Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
Georgië

Georgië - Umaglesi Liga

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Stand

Pos.TeamGWWGVDVDTDGPVorm
1   Saburtalo 18 14 1 3 35 14 +21 43 WWWWG
2
Dinamo Tbilisi 18 12 2 4 38 17 +21 38 WWWVW
3
Dila 18 9 7 2 36 24 +12 34 VWGWW
4   Chikhura 18 9 4 5 28 16 +12 31 WVWWV
5   Torpedo Kutaisi 18 8 3 7 26 18 +8 27 WWVVW
6
Rustavi 18 5 6 7 18 23 -5 21 GWGGG
7
Lokomotivi Tbilisi 18 5 4 9 20 30 -10 19 GVWVG
8
Sioni 18 3 4 11 15 33 -18 13 VVVWG
9
Samtredia 18 1 6 11 11 28 -17 9 VVVVV
10
Kolkheti Poti 18 3 5 10 19 43 -24 8 VVVGV
Champions League (Qualification)
Europa League (groepsfase)
Relegation Play-off
Degradatie

 

Topscorers

SpelersTeamDoelpuntenPenalties
O. KiteishviliDinamo Tbilisi 11 2
G. GabedavaChikhura 10 3
M. KovtalyukDila 10 0
Leandro Joaquim RibeiroDila 9 4
B. ZivzivadzeDinamo Tbilisi 8 1
V. GonçalvesSaburtalo 6 1
G. KokhreidzeSaburtalo 6 2
L. KutaliaTorpedo Kutaisi 6 0
I. BughridzeChikhura 5 0
M. GavashelishviliLokomotivi Tbilisi 5 0
I. MykhalyovKolkheti Poti 5 0
G. DolidzeTorpedo Kutaisi 4 0
Alvin FortesDila 4 0
L. GogonaiaKolkheti Poti 4 2
L. ImnadzeKolkheti Poti 4 0

 

Nieuws

Will Georgia Ever Get to the World Cup?
Georgia Today (2 weeks ago)
Football Facts and Streaks 28.06.2018
Euro Football Rumours (3 weeks ago)

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië