Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Live voetbal op tv en internet: zondag 29 okt.

  • Vr
    Okt 27
  • Za
    Okt 28
  • Zo
    Okt 29
  • Ma
    Okt 30
  • Di
    Okt 31
  • Wo
    Nov 1
  • Do
    Nov 2
  •  
?  
VS/Canada - Major League Soccer 
Live +20:30 Vancouver Whitecaps 0 - 0 Seattle Sounders FC
*Western Conference Semi Final ( Leg 1 )
ESPN, ESPN Deportes, ESPN3, ESPN Deport…
Engeland - Premier League 
Live + 9:30 Brighton & Hove Albion 0 - 1 Southampton fuboTV, NBCSports.com, NBCSN, NBC Sports…
Live +12:00 Leicester City 2 - 0 Everton fuboTV, NBC, NBCSports.com, Telemundo, NBC…
Spanje - La Liga 
Live + 7:00 Getafe 2 - 1 Real Sociedad fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN,
Live +11:15 Girona 2 - 1 Real Madrid fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Live +13:30 Eibar 2 - 2 Levante fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Live +15:45 Málaga 2 - 1 Celta de Vigo fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN,
Italië - Serie A 
Live + 7:30 Benevento 1 - 5 Lazio fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, Rai Ita…
Live +10:00 Crotone 2 - 1 Fiorentina fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN,
Live +10:00 Napoli 3 - 1 Sassuolo fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, Rai Ita…
Live +10:00 Sampdoria 4 - 1 Chievo fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN,
Live +10:00 Udinese 2 - 1 Atalanta fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN,
Live +10:00 SPAL 1 - 0 Genoa fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN,
Live +15:45 Torino 2 - 1 Cagliari fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, Rai Ita…
Duitsland - Bundesliga 
Live +10:30 Werder Bremen 0 - 3 Augsburg fuboTV, Fox Sports 2, FOX Sports GO, FOX…
Live +13:00 Stuttgart 3 - 0 Freiburg fuboTV, Fox Sports 1, FOX Sports GO, FOX…
Frankrijk - Ligue 1 
Live +10:00 Olympique Lyonnais 2 - 0 Metz fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN,
Live +12:00 Toulouse 0 - 0 Saint-Étienne fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN,
Live +16:00 Lille 0 - 1 Olympique Marseille fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Portugal - Primeira Liga 
Live +12:00 Sporting Braga 1 - 0 Chaves fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, Sport TV…
Live +14:00 Paços de Ferreira 1 - 0 Estoril Sport TV1, Sport TV África
Live +16:15 Desportivo Aves 1 - 3 Vitória Guimarães Sport TV1, Sport TV África
Mexico - Liga MX 
Live +14:00 Toluca 0 - 1 Morelia fuboTV, Univision Deportes, Univision, Univ…
Live +21:15 Santos Laguna 2 - 2 Pachuca fuboTV, Univision Deportes, Fanatiz, Watch…
Argentinië - Superliga Argentina 
Live +10:05 Newell's Old Boys 2 - 1 Chacarita Juniors TyC Sports Internacional, Fanatiz, Fox…
Live +13:05 Gimnasia La Plata 4 - 0 Vélez Sarsfield TyC Sports Internacional, Fanatiz, TNT…
Live +15:05 Temperley 0 - 2 San Lorenzo TyC Sports Internacional, Fanatiz, Телека…
Live +17:05 Boca Juniors 4 - 0 Belgrano Fanatiz, DAZN, sportdigital, Sport 1
Live +19:05 Independiente 1 - 1 Patronato TyC Sports Internacional, Fanatiz, Fox…
Brazilië - Brasileirão 
Live +15:00 Fluminense 1 - 1 Bahia Premiere FC Brasil
Live +15:00 Atlético Mineiro 0 - 0 Botafogo Globo, Premiere FC Brasil
Live +15:00 Ponte Preta 1 - 0 Corinthians fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, PFC Intern…
Live +16:00 Sport Recife 3 - 4 Coritiba Premiere FC Brasil
Live +16:00 Vitória 1 - 1 Atlético GO Premiere FC Brasil
Live +17:00 Avaí 2 - 2 Grêmio PFC Internacional, SporTV, Premiere FC B…
Chili - Primera División 
Live +11:00 Universidad Chile 1 - 0 Universidad Católica TV Chile, Fanatiz, CDF Premium, CDF HD
Live +14:30 Everton 2 - 1 Univ. Concepción Fanatiz, CDF Premium, CDF HD
Live +17:00 O'Higgins 0 - 3 Santiago Wanderers Fanatiz, CDF Premium, CDF HD
Live +17:00 Antofagasta 1 - 1 Audax Italiano Fanatiz, CDF Premium, CDF HD
Colombia - Primera A 
Live +18:15 Santa Fe 0 - 0 La Equidad RCN Nuestra Tele, RCN Television
Live 18:45 Medellín 2 - 0 Jaguares de Córdoba Win Sports
Live +20:45 Cortuluá 0 - 2 Millonarios RCN Nuestra Tele, Win Sports
Ecuador - Primera A 
Live +13:00 Universidad Católica 2 - 0 Clan Juvenil Ecuavisa Internacional, CNT Sports, TV…
Live +13:00 Macará 1 - 0 Emelec Poipes, CNT Sports, TVCable Planeta Onc…
Live +13:00 Delfin 2 - 0 Guayaquil City CNT Sports, TVCable Planeta Once
El Salvador - Primera División 
Live +17:00 Alianza 0 - 0 Firpo Centro America TV
Live 17:00 Chalatenango 0 - 0 Pasaquina
Live +17:00 Águila 1 - 0 Dragón
Live +17:00 Audaz 4 - 3 Isidro Metapán
Live +18:00 Santa Tecla 4 - 0 Municipal Limeño
Engeland - Championship 
Live + 8:00 Birmingham City 0 - 0 Aston Villa ESPN3, WatchESPN, BluesTV, AVTV, DAZN
Duitsland - Bundesliga 2 
Live + 8:30 Heidenheim 1 - 0 Nürnberg Sky Sport Bundesliga 2, Sky Go Deutsch…
Live + 8:30 MSV Duisburg 1 - 1 Union Berlin FOX Soccer Match Pass, Sky Sport Bun…
Live +11:00 Dynamo Dresden 1 - 1 Eintracht Braunschweig FOX Soccer Match Pass, Sky Sport Bun…
Guatemala - Liga Nacional 
Live +13:00 Municipal 0 - 1 Deportivo Petapa Telecentro
Live +13:00 Deportivo Sanarate 0 - 2 Antigua GFC
Live +13:00 Siquinalá 1 - 1 Guastatoya
Live +14:00 Suchitepéquez 2 - 2 Comunicaciones
Live +14:00 Malacateco 4 - 0 Marquense
Honduras - Liga Nacional 
Live +16:00 Real Sociedad 0 - 2 Juticalpa
Live +17:00 Marathón 1 - 0 Real España
Live +17:00 Platense 2 - 0 Upnfm Telecentro
Live 19:00 Olimpia 0 - 0 Motagua Centro America TV
Live +20:15 Honduras Progreso 2 - 1 Vida
Peru - Primera División 
Live +12:00 Sporting Cristal 3 - 0 Academia Cantolao Peru Magico, Fanatiz
Live +14:15 Real Garcilaso 5 - 1 Juan Aurich Peru Magico, Fanatiz
Live +16:30 Alianza Lima 3 - 0 Alianza Atlético Peru Magico, Fanatiz
Spanje - Laliga Iberdrola 
Live 7:00 Athletic Club vs UDG Tenerife ETB 1
Live 10:00 Real Sociedad vs Sevilla Gol
Live 12:15 Atlético Madrid vs Barcelona Radio Barca, Gol
Zwitserland - Axpo Super League 
Live +11:00 Lugano 1 - 0 Luzern TeleClub Sport Live, Sky Sport 1 Swit…
Live +11:00 St. Gallen 3 - 1 Grasshopper Teleclub Sport 2 / Sky Sport 2, Tele…
Live +11:00 Young Boys 5 - 1 Sion fuboTV, beIN SPORTS CONNECT,
Turkije - Süper Lig 
Live + 7:00 Konyaspor 1 - 0 Osmanlıspor Digiturk Play, beIN Sports Turkey,
Live + 7:00 Karabükspor 0 - 1 Sivasspor Digiturk Play, beIN Sports 2 Turkey,
Live + 9:30 Bursaspor 4 - 0 Antalyaspor Digiturk Play, beIN Sports Turkey,
Live +12:30 Trabzonspor 2 - 1 Galatasaray fuboTV, beIN SPORTS CONNECT,
Verenigde Staten - NASL 
Live +17:00 Indy Eleven 2 - 2 North Carolina fuboTV, ESPN3, beIN SPORTS en Español,
Verenigde Staten - College Soccer 
Live 13:00 Florida State vs North Carolina WatchESPN, ACC Network
Live 13:00 Ohio vs Kent State ESPN3, WatchESPN
Live 14:00 Missouri vs Alabama WatchESPN, SEC Network
Live 14:00 Illinois State vs Northern Iowa ESPN3, WatchESPN
Live 14:00 Valparaiso vs Loyola-chicago ESPN3, WatchESPN
Live 15:00 Indiana vs Michigan State ESPN3, WatchESPN
Live 16:00 Maryland vs Michigan BTN
Live 16:30 Mississippi vs Arkansas SEC Network
Live 18:00 Usc vs Stanford Pac-12
Live 20:00 UCLA vs Washington Pac-12
Verenigde Staten - NCAA Women's Soccer 
Live 13:00 Boston College vs Duke WatchESPN, ACC Network
Live 13:00 Notre Dame vs Nc State WatchESPN, ACC Network
Live 13:00 Wake Forest vs Virginia WatchESPN, ACC Network
Live 13:00 Northern Illinois vs Ball State ESPN3, WatchESPN
Live 13:00 Western Michigan vs Toledo ESPN3, WatchESPN
Live 13:00 Buffalo vs Bowling Green ESPN3, WatchESPN
Live 14:00 Minnesota vs Wisconsin BTN
Venezuela - Primera División 
Live +15:30 Trujillanos 3 - 2 Caracas
Live +15:30 Deportivo Lara 2 - 0 Aragua
Live +15:30 Deportivo Táchira 0 - 1 Zulia fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Live +15:34 Atlético Socopó 1 - 2 Portuguesa
Live +15:34 Carabobo 1 - 1 Metropolitanos
Live +15:37 Monagas 0 - 1 Zamora
Live +15:37 Deportivo La Guaira 2 - 0 Deportivo Anzoátegui
Live +15:39 JBL Zulia 0 - 3 Mineros de Guayana
Live +15:49 Atlético Venezuela 1 - 1 Estudiantes Mérida
Voetbalshows 
Live 0:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Live 9:00 Premier League Live TSN2
Live 10:30 The Express Preview fuboTV, beIN SPORTS en Español
Live 11:00 The Express Preview fuboTV, beIN SPORTS, beIN Sports Canad…
Live 12:30 Bundesliga Match Day Fox Sports 1
Live 13:00 Futbol Central Univision Deportes
Live 13:15 The Express Preview fuboTV, beIN SPORTS en Español
Live 16:00 República Deportiva Univision Deportes
Live 16:30 The Express Preview fuboTV, beIN SPORTS en Español
Live 18:00 The Xtra - Weekend beIN Sports Canada, fuboTV Canada
Live 18:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Live 19:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Live 20:30 Futbol Central Univision Deportes
Live 23:30 Contacto Deportivo Univision Deportes
 Albanië - Superliga
 Andorra - Primera Divisió
 Angola - Girabola
 Argentinië - Primera B Nacional
 Argentinië - Primera C Metropolitana
 Argentinië - Torneo Federal A
 Argentinië - Primera D Metropolitana
 Armenië - Armeense Premier League
 Australië - A-League
 Oostenrijk - Bundesliga
 Oostenrijk - Regionalliga
 Azerbeidzjan - Premier Liqa
 Wit-Rusland - Vysshaya Liga
 België - Pro League
 België - Tweede Divisie
 Belize - Premier League of Belize
 Bolivia - Liga de Futbol
 Bosnië en Herzegovina - Premijer Liga
 Botswana - Premier League
 Bulgarije - Parva Liga
 Bulgarije - B Group
 Chili - Primera B
 China - Super League
 Colombia - Primera B
 Costa Rica - Primera División
 Ivoorkust - Côte d'Ivoire Premier Division
 Kroatië - 1. HNL
 Kroatië - 2. HNL
 Kroatië - 3. HNL
 Cyprus - Eerste Divisie
 Cyprus - Tweede Divisie
 Tsjechië - Synot Liga
 Tsjechië - 2. Liga
 Tsjechië - 3. Liga
 Tsjechië - 4. Liga
 Tsjechië - Juniorská Liga
 Denemarken - Super Liga
 Denemarken - Eerste Divisie
 Denemarken - Damallsvenskan
 Egypte - Premier League
 Engeland - Premier League 2
 Engeland - FA Women's Cup
 Engeland - FA Trophy
 Engeland - WSL
 Europa - UEFA EK-Kwalificatie Onder 17
 Frankrijk - CFA 2
 Georgië - Umaglesi Liga
 Duitsland - 3. Liga
 Duitsland - Regionalliga
 Duitsland - Oberliga
 Griekenland - Superleague
 Griekenland - Football League
 Griekenland - Football League 2
 Hongkong - HKFA 2de Divisie
 Hongarije - Nemzeti Bajnokság II
 Indonesië - Liga 1
 Israël - Ligat Ha'Al
 Italië - Serie B
 Italië - Serie C
 Italië - Serie D
 Jamaica - National Premier League
 Japan - J1 League
 Japan - J2 League
 Japan - 32 League
 Kenia - Keniaanse Premier League
 Zuid-Korea - K League Classic
 Zuid-Korea - K League Challenge
 Kosovo - Raiffeisen Superliga
 Libanon - Premier League
 Litouwen - A Lyga
 Macedonië - Prva Liga
 Macedonië - Vtora Liga
 Moldavië - Divizia Nationala
 Marokko - GNF 1 Botola
 Namibië - Premier League
 Nederland - Eredivisie
 Nederland - Eerste Divisie
 Nederland - Topklasse
 Nederland - Tweede Divisie
 Nicaragua - Primera División
 Noorwegen - Eliteserien
 Noorwegen - 1. Divisjon
 Paraguay - Division Profesional
 Peru - Segunda División
 Polen - Ekstraklasa
 Polen - I Liga
 Portugal - Segunda Liga
 Portugal - Tweede Divisie
 Roemenië - Liga I
 Roemenië - Liga II
 Rusland - Premier League
 Rusland - FNL
 Servië - Super Liga
 Servië - Prva Liga
 Slowakije - Fortuna Liga
 Slowakije - 2. Futbalová Liga
 Slowakije - 3. Futbalová Liga
 Slovenië - Prva Liga
 Slovenië - Druga Liga
 Zuid-Afrika - National First Division
 Spanje - Segunda Division
 Spanje - Segunda División B
 Spanje - Tercera División
 Soedan - Sudan Premier League
 Zweden - Allsvenskan
 Zweden - Superettan
 Zweden - Division 1
 Zwitserland - Swiss Challenge League
 Zwitserland - 1. Liga Classic
 Tanzania - Tanzania Premier League
 Trinidad en Tobago - T & T Pro League
 Tunesië - Ligue Professionnelle 1
 Turkije - 1. Lig
 Turkije - 2. Lig
 Turkije - 3. Lig
 Oekraïne - Premier League
 Oekraïne - Persha Liga
 Vietnam - V.League 1
 Wales - Premier League
 Zimbabwe - Premier Soccer League
 Wereld - Voetbalshows
?  
Europa - UEFA Champions League 
Herhaal 7:00 Anderlecht vs PSG
*Repeat from October 18, 2017
ESPN Deportes
Herhaal 17:00 Manchester City vs Napoli
*Repeat from October 17, 2017
ESPN Deportes
Spanje - La Liga 
Herhaal 9:30 Athletic Club vs Barcelona fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Herhaal 15:25 Athletic Club vs Barcelona fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Herhaal 16:00 Athletic Club vs Barcelona fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 19:00 Girona vs Real Madrid fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Herhaal 21:00 Girona vs Real Madrid fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 23:00 Málaga vs Celta de Vigo fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Italië - Serie A 
Herhaal 10:00 Milan vs Juventus fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 10:30 Milan vs Juventus fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Vertraagd 13:25 Napoli vs Sassuolo fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Herhaal 15:30 Juventus vs Milan fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Duitsland - Bundesliga 
Herhaal 7:30 Bayern München vs RB Leipzig Fox Soccer Plus
Herhaal 9:00 Mainz 05 vs Eintracht Frankfurt Fox Sports Florida
Herhaal 12:00 Bayern München vs RB Leipzig Fox Sports Midwest
Herhaal 12:30 Mainz 05 vs Eintracht Frankfurt Fox Sports West, MASN, MASN2
Herhaal 13:00 Bayern München vs RB Leipzig AT&T SportsNet Pittsburgh
Herhaal 15:30 Werder Bremen vs Augsburg Fox Soccer Plus
Herhaal 17:00 Bayern München vs RB Leipzig Fox Sports Southwest
Herhaal 17:30 Stuttgart vs Freiburg Fox Soccer Plus
Herhaal 19:00 Bayern München vs RB Leipzig Fox Sports 2
Herhaal 20:00 Bayern München vs RB Leipzig MSG Plus
Herhaal 22:00 Bayern München vs RB Leipzig Root Sports Northwest
Herhaal 22:30 Werder Bremen vs Augsburg Fox Soccer Plus
Frankrijk - Ligue 1 
Herhaal 10:00 PSG vs Nice fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Portugal - Primeira Liga 
Herhaal 3:00 Benfica vs Feirense fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Herhaal 19:30 Belenenses vs Moreirense fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
FIFA Wereldkampioenschap Onder 17 
Herhaal 21:00 Brazilië U-17 vs Mali U-17 Fox Sports 2
Herhaal 23:00 Engeland U-17 vs Spanje U-17 Fox Sports 2
Duitsland - DFB Pokal 
Herhaal 3:00 FC Magdeburg vs Borussia Dortmund
*Repeat from October 24, 2017
ESPN Deportes
Mexico - Liga MX 
Herhaal 1:00 León vs Veracruz Univision Deportes
Herhaal 4:00 Cruz Azul vs Tigres UANL Univision Deportes
Herhaal 12:00 Monterrey vs América Univision Deportes
Herhaal 17:00 Cruz Azul vs Tigres UANL Univision Deportes
Herhaal 17:30 Guadalajara vs Tijuana Univision Deportes
Herhaal 18:30 Monterrey vs América Univision Deportes
Herhaal 19:30 Toluca vs Morelia Univision Deportes
Argentinië - Superliga Argentina 
Herhaal 17:00 Newell's Old Boys vs Chacarita Juniors TyC Sports Internacional
Brazilië - Brasileirão 
Herhaal 22:00 Ponte Preta vs Corinthians fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Costa Rica - Primera División 
Herhaal 21:00 Deportivo Saprissa vs Alajuelense Centro America TV
Beach Soccer 
Herhaal 6:00 Verenigde Staten vs Frankrijk Univision Deportes
Herhaal 7:00 Colombia vs Mexico Univision Deportes
Herhaal 8:00 Verenigde Staten vs Colombia Univision Deportes
Herhaal 9:00 Mexico vs Frankrijk Univision Deportes
Herhaal 10:00 Frankrijk vs Colombia Univision Deportes
Herhaal 11:00 Mexico vs Verenigde Staten Univision Deportes
Zuid-Korea - K League Challenge 
Herhaal 2:00 Incheon United vs Gwangju
Mexico - Ascenso MX 
Herhaal 0:00 Cafetaleros de Tapachula vs Alebrijes de Oaxaca fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Herhaal 10:00 Zacatepec vs Universidad Guadalajara fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Verenigde Staten - NASL 
Herhaal 2:00 NY Cosmos vs Puerto Rico MSG
Herhaal 16:00 NY Cosmos vs Puerto Rico MSG
Herhaal 19:00 Miami vs Edmonton Eleven Sports Network
Verenigde Staten - College Soccer 
Herhaal 1:00 Ashland vs Tiffin FCS Pacific
Herhaal 3:00 Ashland vs Tiffin FCS Pacific
Herhaal 21:00 TexAS Tech vs Oklahoma FCS Pacific
Verenigde Staten - NCAA Women's Soccer 
Herhaal 10:00 Oklahoma State vs Texas WatchESPN, LongHorn Network
Voetbalshows 
Herhaal 3:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Herhaal 5:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Herhaal 10:00 UEFA Champions League Magazine Fox Sports 2

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Real Madridmei 26
14:45
Liverpool
Italimei 28
14:45
Saoedi-Arabi
Portugalmei 28
14:45
Tunesi
Frankrijkmei 28
15:00
Ierland
Verenigde Statenmei 28
18:30
Bolivia
Mexicomei 28
21:00
Wales
Argentinimei 29
19:00
Haïti
Perumei 29
21:00
Schotland
Frankrijkjun 1
15:00
Itali
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland vs Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte vs Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland vs Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko vs Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal vs Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal vs Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran vs Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk vs Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru vs Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken vs Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk vs Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië vs IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië vs Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië vs Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria vs IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica vs Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië vs Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië vs Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië vs Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland vs Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden vs Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea vs Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland vs Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België vs Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië vs Engeland
23 jun 8:00Moscow
België vs Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia vs Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen vs Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018