Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
Nederland

Nederland - Eredivisie

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Stand

Pos.TeamGWWGVDVDTDGPVorm
1 PSV 34 26 5 3 87 39 +48 83 GGGWW
2 Ajax 34 25 4 5 89 33 +56 79 WWWVW
3 AZ 34 22 5 7 72 38 +34 71 WVWWV
4 Feyenoord 34 20 6 8 76 39 +37 66 WWWWW
5 Utrecht 34 14 12 8 58 53 +5 54 WGGVG
6 Vitesse 34 13 10 11 63 47 +16 49 GWVWV
7 ADO Den Haag 34 13 8 13 45 53 -8 47 WGVWG
8 Heerenveen 34 12 10 12 48 53 -5 46 VVWWG
9 PEC Zwolle 34 12 8 14 42 54 -12 44 VVVGV
10 Heracles 34 11 9 14 50 64 -14 42 WGGVV
11 Excelsior 34 11 7 16 41 56 -15 40 VVGGW
12 Groningen 34 8 14 12 50 50 0 38 GWGWG
13 Willem II 34 10 7 17 50 63 -13 37 GWVWV
14 NAC Breda 34 9 7 18 41 57 -16 34 GWVVW
15 VVV 34 7 13 14 35 54 -19 34 VVVVV
16 Roda JC 34 8 6 20 42 69 -27 30 VWGVW
17 Sparta Rotterdam 34 7 6 21 34 75 -41 27 VVWVW
18 Twente 34 5 9 20 37 63 -26 24 GVWVV
Champions League (groepsfase)
Champions League (Qualification)
Europa League (groepsfase)
Europa League (play-offs)
Degradatie play-offs
Relegation - Eerste Divisie

 

Topscorers

SpelersTeamDoelpuntenPenalties
Eredivisie: Regulier seizoen
A. JahanbakhshAZ 21 4
B. JohnsenADO Den Haag 19 0
S. BerghuisFeyenoord 18 0
W. WeghorstAZ 18 2
H. LozanoPSV 17 0
Fran SolWillem II 16 2
B. LinssenVitesse 15 0
T. MatavžVitesse 14 2
David NeresAjax 14 0
M. van GinkelPSV 14 9
K. HuntelaarAjax 13 0
L. de JongPSV 12 0
Z. LabyadUtrecht 12 1
T. van WeertGroningen 12 2
G. PereiroPSV 11 0
Eredivisie: Laatste fase
G. KashiaVitesse 1 0
Z. LabyadUtrecht 1 0
R. LeeuwinUtrecht 1 0
B. LinssenVitesse 1 0
M. MiazgaVitesse 1 0
M. MountVitesse 1 0
M. van der MaarelUtrecht 1 0

Kanalen met uitzendrechten Eredivisie in Verenigde Staten

bwin
Season: 2017-2018

 

Nieuws

 

Video's


Teaser Vitesse thuis- en uitshirt 2018|2019
12 uur geleden

LIVE | ALI RIZA EN ROMAL SPELEN FORTNITE MET FANS
12 uur geleden

WK 2018 | Yuri Cornelisse trots op vriend Luis Suárez
2 dagen geleden

DE EERSTE DAG VAN DENZEL DUMFRIES
3 dagen geleden

WK 2018 | Nederlaag komt hard aan bij Colombia
3 dagen geleden

WELKOM BIJ PSV DENZEL
3 dagen geleden

Dit is het nieuwe trainingscomplex van Feyenoord 1: 1908
3 dagen geleden

LIVE | ALI RIZA EN ROMAL SPELEN PRO CLUBS
3 dagen geleden

EEN NIEUWE DUMFRIES IN DE PSV-FAMILIE
3 dagen geleden

FOX Sports highlights juli 2018
3 dagen geleden

Dit is mijn shirt | Morris Drent
3 dagen geleden

Ook Labyad is er klaar voor: 'Kampioenschap staat v…
3 dagen geleden

Presentatie Sherel Floranus
3 dagen geleden

Terugblik seizoen 17|18 Jong Vitesse
3 dagen geleden

Presentatie Sam Lammers
3 dagen geleden

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Belgijun 23
8:00
Tunesi
Zuid-Koreajun 23
11:00
Mexico
Duitslandjun 23
14:00
Zweden
Engelandjun 24
8:00
Panama
Japanjun 24
11:00
Senegal
Polenjun 24
14:00
Colombia
Uruguayjun 25
10:00
Rusland
Saoedi-Arabijun 25
10:00
Egypte
Iranjun 25
14:00
Portugal
Spanjejun 25
14:00
Marokko
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland 3 - 1 Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal 1 - 0 Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran 0 - 1 Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken 1 - 1 Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk 1 - 0 Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië 0 - 3 Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria vs IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië vs Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië vs Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden 1 - 0 Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea vs Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland vs Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België 3 - 0 Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië 1 - 2 Engeland
23 jun 8:00Moscow
België vs Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia 1 - 2 Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen 1 - 2 Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018