Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

New York City FC

Opgericht  2013
Stadion  Yankee Stadium
Capacity  54,251

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

Keepers
Sean  JohnsonS. Johnson
Brad StuverB. Stuver
Jeff CaldwellJ. Caldwell
Verdedigers
Saad Abdul-SalaamS. Abdul-Salaam
Assists: 1
Sebastien Uchechukwu IbeaghaS. Ibeagha
Alexander Martín Marquinho Callens AsínA. Callens
Doelpunten: 1
Ronald Alberto Matarrita UlateR. Matarrita
Doelpunten: 1
Joseph ScallyJ. Scally
Ben SweatB. Sweat
Assists: 1
Cédric HountondjiC. Hountondji
Maxime ChanotM. Chanot
Anton TinnerholmA. Tinnerholm
Doelpunten: 2, Assists: 1
Middenvelders
Ebenezer OforiE. Ofori
Doelpunten: 1
Jesús Manuel Medina MaldonadoJ. Medina
Doelpunten: 2, Assists: 2
Kwame AwuahK. Awuah
Maximiliano Nicol MoralezM. Moralez
Doelpunten: 6, Assists: 3
Alexander RingA. Ring
Doelpunten: 1
Ismael Tajouri-ShradiIsmael Tajouri
Doelpunten: 7, Assists: 1
Rodney WallaceR. Wallace
Assists: 1
James SandsJ. Sands
Yangel Clemente Herrera RaveloY. Herrera
Assists: 1
Thomas McNamaraT. McNamara
Aanvallers
Jonathan LewisJ. Lewis
Jo Inge BergetJ. Berget
Doelpunten: 1
#NaamAgeA
Keepers
1S. Johnson 291350151500000200
41B. Stuver 27000001500000
18J. Caldwell 2200000000000
Verdedigers
13S. Abdul-Salaam 262734310501100
33S. Ibeagha 2671412750700000
6A. Callens 261335151501010300
22R. Matarrita 233419453510100
25J. Scally 1500000000000
2B. Sweat 2681410912501200
5C. Hountondji 2401010800000
4M. Chanot 286748801200001
3A. Tinnerholm 271018121202221100
Middenvelders
12E. Ofori 2276712843610200
19J. Medina 211032151145422100
14K. Awuah 2222020800000
10M. Moralez 311337151503063300
8A. Ring 271104131210110400
29Ismael Tajouri 2464512846471100
23R. Wallace 294198442701100
16J. Sands 1700000200000
30Y. Herrera 201003131212101400
15T. McNamara 2717251411400200
Aanvallers
17J. Lewis 21282020500000
9J. Berget 27938121206110100
NaamDateFromFee
Transfers In
J. Berget 19 januari 2018MalmöFree
A. Tinnerholm 08 februari 2018MalmöFree
S. Ibeagha 14 februari 2018San Antonio-
C. Hountondji 11 januari 2018GazélecFree
Ismael Tajouri 07 februari 2018Austria-
J. Medina 01 januari 2018Libertad-
E. Ofori 21 februari 2018StuttgartLoan
Transfers Out
Andraž Struna 31 januari 2018Anorthosis-
E. Johansen 01 januari 2018SandefjordFree
M. Camargo 01 januari 2018Chorrillo-
M. Lopez 26 januari 2018San Antonio-
S. Okoli 27 maart 2018LandskronaFree
A. Rawls 15 maart 2018Orange CountyLoan
J. Harrison 29 januari 2018Man City4.5M €

Nieuws

Wat Nederland kan leren van WK-hoogvlieger België
Voetbal International (2 days ago)
Lucien Favre: tactiekfreak en data-mysterie
Voetbal International (1 day ago)
American Football verslaat voetbal
Telegraaf.nl (3 days ago)
Kroatië implodeert tegen effectief Frankrijk
Voetbal International (1 week ago)

Video's


Columbus Crew SC at New York City FC | Live Audio in En…
Zondag, 8 jul

HIGHLIGHTS: New York City FC vs. Columbus Crew SC | Jul…
Zaterdag, 7 jul

HIGHLIGHTS: New York City FC vs. Montreal Impact | July…
Woensdag, 11 jul

Development Academy U-18/19 Boys Final: New York City F…
Woensdag, 11 jul

HIGHLIGHTS: New York City FC vs. New York Red Bulls | J…
Dinsdag, 10 jul

ALL ACCESS | MATCHDAY: New York City FC vs. New York Re…
Dinsdag, 10 jul

Development Academy U18/19 Boys Semifinals - New York C…
Zondag, 8 jul

Highlights | Chicago Fire vs. New York City FC | June 3…
Zondag, 8 jul

HIGHLIGHTS: Chicago Fire vs. New York City FC | June 30…
Zaterdag, 9 jun

Development Academy U-18/19 Boys Quarterfinal Knockout…
Maandag, 11 jun

Development Academy U-16/17 Girls Playoffs Real Colorad…
Zondag, 10 jun

Match Highlights: Toronto FC at New York City FC - June…
Zondag, 10 jun

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië