Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
Botswana

Botswana - Premier League

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Stand

Pos.TeamGWWGVDVDTDGPVorm
1   Township Rollers 30 20 6 4 57 31 +26 66 WWWVW
2   Galaxy 30 18 8 4 54 22 +32 62 GWGWW
3   Orapa United 30 14 10 6 44 27 +17 52 VGWWG
4   Miscellaneous 30 13 9 8 46 37 +9 48 VVVWG
5   Gaborone United 30 11 12 7 51 38 +13 45 WGGGV
6   BDF XI 30 10 12 8 40 29 +11 42 GVWVW
7   Shooting Stars 30 10 12 8 43 41 +2 42 GWGVW
8   Black Forest 30 10 11 9 28 28 +0 41 VWGGW
9
Centre Chiefs 30 9 11 10 33 41 -8 38 GGGWW
10
Extension Gunners 30 9 10 11 34 33 +1 37 VWGVV
11
Sankoyo Bush Bucks 30 9 8 13 31 36 -5 35 WWVVV
12
Security Systems 30 9 8 13 26 36 -10 35 WVVGW
13
Police XI 30 8 11 11 39 50 -11 35 VGWWG
14   TAFIC 30 9 7 14 25 36 -11 34 WVWVW
15   UF Santos 30 5 8 17 25 43 -18 23 WVGVV
16   Gilport Lions 30 2 5 23 21 69 -48 11 VVVWV
Champions League (groepsfase)
Degradatie

 

Nieuws

New generation of sport managers
Trinidad Guardian (13 hours ago)
Botswana: GU to Replace Players
AllAfrica.com (4 days ago)
Gabriel Nyoni in Botswana
Nehanda Radio (1 week ago)
BFA won't fund clubs
The Patriot On Sunday (press release) (3 days ago)

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië