Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Live voetbal op tv en internet: zaterdag 28 okt.

  • Do
    Okt 26
  • Vr
    Okt 27
  • Za
    Okt 28
  • Zo
    Okt 29
  • Ma
    Okt 30
  • Di
    Okt 31
  • Wo
    Nov 1
  •  
?  
Engeland - Premier League 
Live + 7:30 Manchester United 1 - 0 Tottenham Hotspur fuboTV, NBCSports.com, NBCSN, NBC Sports…
Live +10:00 Arsenal 2 - 1 Swansea City NBC Sports Gold, SiriusXM FC, TalkSport…
Live +10:00 Crystal Palace 2 - 2 West Ham United fuboTV, UNIVERSO, UNIVERSO NOW, Tel…
Live +10:00 Liverpool 3 - 0 Huddersfield Town fuboTV, CNBC, NBCSports.com, NBC Sports…
Live +10:00 Watford 0 - 1 Stoke City NBC Sports Gold, TalkSport Radio World,
Live +10:00 West Bromwich Albion 2 - 3 Manchester City fuboTV, NBCSports.com, NBCSN, NBC Sports…
Live +12:30 AFC Bournemouth 0 - 1 Chelsea fuboTV, NBC, NBCSports.com, NBC Sports Li…
Spanje - La Liga 
Live + 7:00 Deportivo Alavés 1 - 2 Valencia fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN,
Live +12:30 Atlético Madrid 1 - 1 Villarreal fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Live +14:45 Athletic Club 0 - 2 Barcelona fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Live +16:30 Sevilla 2 - 1 Leganés fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN,
Italië - Serie A 
Live +12:00 Milan 0 - 2 Juventus fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Live +14:45 Roma 1 - 0 Bologna fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, Rai Ita…
Duitsland - Bundesliga 
Live + 9:30 Hoffenheim 1 - 3 Borussia M'gladbach FOX Soccer Match Pass, Sportsnet Worl…
Live + 9:30 Hertha BSC 2 - 1 Hamburger SV FOX Soccer Match Pass, Sportsnet Worl…
Live + 9:30 Schalke 04 1 - 1 Wolfsburg fuboTV, Univision Deportes, FOX Soccer M…
Live + 9:30 Bayer Leverkusen 2 - 1 Köln FOX Soccer Match Pass, Sportsnet Worl…
Live + 9:30 Hannover 96 4 - 2 Borussia Dortmund fuboTV, Fox Soccer Plus, FOX Deportes, F…
Live +12:30 Bayern München 2 - 0 RB Leipzig fuboTV, Fox Sports 2, FOX Sports GO, Univ…
Frankrijk - Ligue 1 
Live +11:00 Bordeaux 0 - 2 Monaco fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, TV5 Mo…
Live +14:00 Caen 1 - 0 Troyes fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN,
Live +14:00 Dijon 1 - 0 Nantes fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN,
Live +14:00 Guingamp 1 - 1 Amiens SC fuboTV, DAZN, DAZN, beIN Sports MAX 6
Live +14:00 Montpellier 0 - 1 Rennes fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN,
Live +14:00 Strasbourg 2 - 2 Angers SCO fuboTV, DAZN, DAZN, beIN Sports MAX 8
Portugal - Primeira Liga 
Live +11:00 Marítimo 2 - 0 Tondela Sport TV1, Sport TV África, BandSports
Live +13:15 Belenenses 3 - 0 Moreirense fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, Sport TV…
Live +15:30 Boavista 0 - 3 Porto fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, RTPi, Anten…
FIFA Wereldkampioenschap Onder 17 
Live + 7:30 Brazilië U-17 2 - 0 Mali U-17
*Third Place Match
fuboTV, Fox Sports 1, FOX Sports GO, Tel…
Live +10:30 Engeland U-17 5 - 2 Spanje U-17
*Finale
fuboTV, Fox Sports 2, FOX Sports GO, Telem…
Vriendschappelijk 
Live 20:00 Bermuda 2 - 3 Barbados
Mexico - Liga MX 
Live +19:00 Cruz Azul 1 - 2 Tigres UANL fuboTV, Univision Deportes, Fanatiz, TDN
Live +19:00 Querétaro 2 - 2 Atlas ESPN Deportes, ESPN3, ESPN Deportes+, W…
Live +21:00 Monterrey 2 - 0 América fuboTV, Univision Deportes, Univision, Univ…
Live +21:06 León 6 - 2 Veracruz Fanatiz, Fox Sports Chile, FOX Sports 2…
Live +22:00 Necaxa 5 - 0 Lobos BUAP ESPN Deportes, ESPN3, ESPN Deportes+, W…
Live +22:06 Guadalajara 3 - 1 Tijuana fuboTV, Univision Deportes, Univision, Univ…
Argentinië - Superliga Argentina 
Live +13:00 Huracán 4 - 0 Lanús TyC Sports Internacional, Fanatiz, TNT…
Live +13:00 Unión Santa Fe 2 - 0 Godoy Cruz Fanatiz, Fox Sports Premium Argentina,
Live +15:10 San Martín San Juan 1 - 0 Estudiantes TyC Sports Internacional, Fanatiz, TNT…
Live +17:20 Atlético Tucumán 3 - 1 Racing Club Fanatiz, Fox Sports 2 Brazil, TNT Sport…
Live +20:20 Talleres Córdoba 4 - 0 River Plate Fanatiz, Sport 1, Arena Sport 3 Serbia, Те…
Argentinië - Primera B Nacional 
Live +14:05 Quilmes 0 - 0 Estudiantes de San Luis fuboTV, TyC Sports Argentina, TyC Sports…
Live +14:30 Brown de Adrogué 1 - 2 Guillermo Brown TyC Sports Play
Live +14:30 Villa Dálmine 2 - 0 Los Andes TyC Sports Play
Live +14:30 All Boys 1 - 0 Instituto TyC Sports Play
Live +17:00 Deportivo Morón 1 - 1 San Martín Tucumán DIRECTV Sports Argentina, TyC Sports…
Argentinië - Primera B Metropolitana 
Live +12:05 Atlanta 2 - 0 Defensores de Belgrano fuboTV, TyC Sports Internacional, TyC Sp…
Live +14:30 Colegiales 3 - 3 Sacachispas TyC Sports Play
Live +14:30 Comunicaciones 0 - 3 Fénix TyC Sports Play
Live +14:30 Deportivo Español 2 - 2 Talleres Remedios TyC Sports Play
Brazilië - Brasileirão 
Live +15:00 São Paulo 2 - 1 Santos PFC Internacional, Premiere FC Brasil
Live +17:00 Flamengo 0 - 0 Vasco da Gama GOLTV, GolTV Espanol, PFC Internacional,
Live +20:00 Atlético PR 0 - 0 Chapecoense Premiere FC Brasil
Chili - Primera División 
Live +11:00 Deportes Temuco 1 - 0 Colo-Colo Fanatiz, CDF Premium, CDF HD
Live +14:30 Palestino 0 - 1 Huachipato TV Chile, Fanatiz, CDF Premium, CDF HD
Live +17:00 Unión Española 4 - 2 Deportes Iquique Fanatiz, CDF Premium, CDF HD
Live +20:30 Curicó Unido 1 - 0 San Luis Fanatiz, CDF Premium, CDF HD
Colombia - Primera A 
Live 17:00 Deportivo Pasto 4 - 0 Atlético Huila RCN Nuestra Tele, Win Sports
Live +20:00 Rionegro Águilas 1 - 1 Deportes Tolima Win Sports
Live 20:00 Deportivo Cali 0 - 0 América de Cali RCN Nuestra Tele, RCN Television
Live +21:00 Once Caldas 1 - 1 Envigado RCN Nuestra Tele, Win Sports
Costa Rica - Primera División 
Live 16:00 Carmelita 1 - 4 Municipal Liberia Extra TV 42
Live 16:30 UCR 1 - 1 Limón
Live 22:00 Herediano 3 - 0 Cartaginés Telecentro
Ecuador - Primera A 
Live +16:30 Fuerza Amarilla 2 - 0 Deportivo Cuenca CNT Sports, TVCable Planeta Once
Live +17:00 Independiente del Valle 2 - 2 El Nacional Poipes, CNT Sports, TVCable Planeta Onc…
Live +17:30 Barcelona 2 - 0 LDU Quito Ecuavisa Internacional, Poipes, CNT Spor…
Engeland - Championship 
Live + 7:30 Sheffield Wednesday 1 - 1 Barnsley iFollow
Live +10:00 Burton Albion 1 - 2 Ipswich Town iFollow
Live +10:00 Cardiff City 0 - 0 Millwall ESPN3, WatchESPN, iFollow, DAZN
Live +10:00 Fulham 1 - 1 Bolton Wanderers iFollow, fulhamfctv
Live +10:00 Norwich City 1 - 2 Derby County iFollow, Rams PlayerHD
Live +10:00 Preston North End 2 - 3 Brentford iFollow
Live +10:00 Queens Park Rangers 2 - 1 Wolverhampton Wanderers Wolves TV, QPR+
Live +10:00 Reading 0 - 2 Middlesbrough iFollow
Live +10:00 Sunderland 1 - 2 Bristol City BCTV+
Live +12:30 Hull City 2 - 3 Nottingham Forest ESPN3, WatchESPN, DAZN, DAZN, Nova Sport…
Engeland - League One 
Live + 9:00 Northampton Town 1 - 0 Blackpool iFollow
Live +10:00 Bristol Rovers 2 - 0 Milton Keynes Dons iFollow
Live +10:00 Bury 0 - 1 Doncaster Rovers iFollow
Live +10:00 Charlton Athletic 1 - 0 AFC Wimbledon iFollow
Live +10:00 Fleetwood Town 2 - 0 Oxford United iFollow
Live +10:00 Oldham Athletic 2 - 3 Scunthorpe United iFollow
Live +10:00 Peterborough United 1 - 0 Shrewsbury Town iFollow
Live +10:00 Plymouth Argyle 1 - 1 Rochdale iFollow
Live +10:00 Portsmouth 0 - 1 Bradford City iFollow
Live +10:00 Rotherham United 1 - 3 Gillingham iFollow
Live +10:00 Walsall 0 - 1 Southend United iFollow
Live +10:00 Wigan Athletic 0 - 0 Blackburn Rovers iFollow
Engeland - League Two 
Live +10:00 Accrington Stanley 4 - 1 Barnet iFollow
Live +10:00 Chesterfield 2 - 2 Carlisle United iFollow
Live +10:00 Colchester United 3 - 1 Crewe Alexandra iFollow
Live +10:00 Forest Green Rovers 2 - 0 Morecambe iFollow
Live +10:00 Grimsby Town 0 - 0 Cambridge United iFollow
Live +10:00 Lincoln City 0 - 0 Crawley Town iFollow
Live +10:00 Luton Town 0 - 3 Coventry City iFollow
Live +10:00 Mansfield Town 1 - 1 Exeter City iFollow
Live +10:00 Notts County 3 - 0 Newport County iFollow
Live +10:00 Port Vale 0 - 3 Swindon Town iFollow
Live +10:00 Wycombe Wanderers 3 - 3 Cheltenham Town iFollow
Live +10:00 Yeovil Town 3 - 0 Stevenage iFollow
Duitsland - Bundesliga 2 
Live + 7:00 Darmstadt 98 1 - 1 Holstein Kiel FOX Soccer Match Pass, Sky Sport Bun…
Live + 7:00 Greuther Fürth 2 - 1 Sandhausen FOX Soccer Match Pass, Sky Sport Bun…
Live + 7:00 Jahn Regensburg 3 - 1 Kaiserslautern Sky Sport Bundesliga 2, Sky Go Deutsch…
Mexico - Ascenso MX 
Live 18:00 Zacatepec 2 - 0 Universidad Guadalajara
Live 19:00 Atlético Zacatepec vs Universidad Guadalajara
Live 21:00 Cafetaleros de Tapachula 4 - 1 Alebrijes de Oaxaca fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, TVC Deport…
Live 21:15 Celaya 1 - 0 Dorados Sky HD, SKY Planeta Fútbol
Peru - Primera División 
Live +13:30 Ayacucho 0 - 1 Unión Comercio Fanatiz
Live +13:45 Melgar 2 - 0 Universitario Peru Magico, Fanatiz
Live +16:00 Universidad San Martín 1 - 4 Deportivo Municipal Peru Magico, Fanatiz
Live +19:45 Sport Rosario 2 - 1 UTC Cajamarca Peru Magico, Fanatiz
Zwitserland - Axpo Super League 
Live +13:00 Lausanne Sport 1 - 3 Thun TeleClub Sport Live, Sky Sport 1 Swit…
Live +13:00 Zürich 0 - 0 Basel fuboTV, beIN SPORTS CONNECT,
Verenigde Staten - NASL 
Live +19:00 Puerto Rico 2 - 5 NY Cosmos fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Live +20:30 Miami 2 - 1 Edmonton ESPN3, WatchESPN, CW South Florida -…
Live +21:00 San Francisco Deltas 0 - 2 Jacksonville Armada CW 17 Jacksonville, NASL.com
Verenigde Staten - USL 
Live +17:00 Swope Park Rangers 1 - 0 Sacramento Republic YouTube
Live +20:30 Louisville City 1 - 0 Rochester Rhinos SiriusXM FC, YouTube
Live +20:30 Tampa Bay Rowdies 1 - 2 New York RB II YouTube
Live +21:30 San Antonio 1 - 1P OKC Energy YouTube
Verenigde Staten - College Soccer 
Live 13:00 Northern Kentucky vs Detroit Mercy ESPN3, WatchESPN
Live 14:00 Central Arkansas vs Bradley ESPN3, WatchESPN
Live 18:00 Drake vs Evansville ESPN3, WatchESPN
Live 19:00 Winthrop vs Liberty ESPN3, WatchESPN
Live 19:00 Iona vs Canisius ESPN3, WatchESPN
Live 19:00 Quinnipiac vs Monmouth ESPN3, WatchESPN
Live 19:00 Wright State vs Cleveland State ESPN3, WatchESPN
Live 19:00 Umbc vs Hartford ESPN3, WatchESPN
Live 19:00 Howard vs Georgia Southern ESPN3, WatchESPN
Live 19:30 UAB vs Marshall fuboTV, beIN SPORTS CONNECT,
Verenigde Staten - NCAA Women's Soccer 
Live 11:00 Rider vs Saint Peter's ESPN3, WatchESPN
Live 14:00 Niagara vs Canisius ESPN3, WatchESPN
Voetbalshows 
Live 0:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Live 6:30 Premier League Live TSN1, TSN4
Live 9:00 Futbol Central Univision Deportes
Live 9:30 Premier League Pre-Games TSN1, TSN4
Live 12:00 Futbol Central Univision Deportes
Live 12:15 The Express Preview fuboTV, beIN SPORTS en Español
Live 14:00 The Express Preview fuboTV, beIN SPORTS, beIN Sports Canad…
Live 14:30 The Express Preview fuboTV, beIN SPORTS en Español
Live 16:45 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Live 16:45 The Xtra - Weekend beIN Sports Canada, fuboTV Canada
Live 17:00 Futbol Central Univision Deportes
 Afrika - CAF Champions League
 Albanië - Superliga
 Algerije - Ligue 1
 Angola - Girabola
 Argentinië - Primera C Metropolitana
 Argentinië - Torneo Federal A
 Argentinië - Primera D Metropolitana
 Armenië - Armeense Premier League
 Australië - A-League
 Australië - W-League
 Oostenrijk - Bundesliga
 Oostenrijk - Regionalliga
 Azerbeidzjan - Premier Liqa
 Bahrein - Premier League
 Wit-Rusland - Vysshaya Liga
 België - Pro League
 België - Tweede Divisie
 Belize - Premier League of Belize
 Bolivia - Liga de Futbol
 Bosnië en Herzegovina - Premijer Liga
 Botswana - Premier League
 Brazilië - Serie B
 Brazilië - Primeira Liga
 Bulgarije - Parva Liga
 Bulgarije - B Group
 Chili - Primera B
 China - League One
 Ivoorkust - Côte d'Ivoire Premier Division
 Kroatië - 1. HNL
 Kroatië - 2. HNL
 Kroatië - 3. HNL
 Cyprus - Eerste Divisie
 Cyprus - Tweede Divisie
 Tsjechië - Synot Liga
 Tsjechië - 2. Liga
 Tsjechië - 3. Liga
 Tsjechië - 4. Liga
 Denemarken - Super Liga
 Denemarken - Elitedivisionen
 Egypte - Premier League
 El Salvador - Primera División
 Engeland - Conference National
 Engeland - Premier League 2
 Engeland - FA Women's Cup
 Engeland - Conference North
 Engeland - Non League Division One
 Engeland - FA Trophy
 Engeland - WSL
 Estland - Meistriliiga
 Europa - UEFA Europees Kampioenschap Onder 19
 Europa - UEFA EK-Kwalificatie Onder 17
 Finland - Veikkausliiga
 Frankrijk - Ligue 2
 Frankrijk - Championnat National
 Frankrijk - CFA
 Frankrijk - CFA 2
 Georgië - Umaglesi Liga
 Duitsland - 3. Liga
 Duitsland - Regionalliga
 Duitsland - Oberliga
 Griekenland - Superleague
 Griekenland - Football League
 Guatemala - Liga Nacional
 Haïti - Ligue Haïtienne
 Hongkong - HKFA 1ste Divisie
 Hongkong - HKFA 2de Divisie
 Hongarije - NB1
 Indonesië - Liga 1
 Israël - Ligat Ha'Al
 Italië - Serie B
 Italië - Serie C
 Italië - Serie D
 Japan - J2 League
 Japan - 32 League
 Jordanië - Jordan League
 Kazachstan - Kazachstaanse Premier League
 Zuid-Korea - K League Classic
 Kosovo - Raiffeisen Superliga
 Letland - Virsliga
 Libanon - Premier League
 Libië - Libanese Premier League
 Macedonië - Prva Liga
 Macedonië - Vtora Liga
 Maleisië - Super League
 Malta - Premier League
 Mexico - Segunda División
 Moldavië - Divizia Nationala
 Montenegro - Prva Crnogorska Liga
 Marokko - GNF 1 Botola
 Namibië - Premier League
 Nederland - Eredivisie
 Nederland - Topklasse
 Nederland - Tweede Divisie
 Nieuw-Zeeland - ASB Premiership
 Nicaragua - Primera División
 Noord-Ierland - NIFL Premiership
 Noorwegen - Eliteserien
 Panama - Liga Panameña de Fútbol
 Paraguay - Division Profesional
 Peru - Segunda División
 Filipijnen - United Football League
 Polen - Ekstraklasa
 Polen - I Liga
 Portugal - Segunda Liga
 Qatar - Qatar Stars League
 Roemenië - Liga I
 Roemenië - Liga II
 Rusland - Premier League
 Rusland - FNL
 Schotland - Premier League
 Schotland - Schotse Championship
 Schotland - Schotse League One
 Schotland - Schotse League Two
 Servië - Super Liga
 Servië - Prva Liga
 Singapore - S.League
 Slowakije - Fortuna Liga
 Slowakije - 2. Futbalová Liga
 Slowakije - 3. Futbalová Liga
 Slovenië - Prva Liga
 Slovenië - Druga Liga
 Zuid-Afrika - National First Division
 Spanje - Segunda Division
 Spanje - Segunda División B
 Spanje - Tercera División
 Spanje - Laliga Iberdrola
 Soedan - Sudan Premier League
 Zweden - Allsvenskan
 Zweden - Superettan
 Zweden - Division 1
 Zwitserland - Swiss Challenge League
 Zwitserland - 1. Liga Promotion
 Zwitserland - 1. Liga Classic
 Tanzania - Tanzania Premier League
 Trinidad en Tobago - T & T Pro League
 Tunesië - Ligue Professionnelle 1
 Turkije - Süper Lig
 Turkije - 1. Lig
 Turkije - 2. Lig
 Turkije - 3. Lig
 Oekraïne - Premier League
 Verenigde Arabische Emiraten - Arabian Gulf League
 Vietnam - V.League 1
 Wales - Premier League
 Wereld - FIFA Wereldkampioenschap
 Zimbabwe - Premier Soccer League
 Wereld - Voetbalshows
?  
Europa - UEFA Champions League 
Herhaal 6:00 Real Madrid vs Tottenham Hotspur Fox Sports Carolinas
Herhaal 10:00 Barcelona vs Olympiakos Piraeus MSG
Herhaal 12:00 Barcelona vs Olympiakos Piraeus Fox Sports West, MASN, MASN2
Herhaal 12:00 Bayern München vs Celtic MSG, Fox Sports Detroit
Herhaal 13:00 Anderlecht vs PSG FOX Deportes
Herhaal 14:00 Barcelona vs Olympiakos Piraeus Fox Sports Detroit
Herhaal 16:00 Real Madrid vs Tottenham Hotspur FOX Deportes
Spanje - La Liga 
Vertraagd 10:05 Deportivo Alavés vs Valencia fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 20:00 Athletic Club vs Barcelona fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Herhaal 23:20 Athletic Club vs Barcelona fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Italië - Serie A 
Vertraagd 18:00 Roma vs Bologna fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Vertraagd 21:20 Milan vs Juventus fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 22:00 Milan vs Juventus fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Duitsland - Bundesliga 
Herhaal 7:30 Mainz 05 vs Eintracht Frankfurt Fox Soccer Plus
Herhaal 14:00 Mainz 05 vs Eintracht Frankfurt MSG Plus
Herhaal 16:00 Mainz 05 vs Eintracht Frankfurt Fox Sports Florida, Fox Sports Detroit, Fo…
Herhaal 17:00 Mainz 05 vs Eintracht Frankfurt AT&T SportsNet Pittsburgh
Herhaal 18:00 Bayern München vs RB Leipzig Fox Soccer Plus, ESPN + Latin America
Herhaal 20:00 Hannover 96 vs Borussia Dortmund Fox Soccer Plus
Frankrijk - Ligue 1 
Herhaal 10:00 PSG vs Nice fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Portugal - Primeira Liga 
Herhaal 0:00 Rio Ave vs Sporting CP fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Herhaal 10:00 Benfica vs Feirense fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
FIFA Wereldkampioenschap Onder 17 
Herhaal 14:00 Brazilië U-17 vs Mali U-17 Fox Soccer Plus
Herhaal 16:00 Engeland U-17 vs Spanje U-17 Fox Soccer Plus
Duitsland - DFB Pokal 
Herhaal 4:00 RB Leipzig vs Bayern München
*Repeat from October 25, 2017
ESPN Deportes
Mexico - Liga MX 
Herhaal 2:00 Puebla vs Pumas UNAM Univision Deportes
Herhaal 7:00 Puebla vs Pumas UNAM Univision Deportes
Herhaal 11:30 Puebla vs Pumas UNAM Univision Deportes
Herhaal 16:00 Puebla vs Pumas UNAM Univision Deportes
Herhaal 23:00 Necaxa vs Lobos BUAP Galavision
Argentinië - Superliga Argentina 
Herhaal 22:30 Huracán vs Lanús TyC Sports Internacional
Argentinië - Primera B Nacional 
Herhaal 2:00 Atlético Rafaela vs Nueva Chicago TyC Sports Internacional, TyC Sports In…
Herhaal 17:00 Quilmes vs Estudiantes de San Luis TyC Sports Internacional
Oostenrijk - Bundesliga 
Herhaal 10:00 Rapid Wien vs Admira Wacker Mödling
Brazilië - Brasileirão 
Herhaal 2:30 Grêmio vs Palmeiras PFC Internacional
Vertraagd 17:30 Flamengo vs Vasco da Gama fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Brazilië - Serie B 
Herhaal 0:00 Paysandu vs Criciúma PFC Internacional
Ecuador - Primera A 
Vertraagd 19:30 Independiente del Valle vs El Nacional Ecuavisa Internacional
Vertraagd 21:30 Fuerza Amarilla vs Deportivo Cuenca Ecuavisa Internacional
El Salvador - Primera División 
Herhaal 17:30 Dragón vs Municipal Limeño Telecentro
Vriendschappelijk Vrouwen 
Herhaal 5:30 Verenigde Staten vs Zuid-Korea Fox Soccer Plus
Zuid-Korea - K League Challenge 
Herhaal 2:00 Sangju Sangmu vs Jeonnam Dragons
Herhaal 2:00 Pohang Steelers vs Daegu
Herhaal 2:00 Seoul vs Ulsan
Mexico - Ascenso MX 
Herhaal 3:00 Venados vs Atlante fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Vertraagd 22:00 Zacatepec vs Universidad Guadalajara fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Peru - Primera División 
Herhaal 21:00 Ayacucho vs Unión Comercio Peru Magico
Turkije - Süper Lig 
Herhaal 7:00 Konyaspor vs Osmanlıspor
Verenigde Staten - College Soccer 
Herhaal 2:00 Tcu vs Baylor FCS Pacific
Herhaal 4:00 TexAS Tech vs Oklahoma FCS Central
Herhaal 9:00 TexAS Tech vs Oklahoma FCS Pacific
Herhaal 11:00 Tcu vs Baylor FCS Pacific
Herhaal 20:00 Tcu vs Baylor FCS Central
Herhaal 22:00 Ashland vs Tiffin FCS Atlantic
Verenigde Staten - NCAA Women's Soccer 
Herhaal 4:00 Oklahoma State vs Texas LongHorn Network
Herhaal 8:00 Oklahoma State vs Texas LongHorn Network
Herhaal 18:00 Oklahoma State vs Texas WatchESPN, LongHorn Network
Voetbalshows 
Herhaal 0:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Herhaal 0:00 Ligue 1 Show fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 0:30 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 1:00 LaLiga News fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 1:30 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 3:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Herhaal 5:00 UEFA Champions League Magazine Fox Sports 2
Herhaal 6:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Herhaal 8:30 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 9:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 9:30 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS
Herhaal 10:00 Bundesliga Weekly Fox Sports 2
Herhaal 14:30 UEFA Champions League Magazine Fox Sports 2
Herhaal 15:00 UEFA Europa League Magazine Fox Sports 2

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Real Madridmei 26
14:45
Liverpool
Italimei 28
14:45
Saoedi-Arabi
Portugalmei 28
14:45
Tunesi
Frankrijkmei 28
15:00
Ierland
Verenigde Statenmei 28
18:30
Bolivia
Mexicomei 28
21:00
Wales
Argentinimei 29
19:00
Haïti
Perumei 29
21:00
Schotland
Frankrijkjun 1
15:00
Itali
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland vs Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte vs Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland vs Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko vs Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal vs Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal vs Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran vs Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk vs Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru vs Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken vs Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk vs Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië vs IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië vs Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië vs Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria vs IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica vs Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië vs Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië vs Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië vs Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland vs Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden vs Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea vs Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland vs Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België vs Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië vs Engeland
23 jun 8:00Moscow
België vs Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia vs Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen vs Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018