Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
China

China - Super League

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Stand

Pos.TeamGWWGVDVDTDGPVorm
1   Shanghai SIPG 11 7 2 2 27 10 +17 23 WGVVG
2   Shandong Luneng 11 7 2 2 18 9 +9 23 WGGWW
3   Beijing Guoan 11 6 4 1 25 16 +9 22 WGWWG
4
Jiangsu Suning 11 6 1 4 18 13 +5 19 VWWVW
5
Guangzhou Evergrande 11 5 3 3 19 16 +3 18 VGVWG
6   Guangzhou R&F 11 5 2 4 22 23 -1 17 GGWWV
7   Shanghai Shenhua 11 5 2 4 17 19 -2 17 VWVWV
8   Tianjin Teda 11 4 3 4 16 13 +3 15 VWWVG
9
Tianjin Quanjian 11 4 3 4 14 13 +1 15 WGWVG
10
Hebei CFFC 11 4 3 4 16 16 +0 15 WGVWG
11
Beijing Renhe 11 4 3 4 8 11 -3 15 WVGWG
12
Chongqing Dangdai Lifan 11 3 2 6 15 16 -1 11 VVVVW
13   Changchun Yatai 11 3 2 6 14 19 -5 11 VVVWW
14   Henan Jianye 11 3 2 6 7 16 -9 11 GWWVV
15   Dalian Aerbin 11 2 3 6 9 22 -13 9 WVWVG
16   Guizhou Zhicheng 11 1 1 9 14 27 -13 4 VGVVV
Champions League (groepsfase)
Degradatie

 

Topscorers

SpelersTeamDoelpuntenPenalties
Wu LeiShanghai SIPG 12 0
F. AcheampongTianjin Teda 9 2
E. ZahaviGuangzhou R&F 9 0
C. BakambuBeijing Guoan 8 0
Diego TardelliShandong Luneng 8 1
O. IghaloChangchun Yatai 7 1
E. LavezziHebei CFFC 7 0
AlanGuangzhou Evergrande 6 0
Ricardo GoulartGuangzhou Evergrande 6 1
Alex TeixeiraJiangsu Suning 6 1
B. TrawallyGuizhou Zhicheng 6 0
Huang ZichangJiangsu Suning 5 0
Alexandre PatoTianjin Quanjian 5 0
SorianoBeijing Guoan 5 2
Xiao ZhiGuangzhou R&F 5 0

 

Nieuws

China Super League Fixtures
Reuters (2 days ago)

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië