Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

SL Benfica

Opgericht  1904
Stadion  Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz)
Capacity  65,647
Manager  Rui Vitória

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

Keepers
Mile SvilarM. Svilar
Bruno Miguel Semedo VarelaBruno Varela
Paulo Jorge Pedro LopesPaulo Lopes
Verdedigers
Jardel Nivaldo VieiraJardel
Doelpunten: 2, Assists: 3
Ânderson Luís da SilvaLuisão
Doelpunten: 1
Douglas Pereira dos SantosDouglas Pereira
Rúben  Santos Gato Alves DiasRúben Dias
Doelpunten: 3
Eliseu Pereira dos SantosEliseu
André Gomes Magalhaes de AlmeidaAndré Almeida
Doelpunten: 2, Assists: 7
Alejandro Grimaldo GarcíaÁlex Grimaldo
Doelpunten: 1, Assists: 4
Branimir KalaicaB. Kalaica
Middenvelders
Filip KrovinovićF. Krovinović
Doelpunten: 1, Assists: 1
Ljubomir FejsaL. Fejsa
Eduardo Antonio SalvioE. Salvio
Doelpunten: 9, Assists: 4
Rafael Alexandre Fernandes Ferreira da SilvaRafa Silva
Doelpunten: 3, Assists: 4
Franco Emanuel CerviF. Cervi
Doelpunten: 3, Assists: 8
Andreas SamarisA. Samaris
Doelpunten: 1
Luís Miguel Afonso FernandesPizzi
Doelpunten: 6, Assists: 6
Andrija ŽivkovićA. Živković
Doelpunten: 3, Assists: 4
Martin ChrienM. Chrien
João António Antunes CarvalhoJoão Carvalho
Assists: 1
Keaton Alexander ParksK. Parks
Diogo António Cupido GonçalvesDiogo Gonçalves
Assists: 1
Aanvallers
Jonas Gonçalves OliveiraJonas
Doelpunten: 33, Assists: 6
Sidelined: Suspended
Haris SeferovićH. Seferović
Doelpunten: 4, Assists: 2
Raúl Alonso Jiménez RodríguezR. Jiménez
Doelpunten: 6, Assists: 6
Chris WillockC. Willock
#NaamAgeA
Keepers
1M. Svilar 1827033002100100
30Bruno Varela 232430272700200100
13Paulo Lopes 3900000400000
Verdedigers
33Jardel 322175252501123400
4Luisão 3713501515001310400
8Douglas Pereira 271623120300000
66Rúben Dias 201971222202230400
19Eliseu 345236601300100
34André Almeida 272703313104027700
3Álex Grimaldo 222261262605014400
16B. Kalaica 1900000000000
Middenvelders
20F. Krovinović 2285013940711000
5L. Fejsa 292223262606000800
18E. Salvio 2714922418613694300
27Rafa Silva 2411261912771534000
22F. Cervi 2322902928113438100
7A. Samaris 284021631312410000
21Pizzi 282528312929266500
17A. Živković 211371191544734410
42M. Chrien 22191010200000
90João Carvalho 2117172521801000
55K. Parks 20573030600000
84Diogo Gonçalves 2129473401201100
Aanvallers
10Jonas 34238528280190336200
14H. Seferović 268312091152342100
9R. Jiménez 268673152622766300
24C. Willock 2000000000000
NaamDateFromFee
Transfers In
A. Carrillo 01 juni 2018Watford-
João Teixeira 01 juli 2018Setúbal-
M. Miloš 01 juli 2018Lechia-
O. Benítez 01 juli 2018Boca-
B. Cristante 01 juli 2018Atalanta-
Patrick 01 juli 2018Setúbal-
C. Arango 01 juli 2018Aves-
J. Murillo 01 juli 2018Kasımpaşa-
P. Dawidowicz 01 juli 2018Palermo-
Talisca 01 juli 2018Beşiktaş-
A. Carter 24 januari 2018Trofense-
André Ferreira 01 juli 2018Leixões-
I. Šaponjić 01 juli 2018ZW-
Pêpê Rodrigues 01 juli 2018Estoril-
Buta 01 juli 2018Antwerp-
O. Šarkić 01 januari 2018Fafe-
Ponck 01 juli 2018Aves-
Pedro Nuno 01 juli 2018Tondela-
André Horta 01 juli 2018Braga-
Transfers Out
Júlio César 28 januari 2018FlamengoFree
Douglas Pereira 01 juli 2018Barcelona-
César 15 januari 2018JuventudeLoan
Filipe Augusto 25 januari 2018AlanyaLoan
Marcelo Hermes 02 januari 2018CruzeiroLoan
Pedro Pereira 24 januari 2018GenoaLoan
P. Macierzyński 09 februari 2018Lechia-
D. Lytvyn 31 januari 2018Zorya-
Matheus Leal 04 januari 2018RealLoan
T. Cele 04 januari 2018RealLoan

Nieuws

Het Europese parcours van Nederlandse clubs
Voetbal International (6 days ago)

Video's


WELCOME, CONTI
2 dagen geleden

#HÓQUEIBENFICAFEM HEXACAMPEÃO
3 dagen geleden

GOLAÇO ÚMARO EMBAL
4 dagen geleden

ENTREVISTA RÚBEN DIAS
Dinsdag, 8 mei

WELCOME, EBUEHI
Zondag, 6 mei

WELCOME BACK, YURI
Zaterdag, 5 mei

WELCOME, ODYSSEAS
Vrijdag, 11 mei

ESPECIAL PIZZI
Vrijdag, 11 mei

ENTREVISTA JONAS
Donderdag, 10 mei

ESPECIAL RUBEN DIAS
Donderdag, 10 mei

SUPERFLASH SALVIO
Woensdag, 9 mei

ESPECIAL ANDRÉ ALMEIDA
Dinsdag, 8 mei

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Italimei 28
14:45
Saoedi-Arabi
Portugalmei 28
14:45
Tunesi
Frankrijkmei 28
15:00
Ierland
Verenigde Statenmei 28
18:30
Bolivia
Mexicomei 28
21:00
Wales
Argentinimei 29
19:00
Haïti
Perumei 29
21:00
Schotland
Frankrijkjun 1
15:00
Itali
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland vs Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte vs Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland vs Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko vs Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal vs Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal vs Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran vs Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk vs Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru vs Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken vs Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk vs Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië vs IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië vs Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië vs Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria vs IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica vs Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië vs Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië vs Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië vs Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland vs Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden vs Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea vs Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland vs Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België vs Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië vs Engeland
23 jun 8:00Moscow
België vs Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia vs Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen vs Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018