Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
Argentinië

Argentinië - Primera C Metropolitana

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Stand

Pos.TeamGWWGVDVDTDGPVorm
1 Defensores Unidos 38 23 7 8 59 32 +27 76 VWWWW
2 Central Córdoba SdE 38 20 13 5 54 31 +23 73 GWWWG
3 Argentino Quilmes 38 21 9 8 58 29 +29 72 WWWWG
4 Luján 38 17 13 8 41 25 +16 64 GGWWV
5 JJ Urquiza 38 16 12 10 54 46 +8 60 WGWVG
6 Leandro Nicéforo Alem 38 16 9 13 51 41 +10 57 GVVGW
7 Midland 38 13 14 11 44 43 +1 53 VVVGW
8 Deportivo Merlo 38 14 11 13 41 41 +0 53 WGVGG
9 Cañuelas 38 13 13 12 41 36 +5 52 VWWWV
10 Ituzaingó 38 13 13 12 41 42 -1 52 GGWWG
11 Deportivo Laferrere 38 12 13 13 41 46 -5 49 WGVVV
12 San Martín Burzaco 38 14 6 18 37 47 -10 48 GVVVV
13 Defensores de Cambaceres 38 12 10 16 45 50 -5 46 WGVGV
14 Deportivo Armenio 38 10 14 14 30 30 +0 44 VVWWG
15 El Porvenir 38 11 10 17 36 49 -13 43 VVGVW
16 Dock Sud 38 10 10 18 33 43 -10 40 GVWGG
17 Berazategui 38 9 13 16 39 59 -20 40 WGWVW
18 Excursionistas 38 10 8 20 39 48 -9 38 WVVWW
19 Sportivo Italiano 38 8 13 17 37 60 -23 37 VWVVG
20 Sportivo Barracas 38 7 11 20 34 57 -23 32 VGVVV
Promotie
Promotie play-offs

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië