Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
Kroatië

Kroatië - 3. HNL

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Stand

Pos.TeamGWWGVDVDTDGPVorm
3. HNL: East
1   Osijek II 30 21 3 6 54 19 +35 66 WWVWW
3
Bijelo Brdo 30 16 8 6 46 29 +17 56 VVWWG
4
Marsonia 30 16 5 9 48 37 +11 53 WWWWW
5
NK Koprivnica 30 15 6 9 54 40 +14 51 VWWVG
7   Bedem Ivankovo 30 13 4 13 50 46 +4 43 VVWGV
8   Slavija Pleternica 30 10 11 9 43 38 +5 41 GVGVV
9   Mladost Ždralovi 30 12 5 13 40 39 +1 41 WWVWW
10   Bjelovar 30 11 4 15 32 40 -8 37 GVVWV
11   Oriolik Oriovac 30 8 9 13 25 35 -10 33 GVWVV
12   Vukovar 30 6 13 11 31 45 -14 31 VVGGG
13
Slavonija Požega 30 9 4 17 38 57 -19 31 WVWVW
14
Belišće 30 8 5 17 28 58 -30 29 GWVWV
15
Dakovo-Croatia 30 7 7 16 25 43 -18 28 VWVVG
3. HNL: South
1   Croatia Zmijavci 30 17 7 6 55 27 +28 58 WVVGW
2   Primorac Biograd 30 16 7 7 51 27 +24 55 WWVWV
3   Zadar 30 16 6 8 74 37 +37 54 WWGWV
4   Split 30 15 8 7 59 39 +20 53 WVWGV
5   Jadran LP 30 15 6 9 44 30 +14 51 WWWGW
7   Primorac Stobreč 30 11 7 12 29 46 -17 40 VVWVV
8   Hrvace 30 10 9 11 36 44 -8 39 VVGVG
9   Zmaj Blato 30 12 1 17 39 57 -18 37 VWVWV
10   GOŠK Dubrovnik 30 9 9 12 34 41 -7 36 WWGGW
11   Kamen Ivanbegovina 30 10 6 14 31 43 -12 36 WVWVG
12   Zagora 30 10 5 15 48 51 -3 35 VWVWW
13   Imotski 30 8 11 11 34 45 -11 35 WWVGG
14   Junak 30 8 9 13 36 35 +1 33 VWVWG
15   Neretvanac Opuzen 30 9 6 15 35 59 -24 32 VVWVW
16   Val Kaštel Stari 30 8 4 18 30 58 -28 28 VVWVW
3. HNL: West
1   Vinogradar 34 22 8 4 73 26 +47 74 WGWWW
2   Opatija 34 21 6 7 55 28 +27 69 WVVWV
3   Dubrava Zagreb 34 18 7 9 65 45 +20 61 VWWVG
4   Vrbovec 34 17 7 10 53 38 +15 58 WWVVW
5
Zagorec 34 17 4 13 64 56 +8 55 VWWWV
6
Maksimir Zagreb 34 15 7 12 57 50 +7 49 VVVWW
7   Udarnik Kurilovec 34 14 7 13 54 52 +2 49 VVVVG
8
Krk 34 12 9 13 45 54 -9 45 VWVVV
9
Zagreb 34 13 5 16 46 51 -5 44 VGVGV
10
Trnje 34 12 6 16 52 57 -5 42 GWWWV
11
HAŠK 34 11 8 15 63 56 +7 41 WVWVW
12
Jadran Poreč 34 11 8 15 46 49 -3 41 WVVWG
13
Špansko Zagreb 34 11 8 15 43 52 -9 41 WVGWW
14
Dugo Selo 34 10 11 13 38 49 -11 41 VWWGG
16
Vrapče Zagreb 34 11 6 17 52 54 -2 39 WVGWW
17   Rudar Labin 34 9 6 19 31 69 -38 33 GVWVV
18   Segesta Sisak 34 9 4 21 36 76 -40 31 VWVVW
Promotie
Possible Relegation
Promotie play-offs
Degradatie

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië