ADVERTISEMENT

Live Soccer on TV and Online: Tuesday Jan. 10, 2023

Jan 9

Tuesday, Jan. 10, 2023

Jan 11
  • Sun
    Jan 8
  • Mon
    Jan 9
  • Tue
    Jan 10
  • Wed
    Jan 11
  • Thu
    Jan 12
  • Fri
    Jan 13
  • Sat
    Jan 14
  •  
?  
  England - League Cup
Live
+
3:00pm
Newcastle United 2 - 0 Leicester City
Live
+
3:00pm
Manchester United 3 - 0 Charlton Athletic
  Italy - Coppa Italia
Live
+
3:00pm
Internazionale 2 - 1 Parma
  France - Ligue 2
Live
+
2:45pm
Pau 0 - 0 Grenoble Foot 38
Live
+
2:45pm
Caen 2 - 2 Bordeaux
Live
+
2:45pm
Le Havre 1 - 0 Sochaux
Live
+
2:45pm
Nîmes 1 - 4 Metz
Live
+
2:45pm
Amiens SC 1 - 1 Guingamp
Live
+
2:45pm
Valenciennes 2 - 2 Annecy
Live
+
2:45pm
Rodez 1 - 1 Niort
Live
+
2:45pm
Paris 2 - 1 Dijon
Live
+
2:45pm
Saint-Étienne 1 - 0 Laval
Live
+
2:45pm
Quevilly Rouen 1 - 1 Bastia
  Greece - Greek Cup
Live
+
9:30am
Kallithea 1 - 2 Lamia
Live
+
2:00pm
PAOK 2 - 0 Kalamata
  Club Friendly
Live
+
3:00am
Balashikha 2 - 3 FK Elektron
Live
3:30am
Rapid Bucureşti 3 - 1 Kecskeméti TE
Live
+
5:30am
Sigma Olomouc II 2 - 0 Viktoria Otrokovice
Live
+
6:00am
Dukla Banská Bystrica 4 - 2 Tatran Prešov
Live
+
6:00am
Chindia Târgovişte 2 - 3 Zira
Live
+
6:00am
Farul Constanța 4 - 1 Argeş Piteşti
Live
+
7:00am
Erzgebirge Aue 3 - 1 Energie Cottbus
Live
+
7:00am
Zalaegerszegi TE 2 - 1 Hartberg
Live
+
7:00am
Śląsk Wrocław 1 - 1 Újpest
Live
+
7:00am
Universitatea Cluj 4 - 0 Debrecen
Live
+
7:00am
Hansa Rostock II 1 - 0 Greifswalder FC
Live
7:00am
Mladost Lučani 1 - 1 Radnički Kragujevac
Live
+
7:30am
HSC '21 0 - 5 Slovácko
Live
+
7:30am
Schalke 04 0 - 1 Nürnberg
Live
+
7:30am
Hannover 96 2 - 2 Zürich
Live
+
8:00am
Skalica 0 - 2 Baník Ostrava
Live
+
Canc.
Grasshopper vs Mainz 05
Live
+
8:30am
Thun 0 - 1 Bellinzona
Live
+
9:00am
Luzern 1 - 5 Mainz 05
Live
+
9:00am
Grasshopper 1 - 1 Bochum
Live
+
9:00am
Lugano 0 - 0 Piast Gliwice
Live
+
9:00am
Austria Wien 3 - 4 Zbrojovka Brno
Live
+
9:00am
Vasas 1 - 1 Neftçi
Live
+
Canc.
Voluntari vs Wisła Płock
Live
10:00am
Hansa Rostock 4 - 1 Greuther Fürth
Live
+
10:00am
Kecskeméti TE 1 - 3 CSU Craiova
Live
+
10:00am
Borussia Dortmund 5 - 1 Fortuna Düsseldorf
Live
+
11:00am
Wil 0 - 1 Rapperswil-Jona
Live
+
12:00pm
Carl Zeiss Jena 2 - 1 Einheit Rudolstadt
Live
+
Canc.
Neustrelitz vs Babelsberg
Live
+
12:00pm
Union Fürstenwalde 1 - 3 Viktoria Berlin
Live
+
12:30pm
CFC Hertha 1 - 1 Tennis Borussia
Live
+
1:30pm
TUS Hordel 0 - 7 Sg Wattenscheid
Live
+
1:30pm
ASC 09 Dortmund 5 - 3 Luner SV
Live
+
6:00pm
Coquimbo Unido 2 - 1 Rosario Central
Live
+
7:30pm
Atlético Tucumán 1 - 2 César Vallejo
Live
+
9:00pm
River Plate 1 - 0 Monterrey
  Asia - Gulf Cup of Nations
Live
+
8:15am
United Arab Emirates 0 - 1 Kuwait
Live
+
11:15am
Qatar 1 - 2 Bahrain
  Mexico - Liga de Expansión MX
Live
+
6:05pm
Correcaminos UAT 1 - 1 Venados
Live
+
8:05pm
Pumas Tabasco 3 - 0 Tlaxcala
Live
+
10:05pm
Mineros de Zacatecas 1 - 1 Dorados
  Netherlands - KNVB Beker
Live
+
12:45pm
Twente 3 - 1 Telstar
Live
+
2:00pm
HV & CV Quick 1 - 4 De Graafschap
Live
+
2:00pm
Kozakken Boys 1 - 3 ADO Den Haag
Live
+
2:00pm
NAC Breda 2 - 1 Eindhoven
Live
+
3:00pm
Sparta Rotterdam 1 - 2 PSV
  Portugal - Taça de Portugal
Live
+
1:45pm
Leixões 1 - 2 Famalicão
Live
+
3:45pm
Varzim 0 - 2 Benfica
 
Asia - AFF Championship
 
Australia - A-League
 
Brazil - Campeonato Pernambucano 1
 
Brazil - Campeonato Baiano 1
 
Brazil - Copa São Paulo de Juniores
 
Brazil - Campeonato Goiano 1
 
Brazil - Campeonato Piauiense
 
Congo - Congo Ligue 1
 
England - National League
 
England - League Two
 
England - National League N / S
 
England - Non League Premier
 
England - Non League Division One
 
England - EFL Trophy
 
Greece - Gamma Ethniki
 
India - Santosh Trophy
 
Indonesia - Liga 1
 
Iran - Hazfi Cup
 
Northern Ireland - NIFL Premiership
 
Saudi Arabia - Pro League
 
Scotland - Scottish Challenge Cup
 
South Africa - DStv Premiership
 
Spain - Copa de la Reina
 
Wales - Premier League
 
World - Other Programming

Newsletter Signup »

Email:
Why Signup?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
TV Schedules and Live Streaming Listings
Live Soccer TV App
Download the Live Soccer TV App for
iPhone and Android
Live Soccer TV App for iOSLive Soccer TV App for Android

UEFAUEFA Euro Live Streaming and TV Listings  ·  Germany  ·  June 14 - July 14

Live Soccer TV does not host or provide any UEFA European Championship live streaming or videos on this website. We provide Euro TV schedule and links to legal live streams of the official rights holders only. If you wish to see which TV channels broadcast and/or stream the Euro in your country, please visit the UEFA Euro page for full details.
Group stage

Group A
Jun 14, 3:00pm Germany 5 - 1 Scotland
Jun 15, 9:00am Hungary vs Switzerland
Jun 19, 12:00pm Germany vs Hungary
Jun 19, 3:00pm Scotland vs Switzerland
Jun 23, 3:00pm Scotland vs Hungary
Jun 23, 3:00pm Switzerland vs Germany
Group B
Jun 15, 12:00pm Spain vs Croatia
Jun 15, 3:00pm Italy vs Albania
Jun 19, 9:00am Croatia vs Albania
Jun 20, 3:00pm Spain vs Italy
Jun 24, 3:00pm Albania vs Spain
Jun 24, 3:00pm Croatia vs Italy
Group C
Jun 16, 12:00pm Slovenia vs Denmark
Jun 16, 3:00pm Serbia vs England
Jun 20, 9:00am Slovenia vs Serbia
Jun 20, 12:00pm Denmark vs England
Jun 25, 3:00pm Denmark vs Serbia
Jun 25, 3:00pm England vs Slovenia
Group D
Jun 16, 9:00am Poland vs Netherlands
Jun 17, 3:00pm Austria vs France
Jun 21, 12:00pm Poland vs Austria
Jun 21, 3:00pm Netherlands vs France
Jun 25, 12:00pm France vs Poland
Jun 25, 12:00pm Netherlands vs Austria
Group E
Jun 17, 9:00am Romania vs Ukraine
Jun 17, 12:00pm Belgium vs Slovakia
Jun 21, 9:00am Slovakia vs Ukraine
Jun 22, 3:00pm Belgium vs Romania
Jun 26, 12:00pm Slovakia vs Romania
Jun 26, 12:00pm Ukraine vs Belgium
Group F
Jun 18, 12:00pm Turkey vs Georgia
Jun 18, 3:00pm Portugal vs Czech Republic
Jun 22, 9:00am Georgia vs Czech Republic
Jun 22, 12:00pm Turkey vs Portugal
Jun 26, 3:00pm Czech Republic vs Turkey
Jun 26, 3:00pm Georgia vs Portugal
Knockout Stage

Round of 16
Jun 29, 12:00pm Berlin
2nd Group A vs 2nd Group B
Jun 29, 3:00pm Dortmund
1st Group A vs 2nd Group C
Jun 30, 12:00pm Gelsenkirchen
1st Group C vs 3rd Group D/E/F
Jun 30, 3:00pm Cologne
1st Group B vs 3rd Group A/D/E/F
Round of 16
Jul 1, 12:00pm Düsseldorf
2nd Group D vs 2nd Group E
Jul 1, 3:00pm Frankfurt
1st Group F vs 3rd Group A/B/C
Jul 2, 12:00pm Munich
1st Group E vs 3rd Group A/B/C/D
Jul 2, 3:00pm Leipzig
1st Group D vs 2nd Group F
Quarter-final
Jul 5, 12:00pm Stuttgart
Winner M39 vs Winner M37
Jul 5, 3:00pm Hamburg
Winner M41 vs Winner M42
Jul 6, 12:00pm Düsseldorf
Winner M40 vs Winner M38
Jul 6, 3:00pm Berlin
Winner M43 vs Winner M44
Semi-final
Jul 9, 3:00pm Munich
Winner M45 vs Winner M46
Jul 10, 3:00pm Dortmund
Winner M47 vs Winner M48
Final
Jul 14, 3:00pm Berlin
Winner M49 vs Winner M50


CopaCopa América Live Streaming and TV Listings  ·  United States  ·  June 20 - July 14

Live Soccer TV does not host or provide any Copa América live streaming or videos on this website. We publish Copa América TV schedule and links to legal live streams of the official rights holders only. For further details on TV broadcast and Copa América streaming in your country, please visit our Copa América page.
Group stage

Group A
Jun 20, 8:00pm Atlanta, GA
Argentina vs Canada
Jun 21, 8:00pm Arlington TX
Peru vs Chile
Jun 25, 6:00pm Kansas City, KS
Peru vs Canada
Jun 25, 9:00pm East Rutherford, NJ
Chile vs Argentina
Jun 29, 8:00pm Miami Gardens, FL
Argentina vs Peru
Jun 29, 8:00pm Orlando, FL
Canada vs Chile
Group B
Jun 22, 6:00pm Santa Clara, CA
Ecuador vs Venezuela
Jun 22, 9:00pm Houston, TX
Mexico vs Jamaica
Jun 26, 6:00pm Las Vegas, NV
Ecuador vs Jamaica
Jun 26, 9:00pm Inglewood, CA
Venezuela vs Mexico
Jun 30, 8:00pm Austin, TX
Jamaica vs Venezuela
Jun 30, 8:00pm Glendale, AZ
Mexico vs Ecuador
Group C
Jun 23, 6:00pm Arlington, TX
USA vs Bolivia
Jun 23, 9:00pm Miami Gardens, FL
Uruguay vs Panama
Jun 27, 6:00pm Atlanta, GA
Panama vs USA
Jun 27, 9:00pm
Uruguay vs Bolivia
Jul 1, 9:00pm Orlando, FL
Bolivia vs Panama
Jul 1, 9:00pm Kansas City, MO
USA vs Uruguay
Group D
Jun 24, 6:00pm Houston, TX
Colombia vs Paraguay
Jun 24, 9:00pm Inglewood, CA
Brazil vs Costa Rica
Jun 28, 6:00pm Glendale, AZ
Colombia vs Costa Rica
Jun 28, 9:00pm Las Vegas, NV
Paraguay vs Brazil
Jul 2, 9:00pm Santa Clara, CA
Brazil vs Colombia
Jul 2, 9:00pm Austin, TX
Costa Rica vs Paraguay
Knockout Stage

Quarter-final
Jul 4, 9:00pm Houston, TX
1st Group A vs 2nd Group B
Jul 5, 9:00pm Arlington, TX
1st Group B vs 2nd Group A
Quarter-final
Jul 6, 6:00pm Las Vegas, NV
1st Group C vs 2nd Group D
Jul 6, 9:00pm Glendale, AZ
1st Group D vs 2nd Group C
Semi-final
Jul 9, 8:00pm East Rutherford, NJ
Winner M25 vs Winner M26
Jul 10, 8:00pm Charlotte, NC
Winner M27 vs Winner M28
3rd place match
Jul 13, 8:00pm Charlotte, NC
Loser M29 vs Loser M30
Final
Jul 14, 8:00pm Miami Gardens, FL
Winner M29 vs Winner M30