - 7 Twente
Live
9:00am
Abtswind 1 - 1 Schweinfurt
Live
+
9:00am
Austria Klagenfurt 1 - 1 St. Pölten
Live
Canc.
OH Leuven vs Kortrijk
Live
+
9:00am
Verl 3 - 1 Bochum
Live
+
9:00am
Falkirk 1 - 2 Arbroath
Live
+
9:00am
Luzern 3 - 1 Excelsior
Live
+
9:00am
Crystal Palace 2 - 2 Brøndby
Live
+
9:00am
Beşiktaş 1 - 1 Augsburg
Live
+
9:00am
Paderborn 07 II 2 - 4 Wuppertaler SV
Live
+
9:00am
Reutlingen 0 - 4 Stuttgart
Live
+
9:00am
Lechia Gdańsk 1 - 1 Stomil Olsztyn
Live
+
9:00am
East Kilbride 9 - 0 Camelon Juniors
Live
+
9:00am
Huntly 2 - 0 Pollok
Live
9:00am
Rothes 3 - 1 Luncarty
Live
+
9:00am
Almere City 3 - 0 BW Lohne
Live
+
9:00am
Orenburg 1 - 1 Qabala
Live
Canc.
Pontardawe Town vs Swansea University
Live
9:00am
Blackpool 1 - 2 Plymouth Argyle
Live
9:00am
Manisa BBSK 0 - 0 Gostivar
Live
9:00am
Bukovyna 0 - 3 Podillya Khmelnytskyi
Live
9:00am
Heidelberg vs Walldorf
Live
+
9:15am
Spennymoor Town 2 - 0 Hebburn Town
Live
+
9:15am
Arminia Bielefeld 0 - 2 St. Pauli
Live
+
9:30am
Dunbar United 1 - 3 Hearts
Live
+
9:30am
Metz 2 - 1 Sérésien
Live
+
9:30am
Wehen Wiesbaden 1 - 0 Sint-Truiden
Live
9:30am
Lippstadt 08 4 - 0 Westfalia Rhynern
Live
+
9:30am
Schalke 04 5 - 0 Górnik Zabrze
Live
9:30am
Burntisland Shipyard 1 - 1 Dundonald Bluebell
Live
+
9:30am
Braunfels 1 - 15 Eintracht Frankfurt
Live
+
9:45am
Lommel United 0 - 4 Alemannia Aachen
Live
+
10:00am
Sutton United 2 - 0 Reading
Live
+
10:00am
Weston-super-Mare 1 - 2 Cheltenham Town
Live
10:00am
Bath City 0 - 0 Exeter City
Live
+
10:00am
Chester 1 - 1 Bolton Wanderers
Live
+
10:00am
Crusaders 1 - 3 Rangers II
Live
+
10:00am
Fraserburgh 0 - 2 Aberdeen
Live
10:00am
Mousehole 1 - 2 Dorking
Live
+
10:00am
Bishop's Stortford 1 - 1 Boreham Wood
Live
+
10:00am
Chorley 1 - 0 Rochdale
Live
+
10:00am
Southport 1 - 1 Oldham Athletic
Live
+
10:00am
Freiburg 6 - 1 Grasshopper
Live
+
10:00am
Thatcham Town 0 - 2 Maidenhead United
Live
+
10:00am
Young Boys 4 - 0 Thun
Live
+
10:00am
Karviná 2 - 3 Podbeskidzie
Live
10:00am
Gütersloh 1 - 3 Rot-Weiss Essen
Live
+
10:00am
Ajaccio 0 - 1 Martigues
Live
+
10:00am
Barrow 1 - 0 Preston North End
Live
+
10:00am
Žilina 0 - 0 Baník Ostrava
Live
+
10:00am
Chesterfield 0 - 2 Sheffield United
Live
+
10:00am
Farnborough 2 - 4 Wealdstone
Live
+
10:00am
AFC Hornchurch 1 - 0 Dagenham & Redbridge
Live
+
10:00am
Altrincham 2 - 4 Stockport County
Live
+
10:00am
Grimsby Town 1 - 2 Hull City
Live
+
10:00am
Warrington Town 2 - 0 Morecambe
Live
+
10:00am
Alfreton Town 0 - 4 Mansfield Town
Live
+
10:00am
Three Bridges 1 - 2 Crawley Town
Live
10:00am
Limavady United 1 - 4 Coleraine
Live
+
10:00am
Darlington 0 - 2 Harrogate Town
Live
+
10:00am
Crewe Alexandra 2 - 2 Burton Albion
Live
+
10:00am
Barnet 1 - 1 Milton Keynes Dons
Live
+
10:00am
Wegberg-Beeck 1 - 1 Borussia M'gladbach
Live
+
10:00am
Boston United 0 - 7 Lincoln City
Live
+
10:00am
Northampton Town 0 - 1 Leicester City
Live
10:00am
Illertissen 3 - 0 Dornbirn
Live
10:00am
Metalist 1925 Kharkiv 1 - 0 Ahrobiznes Volochysk
Live
+
10:00am
Admira 2 - 2 Ipswich Town
Live
+
10:00am
AFC Totton 0 - 3 Aldershot Town
Live
+
10:00am
Cove Rangers 0 - 1 Dundee
Live
+
10:00am
Workington 0 - 3 Carlisle United
Live
10:00am
Fakel 1 - 0 Rostov
Live
10:00am
Troyes vs Nancy
Live
+
10:00am
VVV 0 - 1 Viktoria Köln
Live
+
10:00am
West Bromwich Albion 3 - 1 Shrewsbury Town
Live
+
10:00am
LASK Linz 4 - 2 First Vienna
Live
+
10:00am
Farsley Celtic 0 - 4 Halifax Town
Live
+
10:00am
Ballyclare Comrades 0 - 3 Cliftonville
Live
+
10:00am
Katowice 3 - 1 Puszcza Niepołomice
Live
+
10:00am
Würzburger Kickers 1 - 3 Waldhof Mannheim
Live
10:00am
Inhulets' 4 - 3 Chornomorets
Live
10:00am
Kolos Kovalivka 0 - 1 LNZ Cherkasy
Live
+
10:00am
Bamber Bridge 2 - 6 Fylde
Live
10:00am
ADO Den Haag 1 - 2 Dender
Live
+
10:00am
Billericay Town 7 - 2 Southend United
Live
+
10:00am
H&W Welders 1 - 2 Linfield
Live
+
10:00am
Spišská Nová Ves 0 - 2 Snina
Live
+
10:00am
Cleethorpes Town 3 - 2 Mossley
Live
+
10:00am
Gks Jastrzebie 1 - 0 Pawlowice
Live
+
10:00am
Holmesdale 1 - 2 Bowers & Pitsea
Live
10:00am
West D. & C. 2 - 1 1874 Northwich
Live
+
10:00am
Carshalton Athletic 2 - 1 Raynes Park Vale
Live
+
10:00am
Abbey Hey 1 - 3 Glossop North End
Live
Canc.
Abbey Rangers vs Horndean
Live
Canc.
AFC Blackpool vs Radcliffe Borough
Live
+
10:00am
Banbury United 0 - 3 Solihull Moors
Live
+
10:00am
Beckenham Town 1 - 2 Cray Wanderers
Live
+
10:00am
Bridlington Town 0 - 5 Worksop Town
Live
+
10:00am
Bromley 3 - 3 Fulham U21
Live
+
10:00am
Bromsgrove Sporting 1 - 0 Hereford
Live
Canc.
Chatham Town 0 - 0 Faversham Town
Live
+
10:00am
Cheshunt 1 - 2 King's Lynn Town
Live
+
10:00am
Dover Athletic 2 - 1 Folkestone Invicta
Live
+
10:00am
Evesham 2 - 0 Easington Sports
Live
+
10:00am
Gloucester City 2 - 2 Bracknell Town
Live
Canc.
Guiseley vs Curzon Ashton
Live
+
10:00am
Hungerford Town 3 - 2 Chippenham Town
Live
Canc.
H&W Welders vs Warrenpoint Town
Live
+
10:00am
Longridge Town 0 - 3 Hyde
Live
+
10:00am
Mold Alexandra 4 - 2 Runcorn Town
Live
+
10:00am
Newton Aycliffe 1 - 1 Blyth Spartans
Live
+
10:00am
Tatran Prešov 1 - 1 Sandecja Nowy Sącz
Live
+
10:00am
Ramsgate 1 - 4 Hastings United
Live
+
10:00am
Retford United 0 - 3 Matlock Town
Live
Canc.
Tonbridge Angels vs Dulwich Hamlet
Live
+
10:00am
Tooting & Mitcham United 3 - 1 Corinthian-Casuals
Live
Canc.
Westfield (Surrey) vs Eastbourne Borough
Live
+
10:00am
Whitley Bay 2 - 3 Ashington AFC
Live
+
10:00am
Whitstable Town 4 - 1 East Grinstead Town
Live
10:00am
Wokingham And Emmbrook 0 - 2 Badshot
Live
+
10:00am
Skegness Town 2 - 4 Grimsby Borough
Live
10:00am
Sturm Hauzenberg 1 - 4 Schalding-heining
Live
+
10:00am
RWDM 1 - 2 Hertha BSC
Live
10:00am
Arlesey Town 0 - 4 Hendon
Live
10:00am
Haringey Borough 0 - 0 Chelmsford City
Live
10:00am
Shepshed Dynamo 0 - 0 Basford United
Live
+
10:00am
Trafford 2 - 1 Warrington Rylands
Live
+
10:00am
SC St. Tönis 4 - 2 Hönnepel-Niedermörmter
Live
10:00am
Metalac GM 1 - 1 Petrovac
Live
+
10:00am
Sevenoaks Town 2 - 0 Croydon Athletic
Live
10:00am
Peterborough Sports 0 - 2 Peterborough U21
Live
10:00am
Troyes 3 - 0 Monnerich
Live
10:00am
Celje 0 - 2 Gorica
Live
10:00am
Chatham 4 - 0 Meridian
Live
10:00am
Khust 1 - 4 MFC Metalurh
Live
10:00am
Liversedge 0 - 2 Curzon Ashton
Live
10:00am
Putnok 3 - 0 Tarpa
Live
10:00am
Tonbridge Angels 4 - 1 Hythe Town
Live
10:00am
Trostyanets 1 - 0 SC Poltava
Live
10:00am
Troyes 3 - 0 Mondercange
Live
10:00am
Whitchurch Alport 1 - 2 Nantwich
Live
+
10:30am
Wacker Innsbruck 1 - 1 Chemie Leipzig
Live
+
10:30am
Zalaegerszegi TE 3 - 2 Union Berlin
Live
+
11:00am
Hradec Králové 5 - 1 Sparta Praha II
Live
+
11:00am
Cambuur 4 - 0 Harkemase Boys
Live
+
11:00am
Cercle Brugge 3 - 0 Monaco
Live
+
11:00am
Vorwärts Steyr 1 - 2 Queens Park Rangers
Live
+
11:00am
Zagłębie Lubin 0 - 1 Jablonec
Live
+
11:00am
Rheindorf Altach 1 - 0 Aarau
Live
11:00am
Bani Yas 0 - 1 Zlaté Moravce
Live
+
11:00am
Miedź Legnica 2 - 1 Kalisz
Live
+
11:00am
Blau-Weiß Linz 1 - 2 PSV
Live
+
11:00am
Oudenaarde 0 - 4 RSC Anderlecht II
Live
11:00am
UDI '19 0 - 6 Oss
Live
+
11:00am
České Budějovice 1 - 4 Újpest
Live
11:00am
Karmiotissa 0 - 4 Trenčín
Live
+
11:00am
Clapton 1 - 3 United of Manchester
Live
+
11:00am
Austria Wien 3 - 0 Traiskirchen
Live
+
11:00am
Szombathelyi Haladás 1 - 1 Sturm Graz
Live
+
11:00am
Madese Boys 0 - 17 Breda
Live
+
11:00am
Tychy 71 2 - 2 Vorskla
Live
11:00am
Szombathelyi Haladás 1 - 1 Sturm Graz II
Live
+
11:00am
UN Käerjéng 0 - 2 Differdange 03
Live
+
11:00am
Monza 11 - 0 Nuova Camunia
Live
+
11:00am
Floridsdorfer AC 2 - 1 Favoritner
Live
11:00am
Wisła Puławy 2 - 0 KSZO
Live
+
11:30am
Wisła Kraków 0 - 0 Zagłębie Sosnowiec
Live
11:30am
Bohemians 1905 6 - 0 Vysočina Jihlava
Live
+
11:30am
Clermont 1 - 0 Orléans
Live
11:30am
Groningen 5 - 2 Deinze
Live
+
11:30am
Mezőkövesd-Zsóry 1 - 2 Sigma Olomouc
Live
+
11:30am
Omonia Nicosia 4 - 1 Radomiak Radom
Live
+
11:30am
Bohemians 6 - 0 Vysočina Jihlava
Live
+
11:30am
Fehérvár 2 - 2 Trabzonspor
Live
11:30am
Genoa 12 - 0 Fassa Calcio
Live
+
11:30am
Sassuolo 22 - 0 Real Vicenza VS
Live
11:30am
OFK Vršac 0 - 0 Dumbrăviţa
Live
+
11:30am
Marsonia 1 - 1 Cibalia
Live
+
11:30am
Frosinone 7 - 0 Mondragone
Live
11:30am
Banovici 1 - 0 ToSK Tesanj
Live
12:00pm
Newcastle Town 0 - 0 Port Vale
Live
+
12:00pm
FK Pardubice 0 - 2 FK Košice
Live
+
12:00pm
St. Gallen 6 - 1 Villarreal
Live
+
12:00pm
Brest 2 - 0 Avranches
Live
+
12:00pm
Nantes 0 - 3 Laval
Live
+
12:00pm
Bordeaux 2 - 0 Trélissac
Live
12:00pm
Krasnodar 2 - 2 Sochi
Live
+
12:00pm
Levante 1 - 1 Stoke City
Live
+
12:00pm
UD Oliveirense 1 - 1 Fafe
Live
12:00pm
Leoben 5 - 0 Allerheiligen
Live
12:00pm
Hapoel Haifa 5 - 0 Hapoel Umm al-Fahm
Live
+
12:00pm
Hanácká 1 - 0 Zlín II
Live
12:00pm
Avs 0 - 0 Chaves
Live
12:00pm
Verlaine 0 - 2 Liège
Live
+
12:00pm
Valenciennes 2 - 1 UNFP
Live
12:00pm
Sileks 1 - 1 Dubočica
Live
+
12:00pm
Voska Sport 4 - 0 Ohrid
Live
12:00pm
Standard Liège 6 - 1 Sprimont-Comblain
Live
+
12:00pm
Piast Gliwice 3 - 0 Rekord Bielsko-Biała
Live
12:00pm
Al Wahda 2 - 1 Novi Pazar
Live
+
12:00pm
Orlando Pirates 3 - 1 Independiente del Valle
Live
+
12:00pm
Radnički Niš 1 - 0 Radnik Surdulica
Live
+
12:00pm
Radomlje 2 - 2 Mačva Šabac
Live
Canc.
Schwaz vs Innsbrucker Ac
Live
12:00pm
Famalicão 1 - 0 Trofense
Live
+
12:00pm
Pau 1 - 2 Niort
Live
12:00pm
Doxa 1 - 3 APOEL
Live
12:00pm
Al Taawon 1 - 4 PAOK
Live
12:00pm
Atlético CP 0 - 1 Sporting CP II
Live
12:00pm
Cigánd SE 1 - 2 Olimpia Satu Mare
Live
12:00pm
Sesvete 1 - 1 Krka
Live
12:00pm
Stadlau 1 - 1 Fach-Donaufeld
Live
12:00pm
Bregalnica Štip 0 - 0 Detonit Plachkovica
Live
12:00pm
Pelister 3 - 0 Novaci
Live
12:00pm
ASK Voitsberg 3 - 3 KAC 1909
Live
12:00pm
FK Kozuv Gevgelija vs Vardar Negotino
Live
+
12:30pm
Cholet 5 - 4 Angers SCO
Live
12:30pm
Buchbach 2 - 0 Heimstetten
Live
+
12:30pm
Krems 2 - 2 Horn
Live
+
12:30pm
Olympique Marseille 2 - 0 Nîmes
Live
12:30pm
Inđija 1 - 2 Sloga Doboj
Live
12:30pm
Celik Zenica 2 - 1 Kikaci
Live
+
1:00pm
Montpellier 3 - 1 Toulouse
Live
1:00pm
Rio Ave 1 - 1 Vitória Guimarães
Live
1:00pm
Racing Santander 0 - 0 Burgos
Live
+
1:00pm
Isloch 0 - 5 Baltika
Live
+
1:00pm
Hapoel Tel Aviv 1 - 0 Leganés
Live
+
1:00pm
Furstenfeld 2 - 1 BAD Gleichenberg
Live
1:00pm
Leones Negros UdeG 3 - 1 Tepatitlán
Live
+
1:00pm
Rijeka 4 - 0 Rogaška
Live
1:00pm
St. Anna 1 - 4 Oberwart / Rotenturm
Live
+
1:00pm
Neusiedl 2 - 0 Parndorf
Live
+
1:00pm
St. Anna 1 - 4 Oberwart
Live
+
1:15pm
Göztepe 1 - 1 Southampton
Live
2:00pm
Heeslinger SC 1 - 2 Bremer SV
Live
2:00pm
Koper 0 - 1 Istra 1961
Live
+
2:00pm
Chiclana 1 - 9 Cadiz
Live
+
2:00pm
Varaždin 2 - 1 Al Ittifaq
Live
2:00pm
Vllaznia Shkodër 1 - 1 Budućnost
Live
2:00pm
Chiclana vs Cadiz Cf
Live
+
2:15pm
Vukovar 4 - 2 Dubrava Zagreb
Live
3:30pm
Eendracht Mazenzele 0 - 3 Club Brugge II
Live
3:30pm
Mazenzele 0 - 3 Club Brugge KV U23
Live
8:00pm
Real España 4 - 0 Isidro Metapán
Live
+
9:00pm
San Antonio 1 - 3 Sunderland
Live
9:00pm
FAS 2 - 1 Olancho
Live
9:00pm
Santa Ana vs Olancho
  Mexico - Liga MX Femenil
Live
+
2:00pm
Pumas UNAM 2 - 5 América
Live
+
7:06pm
León 2 - 0 Necaxa
  Peru - Primera Division
Live
+
2:00pm
Deportivo Garcilaso 1 - 2 ADT
Live
+
4:15pm
Sporting Cristal 3 - 2 Carlos Manucci
Live
+
8:00pm
César Vallejo 2 - 1 Academia Cantolao
  Scotland - Scottish League Cup
Live
+
10:00am
Kilmarnock 3 - 0 Annan Athletic
Live
+
10:00am
Inverness CT 2 - 1 Bonnyrigg Rose
Live
+
10:00am
Airdrieonians 2 - 0 Dumbarton
Live
+
10:00am
Elgin City 0 - 2 Motherwell
Live
+
10:00am
East Fife P0 - 0 Queen's Park
Live
+
10:00am
Stenhousemuir 1 - 0 St. Johnstone
Live
+
10:00am
Stirling Albion 1 - 1P Ayr United
Live
+
10:00am
Peterhead 1 - 1P Partick Thistle
Live
+
10:00am
Spartans 1 - 0 Dundee United
Live
+
10:00am
Brechin City 0 - 3 Livingston
Live
+
10:00am
Clyde 1 - 3 Hamilton Academical
Live
+
10:00am
Forfar Athletic 1 - 0 Cowdenbeath
Live
+
10:00am
Montrose 1 - 0 St. Mirren
Live
+
10:00am
Kelty Hearts 1 - 3 Greenock Morton
Live
+
10:00am
Stranraer 1 - 5 Ross County
Live
+
12:15pm
Raith Rovers 1 - 1P Dunfermline Athletic
  United States - USL Championship
Live
+
7:00pm
Miami FC 1 - 1 Charleston Battery
Live
+
7:00pm
Pittsburgh Riverhounds 2 - 0 Detroit City
Live
+
7:30pm
Loudoun United 1 - 3 Orange County SC
Live
+
7:30pm
Birmingham Legion 1 - 0 Tampa Bay Rowdies
Live
+
9:00pm
FC Tulsa 3 - 2 Hartford Athletic
Live
+
9:30pm
El Paso Locomotive 1 - 1 Rio Grande Valley
Live
+
10:00pm
Monterey Bay 1 - 3 Oakland Roots
Live
+
11:00pm
Sacramento Republic 1 - 1 Memphis 901
  United States - MLS Next Pro
Live
+
5:00pm
Whitecaps II 0 - 1 Portland Timbers II
  United States - USL League One
Live
+
7:00pm
Greenville Triumph 1 - 0 One Knoxville
Live
+
7:00pm
Richmond Kickers 2 - 2 Charlotte Independence
Live
+
7:00pm
North Carolina 2 - 2 Forward Madison
Live
7:00pm
Central Valley Fuego vs Lexington
Live
+
7:30pm
Tormenta 4 - 2 Chattanooga Red Wolves
Live
+
9:00pm
Northern Colorado 2 - 0 Union Omaha
Live
+
10:00pm
Central Valley Fuego 2 - 1 Lexington
  Uruguay - Primera Division
Live
+
11:30am
Liverpool 2 - 2 Plaza Colonia
Live
+
2:00pm
Cerro Largo 2 - 0 Racing
Live
+
6:00pm
Nacional 0 - 1 Fénix
 
Algeria - Ligue 1 Algérie
 
Argentina - Primera Nacional
 
Argentina - Primera B Metropolitana
 
Argentina - Primera C Metropolitana
 
Argentina - Torneo Federal A
 
Argentina - Primera D Metropolitana
 
Australia - NPL Northern NSW
 
Australia - NPL Queensland
 
Australia - NPL SA
 
Australia - NPL WA
 
Australia - NPL NSW
 
Australia - NPL ACT
 
Australia - NPL Victoria
 
Australia - NPL Tasmania
 
Australia - Brisbane Premier League
 
Bangladesh - Bangladesh Premier League
 
Barbados - Barbados Premier League
 
Belarus - First League
 
Belarus - Second League
 
Bolivia - Liga de Futbol
 
Brazil - Serie C
 
Brazil - Serie D
 
Brazil - Campeonato Amapaense
 
Brazil - Copa Paulista
 
Bulgaria - Parva Liga
 
Bulgaria - Second League
 
Canada - Canadian Soccer League
 
Canada - League 1 Ontario
 
Chile - Primera Division
 
Chile - Primera B
 
China - China League Two
 
China - China League One
 
Dominican Republic - Liga Dominicana de Fútbol
 
Egypt - Premier League
 
Finland - Veikkausliiga
 
Finland - Ykkönen
 
Finland - Kakkonen
 
India - Calcutta Premier Division
 
Indonesia - Liga 1
 
Ireland Republic - Premier Division
 
Ireland Republic - First Division
 
Japan - J1 League
 
Japan - J2 League
 
Japan - J3 League
 
Kazakhstan - Kazakhstan Premier League
 
Korea Republic - K League 1
 
Korea Republic - K League 2
 
Korea Republic - K3 League
 
Latvia - Latvijas kauss
 
Lithuania - A Lyga
 
Malaysia - Super League
 
Maldives - Dhivehi League
 
Morocco - Moroccan Cup
 
Myanmar - Myanmar National League
 
Norway - Eliteserien
 
Norway - 2. Divisjon
 
Paraguay - Segunda División
 
Paraguay - Primera Division
 
Poland - Polish Super Cup
 
Romania - Liga I
 
Romania - Cupa Romaniei
 
Russia - FNL
 
Senegal - Premier League
 
Singapore - Singapore Premier League
 
Sweden - Allsvenskan
 
Sweden - Superettan
 
United States - NISA
 
United States - NPSL
 
United States - WPSL
 
United States - USL League Two
 
United States - UWS
 
Uruguay - Segunda División
 
Venezuela - Primera División
 
Vietnam - V.League 1
 
Vietnam - V.League 2
 
World - Women's Club Friendly
 
World - Women's Friendly
 
Zimbabwe - Premier Soccer League

Newsletter Signup »

Email:
Why Signup?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
TV Schedules and Live Streaming Listings
Live Soccer TV App
Download the Live Soccer TV App for
iPhone and Android
Live Soccer TV App for iOSLive Soccer TV App for Android

UEFAUEFA Euro Live Streaming and TV Schedule  ·  Germany  ·  June 14 - July 14

Live Soccer TV does not host or provide any UEFA European Championship live streaming or videos on this website. We provide Euro 2024 TV schedule and links to legal live streams of the official rights holders only. If you wish to see which TV channels broadcast and/or stream the Euro in your country, please visit the UEFA Euro page for full details, or read How to watch and stream Euro 2024.
Group stage

Group A
06/14 3:00pm Germany 5 - 1 Scotland
06/15 9:00am Hungary 1 - 3 Switzerland
06/19 12:00pm Germany 2 - 0 Hungary
06/19 3:00pm Scotland 1 - 1 Switzerland
06/23 3:00pm Scotland 0 - 1 Hungary
06/23 3:00pm Switzerland 1 - 1 Germany
Group B
06/15 12:00pm Spain 3 - 0 Croatia
06/15 3:00pm Italy 2 - 1 Albania
06/19 9:00am Croatia 2 - 2 Albania
06/20 3:00pm Spain 1 - 0 Italy
06/24 3:00pm Albania 0 - 1 Spain
06/24 3:00pm Croatia 1 - 1 Italy
Group C
06/16 12:00pm Slovenia 1 - 1 Denmark
06/16 3:00pm Serbia 0 - 1 England
06/20 9:00am Slovenia 1 - 1 Serbia
06/20 12:00pm Denmark 1 - 1 England
06/25 3:00pm Denmark vs Serbia
06/25 3:00pm England vs Slovenia
Group D
06/16 9:00am Poland 1 - 2 Netherlands
06/17 3:00pm Austria 0 - 1 France
06/21 12:00pm Poland 1 - 3 Austria
06/21 3:00pm Netherlands 0 - 0 France
06/25 12:00pm France vs Poland
06/25 12:00pm Netherlands vs Austria
Group E
06/17 9:00am Romania 3 - 0 Ukraine
06/17 12:00pm Belgium 0 - 1 Slovakia
06/21 9:00am Slovakia 1 - 2 Ukraine
06/22 3:00pm Belgium 2 - 0 Romania
06/26 12:00pm Slovakia vs Romania
06/26 12:00pm Ukraine vs Belgium
Group F
06/18 12:00pm Turkey 3 - 1 Georgia
06/18 3:00pm Portugal 2 - 1 Czech Republic
06/22 9:00am Georgia 1 - 1 Czech Republic
06/22 12:00pm Turkey 0 - 3 Portugal
06/26 3:00pm Czech Republic vs Turkey
06/26 3:00pm Georgia vs Portugal
Knockout Stage

Round of 16
06/29 12:00pm Berlin
Switzerland vs Italy
06/29 3:00pm Dortmund
Germany vs 2nd Group C
06/30 12:00pm Gelsenkirchen
1st Group C vs 3rd Group D/E/F
06/30 3:00pm Cologne
Spain vs 3rd Group A/D/E/F
Round of 16
07/ 1 12:00pm Düsseldorf
2nd Group D vs 2nd Group E
07/ 1 3:00pm Frankfurt
Portugal vs 3rd Group A/B/C
07/ 2 12:00pm Munich
1st Group E vs 3rd Group A/B/C/D
07/ 2 3:00pm Leipzig
1st Group D vs 2nd Group F
Quarter-final
07/ 5 12:00pm Stuttgart
Winner Match 39 vs Winner Match 37
07/ 5 3:00pm Hamburg
Winner Match 41 vs Winner Match 42
07/ 6 12:00pm Düsseldorf
Winner Match 40 vs Winner Match 38
07/ 6 3:00pm Berlin
Winner Match 43 vs Winner Match 44
Semi-final
07/ 9 3:00pm Munich
Winner Match 45 vs Winner Match 46
07/10 3:00pm Dortmund
Winner Match 47 vs Winner Match 48
Final
07/14 3:00pm Berlin
Winner Match 49 vs Winner Match 50


CopaCopa América Live Streaming and TV Schedule  ·  United States  ·  June 20 - July 14

Live Soccer TV does not host or provide any Copa América live streaming or videos on this website. We publish Copa América 2024 TV schedule and links to legal live streams of the official rights holders only. For further details on TV broadcast and Copa América streaming in your country, please visit our Copa América page, or read How to watch and stream Copa América.
Group stage

Group A
06/20 8:00pm Atlanta, GA
Argentina 2 - 0 Canada
06/21 8:00pm Arlington TX
Peru 0 - 0 Chile
06/25 6:00pm Kansas City, KS
Peru vs Canada
06/25 9:00pm East Rutherford, NJ
Chile vs Argentina
06/29 8:00pm Miami Gardens, FL
Argentina vs Peru
06/29 8:00pm Orlando, FL
Canada vs Chile
Group B
06/22 6:00pm Santa Clara, CA
Ecuador 1 - 2 Venezuela
06/22 9:00pm Houston, TX
Mexico 1 - 0 Jamaica
06/26 6:00pm Las Vegas, NV
Ecuador vs Jamaica
06/26 9:00pm Inglewood, CA
Venezuela vs Mexico
06/30 8:00pm Austin, TX
Jamaica vs Venezuela
06/30 8:00pm Glendale, AZ
Mexico vs Ecuador
Group C
06/23 6:00pm Arlington, TX
USA 2 - 0 Bolivia
06/23 9:00pm Miami Gardens, FL
Uruguay 3 - 1 Panama
06/27 6:00pm Atlanta, GA
Panama vs USA
06/27 9:00pm
Uruguay vs Bolivia
07/ 1 9:00pm Orlando, FL
Bolivia vs Panama
07/ 1 9:00pm Kansas City, MO
USA vs Uruguay
Group D
06/24 6:00pm Houston, TX
Colombia 2 - 1 Paraguay
06/24 9:00pm Inglewood, CA
Brazil 0 - 0 Costa Rica
06/28 6:00pm Glendale, AZ
Colombia vs Costa Rica
06/28 9:00pm Las Vegas, NV
Paraguay vs Brazil
07/ 2 9:00pm Santa Clara, CA
Brazil vs Colombia
07/ 2 9:00pm Austin, TX
Costa Rica vs Paraguay
Knockout Stage

Quarter-final
07/ 4 9:00pm Houston, TX
1st Group A vs 2nd Group B
07/ 5 9:00pm Arlington, TX
1st Group B vs 2nd Group A
Quarter-final
07/ 6 6:00pm Las Vegas, NV
1st Group C vs 2nd Group D
07/ 6 9:00pm Glendale, AZ
1st Group D vs 2nd Group C
Semi-final
07/ 9 8:00pm East Rutherford, NJ
Winner M25 vs Winner M26
07/10 8:00pm Charlotte, NC
Winner M27 vs Winner M28
3rd place match
07/13 8:00pm Charlotte, NC
Loser M29 vs Loser M30
Final
07/14 8:00pm Miami Gardens, FL
Winner M29 vs Winner M30