Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Arsenal FC

Opgericht  1886
Stadion  Emirates Stadium
Capacity  60,355
Manager  A. Wenger

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

Keepers
David Ospina RamírezD. Ospina
Dejan IlievD. Iliev
Petr ČechP. Čech
Matt MaceyM. Macey
Verdedigers
Héctor Bellerín MorunoBellerín
Doelpunten: 2, Assists: 1
Sidelined: Knee Injury
Sead KolašinacS. Kolašinac
Doelpunten: 1, Assists: 4
Ignacio Monreal ErasoNacho Monreal
Doelpunten: 4, Assists: 2
Sidelined: Back Injury
Laurent KoscielnyL. Koscielny
Doelpunten: 2
Konstantinos MavropanosK. Mavropanos
Rob HoldingR. Holding
Shkodran MustafiS. Mustafi
Doelpunten: 3, Assists: 1
Per MertesackerP. Mertesacker
Doelpunten: 1
Jordi Osei-TutuJ. Osei-Tutu
Calum ChambersC. Chambers
Middenvelders
Jack WilshereJ. Wilshere
Doelpunten: 1, Assists: 2
Sidelined: Foot Injury
Mohamed Naser Elsayed ElnenyMohamed Elneny
Assists: 1
Santiago Cazorla GonzálezSanti Cazorla
Sidelined: Plantaris Injury
Mesut ÖzilM. Özil
Doelpunten: 4, Assists: 8
Vlad Mihai DragomirV. Dragomir
Aaron RamseyA. Ramsey
Doelpunten: 6, Assists: 6
Ainsley Maitland-NilesA. Maitland-Niles
Granit XhakaG. Xhaka
Doelpunten: 1, Assists: 5
Alex IwobiA. Iwobi
Doelpunten: 2, Assists: 3
Charlie GilmourC. Gilmour
Joseph WillockJ. Willock
Henrikh MkhitaryanH. Mkhitaryan
Doelpunten: 1, Assists: 4
Aanvallers
Daniel Nii Tackie Mensah WelbeckD. Welbeck
Doelpunten: 3, Assists: 1
Reiss NelsonR. Nelson
Alexandre LacazetteA. Lacazette
Doelpunten: 9, Assists: 3
Sidelined: Knee Injury
Pierre-Emerick AubameyangP. Aubameyang
Doelpunten: 3, Assists: 1
Pelenda Joshua Tunga DasilvaJ. Dasilva
Edward NketiahE. Nketiah
#NaamAgeA
Keepers
13D. Ospina 292010102700000
50D. Iliev 2300000000000
33P. Čech 352680303001000100
54M. Macey 2300000300000
Verdedigers
24Bellerín 232527292810121400
31S. Kolašinac 241749222024914300
18Nacho Monreal 321926232303042300
6L. Koscielny 322137242402020400
27K. Mavropanos 2000000000000
16R. Holding 225348621600200
20S. Mustafi 251752212012331500
4P. Mertesacker 3335254111310000
63J. Osei-Tutu 1900000000000
21C. Chambers 234426513800100
Middenvelders
10J. Wilshere 2610131710701312500
35Mohamed Elneny 2556997231301200
19Santi Cazorla 3300000000000
11M. Özil 292074252323248400
44V. Dragomir 1800000000000
8A. Ramsey 271470191725266000
30A. Maitland-Niles 20652106401400000
29G. Xhaka 252622303007015700
17A. Iwobi 21126119154131323100
47C. Gilmour 1900000000000
69J. Willock 1800000100000
7H. Mkhitaryan 294366513114000
Aanvallers
23D. Welbeck 278382081241431100
61R. Nelson 18181010200000
9A. Lacazette 2618222622415593100
14P. Aubameyang 284505500031000
41J. Dasilva 1900000000000
62E. Nketiah 1871010600000
NaamDateFromFee
Transfers In
P. Aubameyang 31 januari 2018Dortmund63.8M €
H. Mkhitaryan 22 januari 2018Man UtdSwap
E. Martínez 01 juli 2018Getafe-
J. Campbell 01 juli 2018Betis-
Lucas Pérez 01 juli 2018La Coruña-
C. Jenkinson 01 juli 2018Birmingham-
T. Asano 01 juli 2018Stuttgart-
K. Mavropanos 04 januari 2018Giannina2.2M €
Transfers Out
T. Walcott 17 januari 2018Everton22.6M €
M. Debuchy 31 januari 2018Saint-Étienne-
A. Sánchez 22 januari 2018Man UtdSwap
O. Giroud 31 januari 2018Chelsea21M €
F. Coquelin 11 januari 2018Valencia-
T. Moore 12 januari 2018WycombeLoan
Julio Pleguezuelo 31 januari 2018TarragonaLoan
K. Bielik 31 januari 2018WalsallLoan
S. Mavididi 03 januari 2018CharltonLoan
M. McGuane 30 januari 2018Barcelona-
J. Reine-Adélaïde 31 januari 2018AngersLoan
K. Nwakali 24 januari 2018MVVLoan

Nieuws

Diego Costa is klaar om Arsenal te intimideren
Voetbal International (9 hours ago)
Arsenal - Atlético
AD.nl (12 hours ago)
Het tijdperk Wenger bij Arsenal in beeld
Voetbal International (1 day ago)

Video's


Who are Petr Cech's top 5 keepers
5 uur geleden

Diego Simeone Full Pre-Match Press Conference - Arsenal…
19 uur geleden

Diego Godin Full Pre-Match Press Conference - Arsenal v…
19 uur geleden

Arsenal v Atletico Madrid - Europa League Semi-Final Ma…
19 uur geleden

Atletico Madrid Train At Emirates Stadium Ahead Of Arse…
20 uur geleden

Arsenal Train Ahead Of Atletico Madrid Europa League Se…
21 uur geleden

Arsene Wenger & Danny Welbeck Pre-Match Press Confe…
22 uur geleden

'We won the league at White Hart Lane!' | Arsen…
Gisteren

Bellerin v Mertesacker v Holding | Defenders debate
2 dagen geleden

Gol de Juan Fernando Quintero vs. Arsenal
3 dagen geleden

Segundo gol vs. Arsenal
3 dagen geleden

Gol de Exequiel Palacios vs. Arsenal
3 dagen geleden

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Liverpoolapr 28
7:30
Stoke City
Bayern Münchenapr 28
9:30
Eintracht Frankfurt
Swansea Cityapr 28
12:30
Chelsea
Real Madridapr 28
12:30
Leganés
Manchester Unitedapr 29
11:30
Arsenal
Deportivo La Coruñaapr 29
14:45
Barcelona
Real Madridmei 1
14:45
Bayern München
Romamei 2
14:45
Liverpool
Brighton & Hove Albionmei 4
15:00
Manchester United
Kölnmei 5
9:30
Bayern München
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android