Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
Rusland

Rusland - Premier League

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Stand

Pos.TeamGWWGVDVDTDGPVorm
1 Lokomotiv Moskva 30 18 6 6 41 21 +20 60 VWVGG
2 CSKA Moskva 30 17 7 6 49 23 +26 58 WWGWW
3 Spartak Moskva 30 16 8 6 51 32 +19 56 VWWVV
4 Krasnodar 30 16 6 8 46 30 +16 54 GWWVW
5 Zenit 30 14 11 5 46 21 +25 53 WVGGW
6 Ufa 30 11 10 9 34 30 +4 43 WGWGG
7 Arsenal Tula 30 12 6 12 35 41 -6 42 WVWGV
8 Dinamo Moskva 30 10 10 10 29 30 -1 40 WWGWV
9 Akhmat Grozny 30 10 9 11 30 34 -4 39 GWGWG
10 Rubin Kazan' 30 9 11 10 32 25 +7 38 GGGGW
11 Rostov 30 9 10 11 27 28 -1 37 WVWGW
12 Ural 30 8 13 9 31 32 -1 37 VVGWW
13 Amkar Perm' 30 9 8 13 20 30 -10 35 GWVWV
14 Anzhi 30 6 6 18 31 55 -24 24 VVVVV
15 Tosno 30 6 6 18 23 54 -31 24 VVVVV
16 SKA Khabarovsk 30 2 7 21 16 55 -39 13 VVVVV
Champions League (groepsfase)
Champions League (Qualification)
Europa League (groepsfase)
Europa League (kwalificatie)
Premier League (Relegation Group)
Relegation - FNL

 

Topscorers

SpelersTeamDoelpuntenPenalties
Q. PromesSpartak Moskva 15 3
F. SmolovKrasnodar 14 3
V. ClaessonKrasnodar 10 0
VitinhoCSKA Moskva 10 2
Luiz AdrianoSpartak Moskva 10 1
J. FarfánLokomotiv Moskva 10 0
A. KokorinZenit 10 0
E. MarkovDinamo Moskva 9 1
E. BicfalviUral 8 1
A. DzyubaArsenal Tula 7 0
A. ErokhinZenit 7 0
S. IgbounUfa 7 0
Aleksey MiranchukLokomotiv Moskva 7 0
A. TashaevDinamo Moskva 7 0
Manuel FernandesLokomotiv Moskva 7 2

Kanalen met uitzendrechten Premier League in Verenigde Staten

bwin
Season: 2017-2018

 

Nieuws

 

Video's


«Спартак-2»: все голы сезона — 2017/18
6 uur geleden

Тарасовка: здесь живет «Спартак
10 uur geleden

Фернандо: «Я болею за "Спартак" и Бразилию
Gisteren

Дневник сборов: упражнения на технику, отработка переда…
Gisteren

Ганчаренко: У Магнуссона много сильных качеств, которые…
Gisteren

Денис Глушаков: «Мы соскучились по игре
Gisteren

Третий день в Австрии: тест Моньони, передачи в касание…
2 dagen geleden

Михаил Вартапетов: «Спартаковцы готовы к нагрузкам
2 dagen geleden

«Большой фестиваль футбола»: четвертое задание
2 dagen geleden

Возвращение в Тарасовку
3 dagen geleden

BQ. Будет как хочешь
3 dagen geleden

Дневник сборов: тренировка в зале, работа с мячом и вос…
3 dagen geleden

Александр Кокорин: «Первые два месяца после операции бы…
3 dagen geleden

«Газпром»-тренировочные сборы: первая тренировка под ру…
3 dagen geleden

«Зенит-ТВ»: Большой фестиваль футбола в Тюмени
3 dagen geleden

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Engelandjun 24
8:00
Panama
Japanjun 24
11:00
Senegal
Polenjun 24
14:00
Colombia
Uruguayjun 25
10:00
Rusland
Saoedi-Arabijun 25
10:00
Egypte
Iranjun 25
14:00
Portugal
Spanjejun 25
14:00
Marokko
Denemarkenjun 26
10:00
Frankrijk
Australijun 26
10:00
Peru
Nigeriajun 26
14:00
Argentini
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland 3 - 1 Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal 1 - 0 Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran 0 - 1 Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken 1 - 1 Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk 1 - 0 Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië 0 - 3 Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria 2 - 0 IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië 2 - 0 Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië 1 - 2 Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden 1 - 0 Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea vs Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland vs Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België 3 - 0 Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië 1 - 2 Engeland
23 jun 8:00Moscow
België vs Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia 1 - 2 Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen 1 - 2 Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018