Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

AT&T U-verse TV - Digital (San Francisco) Schema

  • Za
    Jul 14
  • Zo
    Jul 15
  • Ma
    Jul 16
  • Di
    Jul 17
  • Wo
    Jul 18
  • Do
    Jul 19
  • Vr
    Jul 20
  •  
?  
Brazilië - Copa do Brasil 
Live +19:00FT Cruzeiro 1 - 1 Atlético PR Fox Soccer Plus
Ecuador - Primera A 
Live +20:15FT Técnico Universitario 1 - 0 Guayaquil City GOLTV
Voetbalshows 
Live 17:00 The Locker Room beIN SPORTS en Español
Live 19:00 The Express Extra beIN SPORTS
?  
VS/Canada - Major League Soccer 
Herhaal 2:00 Atlanta United vs Seattle Sounders FC Fox Soccer Plus
Herhaal 8:00 New York City vs New York RB Fox Soccer Plus
Herhaal 19:00 New York City vs Columbus Crew YES Network
FIFA Wereldkampioenschap 
Herhaal 18:00 België vs Engeland FOX Deportes
Herhaal 20:00 Frankrijk vs Kroatië FOX Deportes
Herhaal 21:00 Uruguay vs Frankrijk Fox Soccer Plus
Engeland - Premier League 
Herhaal 14:30 Swansea City vs Arsenal
*Arsenal TV
GOLTV
Spanje - La Liga 
Herhaal 6:00 Espanyol vs Barcelona beIN SPORTS en Español
Herhaal 20:00 Espanyol vs Barcelona beIN SPORTS en Español
Herhaal 20:30 Barcelona vs Getafe beIN SPORTS en Español
Herhaal 21:30 Deportivo La Coruña vs Real Madrid beIN SPORTS
Herhaal 22:00 Barcelona vs Real Madrid beIN SPORTS en Español
Italië - Serie A 
Herhaal 21:00 Napoli vs Roma beIN SPORTS
Duitsland - Bundesliga 
Herhaal 12:00 Borussia Dortmund vs Hertha BSC Fox Soccer Plus
Mexico - Liga MX 
Herhaal 7:00 Toluca vs Morelia Univision Deportes
Herhaal 10:00 Toluca vs Morelia Univision Deportes
Herhaal 13:00 Toluca vs Morelia Univision Deportes
Herhaal 17:00 Toluca vs Morelia Univision Deportes
Herhaal 20:00 Toluca vs Morelia Univision Deportes
Herhaal 21:00 América vs Pumas UNAM Univision Deportes
Herhaal 21:30 Santos Laguna vs Tigres UANL Univision Deportes
Brazilië - Brasileirão 
Herhaal 17:00 Flamengo vs Vasco da Gama GOLTV
Ecuador - Primera A 
Herhaal 3:00 LDU Quito vs Deportivo Cuenca GOLTV
Voetbalshows 
Herhaal 2:00 The Express Extra beIN SPORTS
Herhaal 2:00 The Locker Room beIN SPORTS en Español
Herhaal 6:00 The Express Extra beIN SPORTS
Herhaal 6:30 The Locker Room beIN SPORTS en Español
Herhaal 9:30 The Locker Room beIN SPORTS en Español
Herhaal 21:00 The Locker Room beIN SPORTS en Español
Herhaal 22:00 The Express Extra beIN SPORTS
Uruguay - Primera División 
Herhaal 11:00 Nacional vs Racing GOLTV

*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

 

Voetbalkanalen beschikbaar op AT&T U-verse TV - Digital (San Francisco)

AXS TVE!BBC AmericaUSA NetworkOxygenEsquire Network
Universal HD AXS TV E! BBC America USA Network Oxygen Esquire Network
LongHorn NetworkFox Soccer PlusYES NetworkSportsNet NYNESNCSN New England
LongHorn Network Fox Soccer Plus YES Network SportsNet NY NESN CSN New England SportsTime Ohio
Fox Sports DetroitFox Sports NorthPac-12Fox Sports WestMSNBC
Fox Sports Detroit Fox Sports North Pac-12 Fox Sports West Fox Sports San Diego KTVU MSNBC
CNBCMega TVWAPA AmericaRCN Nuestra TeleTV ChileCentro America TVESPN Deportes USA
CNBC Mega TV WAPA America RCN Nuestra Tele TV Chile Centro America TV ESPN Deportes USA
TV5 Monde USABYU TV SportsESPNESPN Classic USAESPNEWS
TV5 Monde USA KPIX 5 CBS San Francisco BYU TV Sports KICU-TV ESPN ESPN Classic USA ESPNEWS
ESPNUESPN2 USASEC NetworkNBCSNCBS Sports NetworkFCS AtlanticFCS Central
ESPNU ESPN2 USA SEC Network NBCSN CBS Sports Network FCS Atlantic FCS Central
FCS PacificBTN - Big Ten NetworkFox Sports 2 USAFox Sports 1 USAFOX DeportesGOLTV USAUnivision Deportes USA
FCS Pacific BTN - Big Ten Network Fox Sports 2 USA Fox Sports 1 USA FOX Deportes GOLTV USA Univision Deportes USA
beIN SPORTS USAbeIN SPORTS en EspañolShowtime
beIN SPORTS USA beIN SPORTS en Español Showtime

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië