Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
DIRECTV  (USA)

DIRECTV (USA) Schema

  • Zo
    Mei 20
  • Ma
    Mei 21
  • Di
    Mei 22
  • Wo
    Mei 23
  • Do
    Mei 24
  • Vr
    Mei 25
  • Za
    Mei 26
  •  
?  
VS/Canada - Major League Soccer 
Herhaal 16:00 Atlanta United vs New York RB Fox Soccer Plus
Herhaal 19:00 Atlanta United vs New York RB Fox Sports 2
Europa - UEFA Champions League 
Herhaal 0:00 Roma vs Liverpool MSG
Herhaal 0:30 Roma vs Liverpool Root Sports Northwest
Herhaal 2:00 Borussia Dortmund vs Real Madrid Fox Soccer Plus
Herhaal 3:00 Roma vs Liverpool MASN2
Herhaal 6:00 Liverpool vs Roma Fox Sports Ohio
Herhaal 7:00 Liverpool vs Roma Fox Sports Southwest
Herhaal 7:00 Real Madrid vs Bayern München Fox Sports Arizona, Fox Sports San Diego
Herhaal 8:00 Real Madrid vs Tottenham Hotspur Fox Soccer Plus
Herhaal 9:00 Roma vs Liverpool Fox Sports Florida, MASN2
Herhaal 9:00 Bayern München vs Real Madrid Fox Sports Ohio
Herhaal 10:00 Liverpool vs Maribor Fox Soccer Plus
Herhaal 12:00 Bayern München vs Real Madrid
*Repeat from April 25, 2018
MASN2
Herhaal 14:00 Sevilla vs Liverpool Fox Soccer Plus
Herhaal 16:00 Bayern München vs Chelsea FOX Deportes
Herhaal 18:00 Tottenham Hotspur vs Real Madrid Fox Soccer Plus
Herhaal 20:00 APOEL vs Real Madrid Fox Soccer Plus
Engeland - Premier League 
Vertraagd 20:30 Swansea City vs Arsenal
*Arsenal TV
GolTV Espanol
Spanje - La Liga 
Herhaal 8:30 Barcelona vs Real Sociedad beIN SPORTS en Español
Italië - Serie A 
Herhaal 1:00 Juventus vs Hellas Verona beIN SPORTS en Español
Herhaal 15:00 Juventus vs Hellas Verona beIN SPORTS en Español
Herhaal 22:00 Juventus vs Hellas Verona beIN SPORTS
Duitsland - Bundesliga 
Herhaal 12:00 KSV Holstein vs VfL Wolfsburg Fox Sports Ohio
Herhaal 14:00 KSV Holstein vs VfL Wolfsburg Fox Sports Florida, MASN2
Frankrijk - Ligue 1 
Herhaal 10:00 Caen vs PSG beIN SPORTS
Engeland - FA Cup 
Herhaal 0:00 Chelsea vs Manchester United Fox Sports 2
Vriendschappelijk 
Herhaal 10:00 Mexico vs Bosnië en Herzegovina Univision Deportes
Herhaal 10:30 Polen vs Mexico Univision Deportes
Mexico - Liga MX 
Herhaal 21:00 Toluca vs Santos Laguna Univision Deportes
Brazilië - Brasileirão 
Herhaal 3:00 São Paulo vs Santos GolTV Espanol
Herhaal 14:00 Flamengo vs Vasco da Gama GolTV Espanol
Ecuador - Primera A 
Herhaal 1:00 Macará vs Deportivo Cuenca GolTV Espanol
Herhaal 17:00 El Nacional vs LDU Quito GolTV Espanol
Voetbalshows 
Herhaal 0:00 The Express Extra beIN SPORTS
Herhaal 0:30 The Locker Room beIN SPORTS
Herhaal 1:00 Monday Night Soccer beIN SPORTS
Herhaal 1:30 The Express Extra beIN SPORTS en Español
Herhaal 2:00 The Locker Room beIN SPORTS en Español
Herhaal 2:00 Bundesliga Report Fox Sports 2
Herhaal 3:00 The Express Extra beIN SPORTS
Herhaal 6:00 The Express Extra beIN SPORTS, beIN SPORTS en Español
Herhaal 6:30 The Locker Room beIN SPORTS, beIN SPORTS en Español
Herhaal 7:00 LaLiga Review beIN SPORTS
Herhaal 7:30 LaLiga Highlight Zone beIN SPORTS en Español
Herhaal 8:00 The Express Extra beIN SPORTS
Herhaal 8:30 The Locker Room beIN SPORTS
Herhaal 9:00 LaLiga Highlight Zone beIN SPORTS
Herhaal 9:00 The Express Extra beIN SPORTS en Español
Herhaal 9:30 The Locker Room beIN SPORTS en Español
Herhaal 12:00 LaLiga Highlight Zone beIN SPORTS
Herhaal 15:00 The Turkish League Hour - SüperLig beIN SPORTS
Herhaal 16:00 LaLiga World beIN SPORTS
Herhaal 19:30 LaLiga World beIN SPORTS
Herhaal 20:00 LaLiga Highlight Zone beIN SPORTS
Herhaal 21:00 UEFA Champions League Play Off Fox Sports 2
Herhaal 21:00 The Turkish League Hour - SüperLig beIN SPORTS
Herhaal 21:00 The Locker Room beIN SPORTS en Español
Schotland - Schotse FA Cup 
Herhaal 11:30 Celtic vs Motherwell GolTV Espanol
Turkije - Süper Lig 
Herhaal 0:30 Göztepe vs Galatasaray beIN SPORTS en Español

*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

 

Voetbalkanalen beschikbaar op DIRECTV (USA)

ESPNESPNEWSESPNUESPN2 USAGlobo TV InternacionalFox Sports 1 USANBCSN
ESPN ESPNEWS ESPNU ESPN2 USA Globo TV Internacional Fox Sports 1 USA NBCSN
CBS Sports NetworkEsquire NetworkE!BravoUSA NetworkSyfyFX
CBS Sports Network Esquire Network E! Bravo USA Network Syfy FX
OxygenBBC AmericaAXS TVEl Rey NetworkCNBCMSNBC
Oxygen BBC America Disney XD USA AXS TV El Rey Network CNBC MSNBC
BYU TV SportsNBC New York - WNBCUnivision USAGalavisionMega TVTelemundo Deportes En VivoUniMás
BYU TV Sports NBC New York - WNBC Univision USA Galavision Mega TV Telemundo Deportes En Vivo UniMás
UNIVERSOWAPA AmericaRCN Nuestra TeleCentro America TVTelecentroPeru Magico
UNIVERSO WAPA America RCN Nuestra Tele IVC Net Centro America TV Telecentro Peru Magico
TV ChileEcuavisa InternacionalSur PeruAzteca AmericaEcuador TV InternationalUnivision Deportes USAFOX Deportes
TV Chile Ecuavisa Internacional Sur Peru Azteca America Ecuador TV International Univision Deportes USA FOX Deportes
ESPN Deportes USAbeIN SPORTS en EspañolGolTV EspanolTyC Sports Internacional USAShowtimeFCS Atlantic
ESPN Deportes USA beIN SPORTS en Español GolTV Espanol TyC Sports Internacional USA Showtime Universal HD FCS Atlantic
FCS CentralFCS PacificBTN - Big Ten NetworkSEC NetworkESPN Classic USAFox Sports 2 USAbeIN SPORTS USA
FCS Central FCS Pacific BTN - Big Ten Network SEC Network ESPN Classic USA Fox Sports 2 USA beIN SPORTS USA
Fox Soccer PlusNESNNESN PlusCSN New EnglandYES NetworkMSGMSG Plus
Fox Soccer Plus NESN NESN Plus CSN New England YES Network MSG MSG Plus
SportsNet NYMASNMASN2Fox Sports SouthFOX Sports SunFox Sports FloridaRoot Sports Pittsburgh
SportsNet NY MASN MASN2 Fox Sports South FOX Sports Sun Fox Sports Florida Root Sports Pittsburgh
Fox Sports OhioFox Sports Ohio+Fox Sports DetroitFox Sports NorthFox Sports SouthwestLongHorn Network
Fox Sports Ohio Fox Sports Ohio+ SportsTime Ohio Fox Sports Detroit Fox Sports North Fox Sports Southwest LongHorn Network
Altitude 2Altitude SportsFox Sports ArizonaRoot Sports NorthwestRoot Sports Northwest 2Fox Sports WestFox Sports Prime Ticket
Altitude 2 Altitude Sports Fox Sports Arizona Root Sports Northwest Root Sports Northwest 2 Fox Sports West Fox Sports Prime Ticket
Fox Sports San Diego

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Real Madridmei 26
14:45
Liverpool
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland vs Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte vs Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland vs Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko vs Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal vs Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal vs Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran vs Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk vs Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru vs Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken vs Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk vs Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië vs IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië vs Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië vs Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria vs IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica vs Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië vs Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië vs Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië vs Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland vs Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden vs Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea vs Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland vs Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België vs Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië vs Engeland
23 jun 8:00Moscow
België vs Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia vs Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen vs Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018