ADVERTISEMENT

Live Soccer on TV and Online: Wednesday Jan. 11, 2023

Jan 10

Wednesday, Jan. 11, 2023

Jan 12
  • Mon
    Jan 9
  • Tue
    Jan 10
  • Wed
    Jan 11
  • Thu
    Jan 12
  • Fri
    Jan 13
  • Sat
    Jan 14
  • Sun
    Jan 15
  •  
?  
  England - League Cup
Live
+
2:45pm
Nottingham Forest P1 - 1 Wolverhampton Wanderers
Live
+
3:00pm
Southampton 2 - 0 Manchester City
  Spain - Supercopa de España
Live
+
2:00pm
Real Madrid P1 - 1 Valencia
  France - Ligue 1
Live
+
1:00pm
Auxerre 0 - 5 Toulouse
Live
+
1:00pm
Clermont 2 - 1 Rennes
Live
+
1:00pm
Nantes 0 - 0 Olympique Lyonnais
Live
+
1:00pm
Brest 0 - 0 Lille
Live
+
1:00pm
Ajaccio 0 - 1 Reims
Live
+
3:00pm
Lorient 2 - 2 Monaco
Live
+
3:00pm
Nice 6 - 1 Montpellier
Live
+
3:00pm
PSG 2 - 0 Angers SCO
Live
+
3:00pm
Strasbourg 2 - 2 Lens
Live
+
3:00pm
Troyes 0 - 2 Olympique Marseille
  Italy - Coppa Italia
Live
+
3:00pm
Milan 0 - 1 Torino
  Belgium - Belgian Cup
Live
+
12:30pm
Kortrijk 0 - 1 Mechelen
Live
+
2:00pm
Zulte-Waregem 2 - 0 Sint-Truiden
Live
+
2:45pm
Genk 0 - 3 Antwerp
  Greece - Greek Cup
Live
+
7:00am
Agios Nikolaos 1 - 2 Apollon Paralimniou
Live
+
9:00am
Aris 1 - 0 Levadiakos
Live
+
9:30am
Volos NFC 0 - 2 Panathinaikos
Live
+
12:00pm
AEK Athens 3 - 0 Kifisia
Live
+
2:00pm
Atromitos 2 - 2 Olympiakos Piraeus
  Club Friendly
Live
+
4:00am
Sanna Khanh Hoa 1 - 0 Nam Dinh
Live
5:00am
Stade Lausanne-Ouchy 2 - 2 Neuchâtel Xamax
Live
+
5:00am
Dolný Kubín 0 - 4 FK Radnicki Novi Beograd
Live
+
5:00am
Arsenal Tivat 0 - 2 Gorica
Live
5:00am
Hutnik Kraków 1 - 0 Nieciecza
Live
+
6:30am
Binh Duong 1 - 2 Hồng Lĩnh Hà Tĩnh
Live
+
6:30am
Korona Kielce 1 - 0 RWDM
Live
+
6:30am
Zemplín Michalovce 2 - 1 Liptovský Mikuláš
Live
7:00am
Bandari 1 - 1 Coastal Union
Live
+
7:00am
Soroksár SC 1 - 3 Kozármisleny
Live
+
7:00am
Kazincbarcika 0 - 2 Nyíregyháza Spartacus
Live
+
7:00am
Bicskei 0 - 2 Siófok
Live
+
7:00am
Zagłębie Lubin 2 - 1 Magdeburg
Live
+
7:00am
Jagiellonia Białystok 2 - 1 Paksi SE
Live
+
7:30am
Lechia Gdańsk 0 - 2 Petrolul 52
Live
+
8:00am
Fehérvár 2 - 3 Hajduk Split
Live
+
Canc.
Lks Lodz vs Swit SKolwin
Live
+
8:00am
Borussia M'gladbach 4 - 0 Arminia Bielefeld
Live
8:00am
Gyirmót 1 - 1 Győri ETO
Live
+
Canc.
Uerdingen vs Alemannia Aachen
Live
8:00am
Croatia Zmijavci 0 - 2 Slaven Koprivnica
Live
+
8:30am
Šibenik 0 - 2 Lokomotiva Zagreb
Live
8:30am
Gorica 1 - 2 Javor Ivanjica
Live
+
9:00am
Paderborn 0 - 1 St. Gallen
Live
+
9:00am
Augsburg 0 - 2 Ferencváros
Live
9:00am
Wisła Kraków vs Neftchi
Live
+
9:00am
Young Boys 3 - 0 Puskás
Live
+
9:00am
Mezőkövesd-Zsóry 0 - 0 Legia Warszawa
Live
+
9:15am
CFR Cluj 1 - 1 Holstein Kiel
Live
+
9:30am
Botoşani 1 - 0 Keşla FK
Live
+
10:00am
FK Pardubice 3 - 1 Sokol Živanice
Live
+
11:00am
Domžale 6 - 0 Dekani
Live
+
11:30am
Rapid Wien 6 - 0 Fach-Donaufeld
Live
+
1:00pm
BFC Dynamo 9 - 0 Charlottenburg
Live
1:00pm
TSV Rudow 2 - 3 Luckenwalde
Live
+
1:00pm
Straelen 2 - 1 SC St. Tönis
Live
1:30pm
Phönix Lübeck 9 - 1 Dynamo Schwerin
Live
1:30pm
Juventude 2 - 2 EC São José
Live
+
1:30pm
Siegburger SV 0 - 4 Alemannia Aachen
Live
2:00pm
Excelsior Virton 4 - 4 Rochefort
Live
3:00pm
Cobh Ramblers 1 - 0 Midleton
Live
+
3:30pm
Colón P1 - 1 River Plate
Live
6:00pm
Brusque 1 - 0 Marcílio Dias
Live
7:00pm
Hertha BSC vs Millonarios
Live
7:30pm
Independiente vs Everton
Live
+
7:30pm
Nacional 0 - 0P Vélez Sarsfield
Live
+
7:30pm
Carlos Manucci 1 - 2 Junior
Live
8:20pm
Olancho 1 - 1 Real Sociedad
  Mexico - Liga de Expansión MX
Live
+
6:00pm
Alebrijes de Oaxaca 0 - 1 Celaya
Live
+
8:05pm
Cancún 2 - 2 Leones Negros UdeG
Live
+
10:05pm
Cimarrones de Sonora 1 - 2 Raya2
  Netherlands - KNVB Beker
Live
+
12:45pm
Excelsior 1 - 4 AZ
Live
+
2:00pm
Almere City 0 - 4 NEC
Live
+
2:00pm
Heerenveen 2 - 0 Volendam
Live
+
2:00pm
De Treffers 1 - 0 Cambuur
Live
+
2:00pm
VVV 2 - 3 Emmen
Live
+
3:00pm
Den Bosch 0 - 2 Ajax
  Portugal - Taça de Portugal
Live
+
9:00am
Vilaverdense 1 - 4 Belenenses
Live
+
12:30pm
Nacional 1 - 0 Rabo Peixe
Live
+
1:45pm
Sporting Braga 3 - 2 Vitória Guimarães
Live
+
3:15pm
Academico Viseu 2 - 0 Beira-Mar
Live
+
3:45pm
Porto 4 - 0 Arouca
 
Australia - A-League Women
 
Bahrain - Bahraini King's Cup
 
Brazil - Campeonato Pernambucano 1
 
Brazil - Campeonato Baiano 1
 
Brazil - Copa São Paulo de Juniores
 
Brazil - Campeonato Maranhense
 
Brazil - Campeonato Goiano 1
 
Brazil - Campeonato Piauiense
 
Brazil - Campeonato Potiguar
 
Brazil - Campeonato Alagoano
 
Cyprus - Cypriot Cup
 
Egypt - Premier League
 
England - Non League Division One
 
England - FA Women's League Cup
 
Ghana - Ghana Premier League
 
Greece - Gamma Ethniki
 
India - I-League
 
India - Santosh Trophy
 
Indonesia - Liga 1
 
Iran - Hazfi Cup
 
Kenya - Kenyan Premier League
 
Portugal - Campeonato de Portugal
 
Qatar - Qatar Stars League
 
Scotland - Scottish Challenge Cup
 
South Africa - DStv Premiership
 
South Africa - National First Division
 
Spain - Copa de la Reina
 
Spain - Segunda Federación
 
Sudan - Sudan Premier League
 
Tunisia - Ligue Professionnelle 1
 
World - Women's Friendly
 
World - Other Programming

Newsletter Signup »

Email:
Why Signup?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
TV Schedules and Live Streaming Listings
Live Soccer TV App
Download the Live Soccer TV App for
iPhone and Android
Live Soccer TV App for iOSLive Soccer TV App for Android

UEFAUEFA Euro Live Streaming and TV Schedule  ·  Germany  ·  June 14 - July 14

Live Soccer TV does not host or provide any UEFA European Championship live streaming or videos on this website. We provide Euro 2024 TV schedule and links to legal live streams of the official rights holders only. If you wish to see which TV channels broadcast and/or stream the Euro in your country, please visit the UEFA Euro page for full details, or read How to watch and stream Euro 2024.
Group stage

Group A
06/14 3:00pm Germany 5 - 1 Scotland
06/15 9:00am Hungary 1 - 3 Switzerland
06/19 12:00pm Germany 2 - 0 Hungary
06/19 3:00pm Scotland 1 - 1 Switzerland
06/23 3:00pm Scotland vs Hungary
06/23 3:00pm Switzerland vs Germany
Group B
06/15 12:00pm Spain 3 - 0 Croatia
06/15 3:00pm Italy 2 - 1 Albania
06/19 9:00am Croatia 2 - 2 Albania
06/20 3:00pm Spain 1 - 0 Italy
06/24 3:00pm Albania vs Spain
06/24 3:00pm Croatia vs Italy
Group C
06/16 12:00pm Slovenia 1 - 1 Denmark
06/16 3:00pm Serbia 0 - 1 England
06/20 9:00am Slovenia 1 - 1 Serbia
06/20 12:00pm Denmark 1 - 1 England
06/25 3:00pm Denmark vs Serbia
06/25 3:00pm England vs Slovenia
Group D
06/16 9:00am Poland 1 - 2 Netherlands
06/17 3:00pm Austria 0 - 1 France
06/21 12:00pm Poland 1 - 3 Austria
06/21 3:00pm Netherlands 0 - 0 France
06/25 12:00pm France vs Poland
06/25 12:00pm Netherlands vs Austria
Group E
06/17 9:00am Romania 3 - 0 Ukraine
06/17 12:00pm Belgium 0 - 1 Slovakia
06/21 9:00am Slovakia 1 - 2 Ukraine
06/22 3:00pm Belgium 2 - 0 Romania
06/26 12:00pm Slovakia vs Romania
06/26 12:00pm Ukraine vs Belgium
Group F
06/18 12:00pm Turkey 3 - 1 Georgia
06/18 3:00pm Portugal 2 - 1 Czech Republic
06/22 9:00am Georgia 1 - 1 Czech Republic
06/22 12:00pm Turkey 0 - 3 Portugal
06/26 3:00pm Czech Republic vs Turkey
06/26 3:00pm Georgia vs Portugal
Knockout Stage

Round of 16
06/29 12:00pm Berlin
2nd Group A vs 2nd Group B
06/29 3:00pm Dortmund
1st Group A vs 2nd Group C
06/30 12:00pm Gelsenkirchen
1st Group C vs 3rd Group D/E/F
06/30 3:00pm Cologne
Spain vs 3rd Group A/D/E/F
Round of 16
07/ 1 12:00pm Düsseldorf
2nd Group D vs 2nd Group E
07/ 1 3:00pm Frankfurt
Portugal vs 3rd Group A/B/C
07/ 2 12:00pm Munich
1st Group E vs 3rd Group A/B/C/D
07/ 2 3:00pm Leipzig
1st Group D vs 2nd Group F
Quarter-final
07/ 5 12:00pm Stuttgart
Winner M39 vs Winner M37
07/ 5 3:00pm Hamburg
Winner M41 vs Winner M42
07/ 6 12:00pm Düsseldorf
Winner M40 vs Winner M38
07/ 6 3:00pm Berlin
Winner M43 vs Winner M44
Semi-final
07/ 9 3:00pm Munich
Winner M45 vs Winner M46
07/10 3:00pm Dortmund
Winner M47 vs Winner M48
Final
07/14 3:00pm Berlin
Winner M49 vs Winner M50


CopaCopa América Live Streaming and TV Schedule  ·  United States  ·  June 20 - July 14

Live Soccer TV does not host or provide any Copa América live streaming or videos on this website. We publish Copa América 2024 TV schedule and links to legal live streams of the official rights holders only. For further details on TV broadcast and Copa América streaming in your country, please visit our Copa América page, or read How to watch and stream Copa América.
Group stage

Group A
06/20 8:00pm Atlanta, GA
Argentina 2 - 0 Canada
06/21 8:00pm Arlington TX
Peru 0 - 0 Chile
06/25 6:00pm Kansas City, KS
Peru vs Canada
06/25 9:00pm East Rutherford, NJ
Chile vs Argentina
06/29 8:00pm Miami Gardens, FL
Argentina vs Peru
06/29 8:00pm Orlando, FL
Canada vs Chile
Group B
06/22 6:00pm Santa Clara, CA
Ecuador 1 - 2 Venezuela
06/22 9:00pm Houston, TX
Mexico 1 - 0 Jamaica
06/26 6:00pm Las Vegas, NV
Ecuador vs Jamaica
06/26 9:00pm Inglewood, CA
Venezuela vs Mexico
06/30 8:00pm Austin, TX
Jamaica vs Venezuela
06/30 8:00pm Glendale, AZ
Mexico vs Ecuador
Group C
06/23 6:00pm Arlington, TX
USA vs Bolivia
06/23 9:00pm Miami Gardens, FL
Uruguay vs Panama
06/27 6:00pm Atlanta, GA
Panama vs USA
06/27 9:00pm
Uruguay vs Bolivia
07/ 1 9:00pm Orlando, FL
Bolivia vs Panama
07/ 1 9:00pm Kansas City, MO
USA vs Uruguay
Group D
06/24 6:00pm Houston, TX
Colombia vs Paraguay
06/24 9:00pm Inglewood, CA
Brazil vs Costa Rica
06/28 6:00pm Glendale, AZ
Colombia vs Costa Rica
06/28 9:00pm Las Vegas, NV
Paraguay vs Brazil
07/ 2 9:00pm Santa Clara, CA
Brazil vs Colombia
07/ 2 9:00pm Austin, TX
Costa Rica vs Paraguay
Knockout Stage

Quarter-final
07/ 4 9:00pm Houston, TX
1st Group A vs 2nd Group B
07/ 5 9:00pm Arlington, TX
1st Group B vs 2nd Group A
Quarter-final
07/ 6 6:00pm Las Vegas, NV
1st Group C vs 2nd Group D
07/ 6 9:00pm Glendale, AZ
1st Group D vs 2nd Group C
Semi-final
07/ 9 8:00pm East Rutherford, NJ
Winner M25 vs Winner M26
07/10 8:00pm Charlotte, NC
Winner M27 vs Winner M28
3rd place match
07/13 8:00pm Charlotte, NC
Loser M29 vs Loser M30
Final
07/14 8:00pm Miami Gardens, FL
Winner M29 vs Winner M30