Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
Sling TV

Sling TV Schema

  • Do
    Jun 21
  • Vr
    Jun 22
  • Za
    Jun 23
  • Zo
    Jun 24
  • Ma
    Jun 25
  • Di
    Jun 26
  • Wo
    Jun 27
  •  
?  
VS/Canada - Major League Soccer 
Live +18:00FT New York RB 3 - 0 Dallas Univision Deportes, UniMás
Live +21:00FT Colorado Rapids 3 - 2 Minnesota United Fox Sports North
Verenigde Staten - USL 
Live 20:30FT San Antonio 0 - 0 Reno 1868 Fox Sports Southwest
Verenigde Staten - National Womens Soccer League 
Live 19:00 Washington Spirit vs Orlando Pride WatchESPN, ESPNEWS
FIFA Wereldkampioenschap 
Live + 8:00FT België 5 - 2 Tunesië FOX Network, FOX Sports GO, Sling World…
Live +11:00FT Zuid-Korea 1 - 2 Mexico FOX Network, FOX Sports GO, Sling World…
Live +14:00FT Duitsland 2 - 1 Zweden FOX Network, FOX Sports GO, Sling World…
Brazilië - Serie B 
Live +17:30FT Coritiba 1 - 1 Figueirense PFC Internacional
Live +20:00FT CRB 1 - 1 Paysandu PFC Internacional
Ecuador - Primera A 
Live +16:30FT Aucas 0 - 0 LDU Quito GolTV Espanol
Live 19:00FT Universidad Católica 0 - 0 Técnico Universitario GolTV Espanol
Voetbalshows 
Live 17:00 The Locker Room beIN SPORTS en Español
Live 19:15 The Express Extra beIN SPORTS
23:00 FIFA World Cup Tonight Fox Sports 1
?  
FIFA Wereldkampioenschap 
Herhaal 16:30 België vs Tunesië UNIVERSO
Herhaal 20:00 Zuid-Korea vs Mexico UNIVERSO
Herhaal 22:00 Duitsland vs Zweden UNIVERSO
Engeland - Premier League 
Herhaal 0:30 Arsenal vs West Ham United
*Arsenal TV
GolTV Espanol
Spanje - La Liga 
Herhaal 10:30 Barcelona vs Real Sociedad beIN SPORTS en Español
Herhaal 11:00 Real Madrid vs Barcelona beIN SPORTS en Español
Herhaal 11:30 Barcelona vs Osasuna beIN SPORTS en Español
Herhaal 12:00 Espanyol vs Barcelona beIN SPORTS en Español
Herhaal 12:30 Barcelona vs Villarreal beIN SPORTS en Español
Herhaal 13:00 Las Palmas vs Barcelona beIN SPORTS en Español
Herhaal 13:30 Barcelona vs Eibar beIN SPORTS en Español
Herhaal 14:00 Barcelona vs Real Betis beIN SPORTS en Español
Herhaal 14:30 Deportivo Alavés vs Barcelona beIN SPORTS en Español
Herhaal 15:00 Barcelona vs Espanyol beIN SPORTS en Español
Herhaal 15:30 Getafe vs Barcelona beIN SPORTS en Español
Herhaal 16:00 Barcelona vs Eibar beIN SPORTS en Español
Herhaal 16:30 Girona vs Barcelona beIN SPORTS en Español
Herhaal 19:00 Barcelona vs Real Sociedad beIN SPORTS en Español
Herhaal 19:30 Real Madrid vs Barcelona beIN SPORTS en Español
Herhaal 20:00 Barcelona vs Osasuna beIN SPORTS en Español
Herhaal 20:30 Espanyol vs Barcelona beIN SPORTS en Español
Herhaal 22:00 Barcelona vs Villarreal beIN SPORTS en Español
Herhaal 22:30 Las Palmas vs Barcelona beIN SPORTS en Español
Portugal - Primeira Liga 
Herhaal 10:00 Porto vs Desportivo Aves GolTV Espanol
Vriendschappelijk 
Herhaal 0:00 Zweden vs Peru beIN SPORTS en Español
Brazilië - Brasileirão 
Herhaal 0:00 Bahia vs São Paulo PFC Internacional
Herhaal 1:00 Santos vs Paraná PFC Internacional
Herhaal 2:00 Botafogo vs Fluminense PFC Internacional
Herhaal 3:00 Atletico Minerio vs Cruzeiro PFC Internacional
Herhaal 4:00 Flamengo vs Vasco da Gama PFC Internacional
Herhaal 7:00 Palmeiras vs Bahia PFC Internacional
Herhaal 9:00 São Paulo vs Santos PFC Internacional
Herhaal 9:00 América RN vs Botafogo PFC Internacional
Herhaal 10:00 Paraná vs Grêmio PFC Internacional
Herhaal 11:00 Sport Recife vs Corinthians PFC Internacional
Herhaal 12:00 Fluminense vs Atlético PR PFC Internacional
Herhaal 12:00 Atletico Minerio vs Cruzeiro PFC Internacional
Herhaal 14:00 Flamengo vs Vasco da Gama PFC Internacional
Herhaal 15:00 Palmeiras vs Bahia PFC Internacional
Herhaal 23:00 Corinthians vs Palmeiras PFC Internacional
Ecuador - Primera A 
Herhaal 3:00 Deportivo Cuenca vs Emelec GolTV Espanol
Voetbalshows 
Herhaal 1:00 The Express Extra beIN SPORTS
Herhaal 2:00 The Locker Room beIN SPORTS en Español
Herhaal 3:30 FIFA World Cup Highlights Fox Sports 1
Herhaal 5:00 FIFA World Cup Preview Show Fox Sports 1
Herhaal 21:00 The Locker Room beIN SPORTS en Español
Herhaal 22:00 The Express Extra beIN SPORTS
Mexico - Ascenso MX 
Herhaal 14:30 Cafetaleros de Tapachula vs Universidad Guadalajara GolTV Espanol
Uruguay - Primera División 
Herhaal 12:30 Danubio vs Nacional GolTV Espanol
Venezuela - Primera División 
Herhaal 21:30 Zacatepec vs Mineros de Zacatecas GolTV Espanol

*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

 

Voetbalkanalen beschikbaar op Sling TV

ABCAzteca AmericaBand InternacionalbeIN SPORTS en EspañolbeIN SPORTS USABravoCNBC
ABC Azteca America Band Internacional beIN SPORTS en Español beIN SPORTS USA Bravo CNBC
Ecuavisa InternacionalESPNESPN Deportes USAESPN Deportes+ USAESPN2 USAESPN3 USAESPNEWS
Ecuavisa Internacional ESPN ESPN Deportes USA ESPN Deportes+ USA ESPN2 USA ESPN3 USA ESPNEWS
ESPNUFOX NetworkFox Sports 1 USAFox Sports 2 USAFox Sports ArizonaFox Sports DetroitFox Sports Florida
ESPNU FOX Network Fox Sports 1 USA Fox Sports 2 USA Fox Sports Arizona Fox Sports Detroit Fox Sports Florida
FOX Sports GOFox Sports MidwestFox Sports NorthFox Sports OhioFox Sports Prime TicketFox Sports SouthFox Sports Southwest
FOX Sports GO Fox Sports Midwest Fox Sports North Fox Sports Ohio Fox Sports Prime Ticket Fox Sports South Fox Sports Southwest
FOX Sports SunFox Sports WestFXGalavisionGlobo TV InternacionalGolTV EspanolMSNBC
FOX Sports Sun Fox Sports West FX Galavision Globo TV Internacional GolTV Espanol MSNBC
NBC Deportes En Vivo ExtraNBC Houston KPRCNBC New York - WNBCNBC Seattle KING 5NBC Sports LiveNBC USA
NBC Deportes En Vivo Extra NBC Houston KPRC NBC New York - WNBC NBC Seattle KING 5 NBC Soccer Specialty Channel NBC Sports Live NBC USA
NBCSNPFC InternacionalSEC NetworkSEC Network +Sling World CupTV5 Monde USATyC Sports Internacional USA
NBCSN PFC Internacional SEC Network SEC Network + Sling World Cup TV5 Monde USA TyC Sports Internacional USA
UniMásUNIVERSOUnivision Deportes 2 USAUnivision Deportes USAUnivision USAUSA NetworkWatchESPN
UniMás UNIVERSO Univision Deportes 2 USA Univision Deportes USA Univision USA USA Network WatchESPN
YES Network
YES Network

Pakketten beschikbaar op Sling TV

Arabic Mosaic
Core pakket
$25 /month
$150 / year (50% discount!)
beIN SPORTS USA, beIN SPORTS en Español, Sling World Cup
Best of Spanish
Core pakket
$10/month
Univision USA, UniMás, Galavision, TyC Sports Internacional USA, Azteca America, Univision Deportes USA, beIN SPORTS USA, beIN SPORTS en Español, UNIVERSO
Brazil Mega
Core pakket
Pick the channels you want:
- $25-$35/month
- $100-$140/4 months + Free Roku
- $200-$280/year + Free Roku (30% discount)
Globo TV Internacional, PFC Internacional, beIN SPORTS USA, beIN SPORTS en Español, Band Internacional, Sling World Cup
French Bouquet
Core pakket
- $15/month
- $60/4 months + Free Roku
- $120/year: 30% off + Free Roku
TV5 Monde USA, beIN SPORTS USA, beIN SPORTS en Español, Sling World Cup
Polish Mosaic
Core pakket
- $30 / month
- $120 /4 months + Free Roku
- $240 / year + Free Roku (30% discount)
beIN SPORTS USA, beIN SPORTS en Español, Sling World Cup
Sling Blue
Core pakket
$25/month
Univision USA, UniMás, Galavision, NBC USA, USA Network, YES Network, Fox Sports Prime Ticket, FX, FOX Network, NBCSN, MSNBC, CNBC, Bravo, NBC Sports Live, NBC Houston KPRC, NBC Seattle KING 5, Fox Sports 1 USA, Fox Sports 2 USA, NBC Cleveland WKYC, WNBC New York, NBC Tampa WFLA, FOX Sports GO, NBC New York - WNBC, UNIVERSO, NBC Deportes En Vivo Extra
Sling Orange
Core pakket
$20/month
ESPN, ESPN Deportes USA, ESPN2 USA, ABC, Galavision, ESPN3 USA, WatchESPN
Sling Orange + Sling Blue
Core pakket
$40/month
ESPN, ESPN2 USA, ABC, Univision USA, UniMás, Galavision, USA Network, ESPN3 USA, Fox Sports Prime Ticket, FX, FOX Network, NBCSN, WatchESPN, Fox Sports 1 USA, UNIVERSO
World Sports
Core pakket
- $10/month
- $40/month
- $80/year (30% discount)
beIN SPORTS USA, beIN SPORTS en Español, Sling World Cup
Best of Spanish TV Extras
Addon pakket
+$5/month
ESPN Deportes USA, Univision USA, UniMás, Galavision, Azteca America, Univision Deportes USA, beIN SPORTS USA, beIN SPORTS en Español, UNIVERSO
Broadcast Extra
Addon pakket
+$5/month
ABC, Univision USA, UniMás
Sports Extras
Addon pakket
+$5/month
ESPNU, Univision Deportes USA, beIN SPORTS USA, SEC Network, ESPNEWS, SEC Network +
SudAmerica Extra
Addon pakket
+$5/month
TyC Sports Internacional USA, Ecuavisa Internacional

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Uruguayjun 25
10:00
Rusland
Saoedi-Arabijun 25
10:00
Egypte
Iranjun 25
14:00
Portugal
Spanjejun 25
14:00
Marokko
Denemarkenjun 26
10:00
Frankrijk
Australijun 26
10:00
Peru
Nigeriajun 26
14:00
Argentini
IJslandjun 26
14:00
Kroati
Mexicojun 27
10:00
Zweden
Zuid-Koreajun 27
10:00
Duitsland
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland 3 - 1 Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal 1 - 0 Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran 0 - 1 Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken 1 - 1 Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk 1 - 0 Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië 0 - 3 Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria 2 - 0 IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië 2 - 0 Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië 1 - 2 Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden 1 - 0 Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea 1 - 2 Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland 2 - 1 Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België 3 - 0 Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië 1 - 2 Engeland
23 jun 8:00Moscow
België 5 - 2 Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia 1 - 2 Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen 1 - 2 Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018