ADVERTISEMENT

Live Soccer on TV and Online: Friday Jul. 14

Jul 13

Friday, Jul. 14

Jul 15
  • Wed
    Jul 12
  • Thu
    Jul 13
  • Fri
    Jul 14
  • Sat
    Jul 15
  • Sun
    Jul 16
  • Mon
    Jul 17
  • Tue
    Jul 18
  •  
?  
  Mexico - Liga MX
Live
+
9:00pm
Mazatlán 0 - 3 Monterrey
Live
+
11:10pm
Tijuana 2 - 1 Cruz Azul
  Argentina - Primera División
Live
+
6:00pm
Godoy Cruz 2 - 2 Defensa y Justicia
Live
+
6:00pm
Sarmiento 1 - 1 Vélez Sarsfield
Live
+
8:30pm
Huracán 0 - 1 Talleres Córdoba
  Argentina - Primera Nacional
Live
+
2:30pm
Nueva Chicago 2 - 0 Almagro
Live
+
8:00pm
Club Atlético Güemes 0 - 2 Alvarado
Live
+
8:10pm
San Martín Tucumán 1 - 0 San Telmo
  Brazil - Serie B
Postp.
Botafogo SP vs Chapecoense
Postp.
CRB vs Avaí
Live
+
8:30pm
Atlético Goianiense 3 - 1 Sport Recife
Live
+
8:30pm
Sampaio Corrêa 0 - 0 Ituano
  Canada - Canadian Premier League
Live
+
7:30pm
York United 0 - 0 Pacific
  Colombia - Primera A
Live
+
5:00pm
Envigado 1 - 3 Atlético Bucaramanga
Live
+
8:40pm
Atlético Huila 2 - 1 Unión Magdalena
  Club Friendly
Live
TBA
Łódzki KS 6 - 2 Polonia Warszawa
Live
TBA
PSV II 0 - 0 Den Bosch
Live
TBA
Polonia Warszawa 3 - 3 Znicz Pruszków
Live
TBA
Sporting CP 4 - 1 Estrela
Live
+
TBA
Sturm Graz 2 - 0 Aris
Live
TBA
Mechelen 3 - 2 Maccabi Netanya
Live
TBA
Minsk 7 - 0 Volna
Live
TBA
Luton Town 3 - 1 Peterborough United
Live
TBA
Hallescher FC 0 - 2 Rangers
Live
+
2:00am
Ashdod 3 - 0 Bnei Yehuda
Live
+
2:00am
Hapoel Rishon LeZion 1 - 0 Hapoel Petah Tikva
Live
4:30am
Quevilly Rouen 0 - 0 Versailles
Live
4:30am
Železničar Pančevo 3 - 0 Rudar Prijedor
Live
+
5:00am
Warta Poznań 0 - 1 Mladá Boleslav
Live
+
5:00am
Charlton Athletic 1 - 1 Leyton Orient
Live
+
5:00am
Tatabánya 2 - 1 Komárom
Live
+
5:00am
Radunia Stężyca 0 - 1 Cartusia Kartuzy
Live
+
5:45am
Nordsjælland 1 - 1 Olympiakos Piraeus
Live
+
6:00am
SønderjyskE 4 - 2 Esbjerg
Live
6:30am
Ried 1 - 4 Debrecen
Live
+
7:00am
Warta Poznań 3 - 0 Polonia Środa
Live
7:00am
Cercle Brugge 0 - 0 Dender
Live
+
7:00am
Greuther Fürth 2 - 3 Zürich
Live
7:00am
Łódzki KS 3 - 1 Polonia Bytom
Live
8:00am
Baden vs Tuggen
Live
8:00am
Köln II 0 - 3 Düren Merzenich
Live
+
8:00am
Mainz 05 II 0 - 2 Borussia Dortmund II
Live
Canc.
Orenburg 0 - 0 Al Raed
Live
Canc.
Ried vs Wacker Burghausen
Live
8:00am
Burnley 3 - 0 Sheffield Wednesday
Live
+
9:00am
Jahn Regensburg 3 - 4 Chemnitzer FC
Live
+
9:00am
Sturm Graz 2 - 1 Partizan
Live
+
9:00am
Dijon 0 - 1 Auxerre
Live
+
9:00am
Magdeburg 2 - 0 Nordsjælland
Live
9:00am
Sucleia 1 - 6 Orenburg
Live
9:00am
Sporting CP 3 - 0 Marítimo
Live
9:30am
Putnok VSE 2 - 4 Olimpia Satu Mare
Live
10:00am
Sparta Rotterdam 3 - 1 PEC Zwolle
Live
10:00am
Anderlecht 0 - 6 Sparta Praha
Live
+
10:00am
Triglav 2 - 9 Le Havre
Live
+
10:00am
Osnabrück 5 - 0 Emmen
Live
10:00am
Veres 0 - 0 PFC Nyva Ternopil
Live
+
10:00am
Lens 2 - 2 Amiens SC
Live
+
10:00am
Dinamo Moskva 4 - 3 Nizhny Novgorod
Live
+
10:00am
Lokomotiv Moskva 7 - 0 Kvant
Live
10:00am
Antalyaspor 2 - 1 İstanbul Başakşehir
Live
+
10:00am
Dumbrăviţa 1 - 1 Unirea Dej
Live
+
10:30am
Lausanne Sport 3 - 1 Nice
Live
10:30am
Amstetten 1 - 4 LASK Juniors
Live
10:30am
LASK Linz 4 - 1 Amstetten
Live
10:30am
Sloga Doboj P0 - 0 IMT Novi Beograd
Live
10:30am
Abha 1 - 1 Sepahan
Live
+
11:00am
Guingamp 1 - 0 Le Mans
Live
11:00am
Wil 0 - 0 Rapperswil-Jona
Live
+
11:00am
Sint-Truiden 0 - 2 Helmond Sport
Live
+
11:00am
Cracovia Kraków 1 - 0 Ružomberok
Live
+
11:00am
Fortuna Düsseldorf 2 - 1 Slovan Liberec
Live
+
11:00am
Start Brno 1 - 4 Opava
Live
+
11:00am
LASK Linz 4 - 2 Debrecen
Live
+
11:00am
Rijeka 2 - 1 Slaven Koprivnica
Live
11:00am
Motor Lublin 3 - 1 Zorya
Live
+
11:00am
Liefering 1 - 2 Bayern München II
Live
+
11:00am
Rouen 2 - 2 Francs Borains
Live
+
11:00am
Bregenz 0 - 2 Ulm
Live
+
11:00am
Viktoria Plzeň 3 - 2 København
Live
11:00am
Quevilly Rouen 0 - 0 Crvena Zvezda
Live
11:00am
Starowice Dolne 1 - 2 Woliborz
Live
11:00am
Pogoń Siedlce 2 - 2 Legia Warszawa II
Live
11:30am
Cigand Se 1 - 1 Tarpa
Live
11:30am
Quevilly Rouen 0 - 0 Red Star
Live
11:30am
Aluminij 1 - 0 Gorica
Live
11:30am
Rabotnički 2 - 2 Tikveš
Live
+
12:00pm
Stade Nyonnais 1 - 2 Everton
Live
+
12:00pm
Preußen Münster 4 - 2 Heracles
Live
+
12:00pm
Wormatia Worms 0 - 3 Elversberg
Live
12:00pm
Arka Gdynia 2 - 1 Olimpia Elbląg
Live
+
12:00pm
Ruch Chorzów 0 - 1 Piast Gliwice
Live
+
12:00pm
Mura 1 - 2 Vojvodina
Live
+
12:00pm
Stuttgarter Kickers 4 - 2 Freiburg II
Live
+
12:00pm
Wattens 2 - 1 Sandhausen
Live
+
12:00pm
Ried 1 - 2 Unterhaching
Live
Canc.
Eldense vs Bradford City
Live
12:00pm
Sturm Graz vs Apollon
Live
+
12:00pm
Club Brugge II 0 - 4 Dunkerque
Live
12:00pm
Al Hilal 2 - 1 Wolfsberger AC
Live
+
12:00pm
Châteauroux 0 - 3 Rodez
Live
Canc.
Viktoria Otrokovice vs Dubnica
Live
+
12:00pm
Istra 1961 1 - 3 Orijent 1919
Live
+
12:00pm
Villefranche 2 - 1 Marignane Gignac CB
Live
12:00pm
Kapfenberger SV 2 - 1 Csikszereda
Live
12:00pm
Empoli 10 - 0 Calcio Castelfiorentino
Live
+
12:00pm
Pipinsried 1 - 2 Eichstätt
Live
+
12:00pm
Gurten 1 - 3 Mallorca
Live
12:00pm
Al-shabab U21 3 - 1 Al-sadd
Live
+
12:30pm
Aalen 3 - 1 Normannia Gmund
Live
+
12:30pm
Uerdingen 2 - 1 Utrecht II
Live
+
12:30pm
Kafertal Mannheim 0 - 18 Mannheim
Live
Canc.
Al-hilal vs AtUS Velden
Live
Canc.
Kotschach vs Donau Klagenfurt
Live
+
12:30pm
Sak Klagenfurt 1 - 1 ASK Klagenfurt
Live
12:30pm
Voitsberg vs Grazer AK
Live
12:30pm
ASK Voitsberg vs Grazer Ak
Live
1:00pm
Chemie Leipzig 0 - 3 Barockstadt Fulda-lehn.
Live
+
1:00pm
Yverdon Sport 1 - 4 Annecy
Live
+
1:00pm
Koblenz 1 - 6 Mainz 05
Live
1:00pm
Ansbach 3 - 0 Hollenbach
Live
1:00pm
FC Holzhausen 1 - 3 Freiberg
Live
1:00pm
Schwarz-Weiß Rehden 1 - 0 Jeddeloh
Live
+
1:00pm
Lafnitz 1 - 3 Weiz
Live
+
1:00pm
Fortuna Köln 0 - 1 MSV Duisburg
Live
+
1:00pm
Bradford City 0 - 3 Getafe
Live
+
1:00pm
Córdoba 0 - 2 Sevilla
Live
+
1:00pm
Beerschot 1 - 0 Kortrijk
Live
+
1:00pm
Fulda-lehnerz 3 - 0 Chemie Leipzig
Live
1:00pm
Leithaprodersdorf 3 - 1 Gols
Live
Canc.
Tillmitsch vs TSV Pollau
Live
1:00pm
USV Hengsberg 4 - 6 SV Wildon
Live
1:00pm
Aubstadt 4 - 1 Neumarkt
Live
+
1:00pm
De Treffers 1 - 2 Olympique Lyonnais
Live
+
1:00pm
Siegendorf 2 - 3 Stripfing
Live
1:00pm
Tb Berlin 2 - 1 Dresdner SC
Live
1:00pm
Hohenems 4 - 2 Berg
Live
1:00pm
Mannsdorf 1 - 0 St. Pölten II
Live
1:00pm
Gleisdorf 4 - 0 SV Frauental
Live
+
1:00pm
Mannsdorf 1 - 0 St. Pölten
Live
1:00pm
Javor Ivanjica 0 - 0 Jedinstvo
Live
1:00pm
Deutschlandsberger 1 - 0 Heiligenkreuz
Live
1:00pm
Penzugyor 1 - 1 Eger Se
Live
1:00pm
St. Jakob/ros 4 - 4 Feldkirchen
Live
1:00pm
Hohenems vs TSV Berg
Live
+
1:30pm
Wiener SC 1 - 4 Floridsdorfer AC
Live
+
1:30pm
Austria Wien 1 - 1 Galatasaray
Live
+
1:30pm
Cadiz Cf 5 - 0 BarBATE
Live
+
1:30pm
Chojniczanka 2 - 0 Gedania Gdansk
Live
1:30pm
Brixen vs SV Worgl
Live
+
1:30pm
Homberg 1 - 1 Sterkrade-Nord
Live
1:30pm
Langenrohr 0 - 9 Twl Elektra
Live
+
2:00pm
Gosport Borough 1 - 3 Portsmouth
Live
+
2:00pm
Hartlepool United 2 - 1 Middlesbrough
Live
2:00pm
Cartagena 1 - 2 Birmingham City
Live
+
2:00pm
Birmingham Legion 2 - 1 Cartagena
Live
2:00pm
Clachnacuddin 1 - 5 Ross County
Live
2:00pm
Red Star 0 - 1 Versailles
Live
+
2:30pm
Dunston UTS 2 - 2 Dartford
Live
+
2:30pm
Mickleover Sports 0 - 1 Burton Albion
Live
+
2:30pm
Tiverton Town 2 - 4 Yeovil Town
Live
+
2:30pm
Rhyl 4 - 0 Ruthin Town
Live
2:30pm
Cardiff MU 0 - 2 Carmarthen Town
Live
2:45pm
Redditch United 0 - 0 Kidderminster Harriers
Live
+
2:45pm
Stalybridge Celtic 0 - 1 Abbey Hey
Live
+
2:45pm
Bishop's Cleeve 0 - 2 Swindon Supermarine
Live
2:45pm
Cribbs 2 - 2 Chippenham
Live
+
2:45pm
Herne Bay 2 - 1 Margate
Live
+
2:45pm
Sheffield 1 - 0 Newport County
Live
+
2:45pm
Sporting Khalsa 3 - 3 RoundGlass Punjab
Live
+
2:45pm
Horsham 2 - 2 Metropolitan Police
Live
2:45pm
Tilbury 5 - 2 Stansted
Live
+
3:00pm
Panathinaikos 1 - 1 Hapoel Be'er Sheva
Live
+
3:00pm
Gillingham 0 - 2 Chatham Town
Live
+
3:30pm
Al Nassr 5 - 1 Farense
  Women's Friendly
Live
TBA
New Zealand 0 - 1 Italy
Live
+
5:30am
Australia 1 - 0 France
Live
+
6:05am
Japan 5 - 0 Panama
Live
+
8:30am
Russia 4 - 0 Iran
Live
+
11:00am
Latvia 1 - 1 Azerbaijan
Live
+
11:30am
Moldova 2 - 1 Montenegro
Live
+
12:00pm
Estonia 0 - 3 Turkey
Live
+
12:00pm
Belarus 4 - 1 Uzbekistan
Live
+
12:30pm
Czech Republic 3 - 0 Slovakia
Live
+
12:30pm
Senegal 3 - 1 Algeria
Live
+
1:00pm
Slovenia 0 - 3 Serbia
Live
+
2:00pm
Iceland 1 - 2 Finland
Live
+
2:35pm
Scotland 3 - 0 Northern Ireland
Live
+
7:30pm
Argentina 4 - 0 Peru
Live
+
10:00pm
Costa Rica 0 - 2 South Africa
  Mexico - Liga MX Femenil
Live
+
7:00pm
Toluca 1 - 1 Monterrey
Live
+
11:06pm
Santos Laguna 1 - 3 Pachuca
  Peru - Primera Division
Live
+
4:30pm
UTC Cajamarca 1 - 1 Alianza Atlético
Live
+
10:00pm
Universitario 2 - 0 Unión Comercio
  United States - USL Championship
Live
+
9:00pm
Colorado Springs 0 - 5 San Diego Loyal
  United States - MLS Next Pro
Live
+
10:00pm
Real Monarchs 1 - 4 Colorado Rapids II
  Uruguay - Primera Division
Live
+
7:00pm
Defensor Sporting 2 - 1 Danubio
 
Africa - COSAFA Cup
 
Argentina - Primera C Metropolitana
 
Argentina - Torneo Federal A
 
Argentina - Primera D Metropolitana
 
Australia - NPL Queensland
 
Bangladesh - Bangladesh Premier League
 
Brazil - Copa Paulista
 
Bulgaria - Parva Liga
 
Canada - League 1 Ontario
 
Chile - Primera Division
 
Chile - Primera B
 
Dominican Republic - Liga Dominicana de Fútbol
 
Egypt - Premier League
 
Finland - Ykkönen
 
Finland - Kakkonen
 
Iceland - Besta deild karla
 
India - Calcutta Premier Division
 
Indonesia - Liga 1
 
Ireland Republic - Premier Division
 
Ireland Republic - First Division
 
Korea Republic - K3 League
 
Lithuania - A Lyga
 
Malaysia - Super League
 
Maldives - Dhivehi League
 
Paraguay - Segunda División
 
Romania - Liga I
 
Sweden - Superettan
 
United States - NISA
 
United States - USL League Two
 
United States - USL W League
 
Uruguay - Segunda División
 
Venezuela - Primera División
 
Vietnam - V.League 2
 
World - Friendly

Newsletter Signup »

Email:
Why Signup?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
TV Schedules and Live Streaming Listings
Live Soccer TV App
Download the Live Soccer TV App for
iPhone and Android
Live Soccer TV App for iOSLive Soccer TV App for Android

UEFAUEFA Euro Live Streaming and TV Schedule  ·  Germany  ·  June 14 - July 14

Live Soccer TV does not host or provide any UEFA European Championship live streaming or videos on this website. We provide Euro 2024 TV schedule and links to legal live streams of the official rights holders only. If you wish to see which TV channels broadcast and/or stream the Euro in your country, please visit the UEFA Euro page for full details, or read How to watch and stream Euro 2024.
Group stage

Group A
06/14 3:00pm Germany 5 - 1 Scotland
06/15 9:00am Hungary 1 - 3 Switzerland
06/19 12:00pm Germany 2 - 0 Hungary
06/19 3:00pm Scotland 1 - 1 Switzerland
06/23 3:00pm Scotland 0 - 1 Hungary
06/23 3:00pm Switzerland 1 - 1 Germany
Group B
06/15 12:00pm Spain 3 - 0 Croatia
06/15 3:00pm Italy 2 - 1 Albania
06/19 9:00am Croatia 2 - 2 Albania
06/20 3:00pm Spain 1 - 0 Italy
06/24 3:00pm Albania vs Spain
06/24 3:00pm Croatia vs Italy
Group C
06/16 12:00pm Slovenia 1 - 1 Denmark
06/16 3:00pm Serbia 0 - 1 England
06/20 9:00am Slovenia 1 - 1 Serbia
06/20 12:00pm Denmark 1 - 1 England
06/25 3:00pm Denmark vs Serbia
06/25 3:00pm England vs Slovenia
Group D
06/16 9:00am Poland 1 - 2 Netherlands
06/17 3:00pm Austria 0 - 1 France
06/21 12:00pm Poland 1 - 3 Austria
06/21 3:00pm Netherlands 0 - 0 France
06/25 12:00pm France vs Poland
06/25 12:00pm Netherlands vs Austria
Group E
06/17 9:00am Romania 3 - 0 Ukraine
06/17 12:00pm Belgium 0 - 1 Slovakia
06/21 9:00am Slovakia 1 - 2 Ukraine
06/22 3:00pm Belgium 2 - 0 Romania
06/26 12:00pm Slovakia vs Romania
06/26 12:00pm Ukraine vs Belgium
Group F
06/18 12:00pm Turkey 3 - 1 Georgia
06/18 3:00pm Portugal 2 - 1 Czech Republic
06/22 9:00am Georgia 1 - 1 Czech Republic
06/22 12:00pm Turkey 0 - 3 Portugal
06/26 3:00pm Czech Republic vs Turkey
06/26 3:00pm Georgia vs Portugal
Knockout Stage

Round of 16
06/29 12:00pm Berlin
2nd Group A vs 2nd Group B
06/29 3:00pm Dortmund
Germany vs 2nd Group C
06/30 12:00pm Gelsenkirchen
1st Group C vs 3rd Group D/E/F
06/30 3:00pm Cologne
Spain vs 3rd Group A/D/E/F
Round of 16
07/ 1 12:00pm Düsseldorf
2nd Group D vs 2nd Group E
07/ 1 3:00pm Frankfurt
Portugal vs 3rd Group A/B/C
07/ 2 12:00pm Munich
1st Group E vs 3rd Group A/B/C/D
07/ 2 3:00pm Leipzig
1st Group D vs 2nd Group F
Quarter-final
07/ 5 12:00pm Stuttgart
Winner M39 vs Winner M37
07/ 5 3:00pm Hamburg
Winner M41 vs Winner M42
07/ 6 12:00pm Düsseldorf
Winner M40 vs Winner M38
07/ 6 3:00pm Berlin
Winner M43 vs Winner M44
Semi-final
07/ 9 3:00pm Munich
Winner M45 vs Winner M46
07/10 3:00pm Dortmund
Winner M47 vs Winner M48
Final
07/14 3:00pm Berlin
Winner M49 vs Winner M50


CopaCopa América Live Streaming and TV Schedule  ·  United States  ·  June 20 - July 14

Live Soccer TV does not host or provide any Copa América live streaming or videos on this website. We publish Copa América 2024 TV schedule and links to legal live streams of the official rights holders only. For further details on TV broadcast and Copa América streaming in your country, please visit our Copa América page, or read How to watch and stream Copa América.
Group stage

Group A
06/20 8:00pm Atlanta, GA
Argentina 2 - 0 Canada
06/21 8:00pm Arlington TX
Peru 0 - 0 Chile
06/25 6:00pm Kansas City, KS
Peru vs Canada
06/25 9:00pm East Rutherford, NJ
Chile vs Argentina
06/29 8:00pm Miami Gardens, FL
Argentina vs Peru
06/29 8:00pm Orlando, FL
Canada vs Chile
Group B
06/22 6:00pm Santa Clara, CA
Ecuador 1 - 2 Venezuela
06/22 9:00pm Houston, TX
Mexico 1 - 0 Jamaica
06/26 6:00pm Las Vegas, NV
Ecuador vs Jamaica
06/26 9:00pm Inglewood, CA
Venezuela vs Mexico
06/30 8:00pm Austin, TX
Jamaica vs Venezuela
06/30 8:00pm Glendale, AZ
Mexico vs Ecuador
Group C
06/23 6:00pm Arlington, TX
USA vs Bolivia
06/23 9:00pm Miami Gardens, FL
Uruguay vs Panama
06/27 6:00pm Atlanta, GA
Panama vs USA
06/27 9:00pm
Uruguay vs Bolivia
07/ 1 9:00pm Orlando, FL
Bolivia vs Panama
07/ 1 9:00pm Kansas City, MO
USA vs Uruguay
Group D
06/24 6:00pm Houston, TX
Colombia vs Paraguay
06/24 9:00pm Inglewood, CA
Brazil vs Costa Rica
06/28 6:00pm Glendale, AZ
Colombia vs Costa Rica
06/28 9:00pm Las Vegas, NV
Paraguay vs Brazil
07/ 2 9:00pm Santa Clara, CA
Brazil vs Colombia
07/ 2 9:00pm Austin, TX
Costa Rica vs Paraguay
Knockout Stage

Quarter-final
07/ 4 9:00pm Houston, TX
1st Group A vs 2nd Group B
07/ 5 9:00pm Arlington, TX
1st Group B vs 2nd Group A
Quarter-final
07/ 6 6:00pm Las Vegas, NV
1st Group C vs 2nd Group D
07/ 6 9:00pm Glendale, AZ
1st Group D vs 2nd Group C
Semi-final
07/ 9 8:00pm East Rutherford, NJ
Winner M25 vs Winner M26
07/10 8:00pm Charlotte, NC
Winner M27 vs Winner M28
3rd place match
07/13 8:00pm Charlotte, NC
Loser M29 vs Loser M30
Final
07/14 8:00pm Miami Gardens, FL
Winner M29 vs Winner M30