Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
Spanje

Spanje - Segunda División B

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Stand

Pos.TeamGWWGVDVDTDGPVorm
Segunda B: Group 1
1   Rayo Majadahonda 38 20 10 8 60 35 +25 70 GWGWG
2   Deportivo La Coruña II 38 20 9 9 46 28 +18 69 GWWVW
3   Fuenlabrada 38 17 14 7 56 31 +25 65 VWGGW
4   Celta de Vigo II 38 18 9 11 44 32 +12 63 WVGWW
5   Rápido Bouzas 38 15 16 7 39 28 +11 61 GWVGW
6   Navalcarnero 38 18 7 13 44 40 +4 61 GWWVV
7   Talavera CF 38 15 11 12 40 46 -6 56 WVGWV
8   Real Madrid II 38 14 13 11 53 37 +16 55 WWGWG
9
Atlético Madrid II 38 12 15 11 43 46 -3 51 VGVVV
10
SS Reyes 38 13 12 13 45 46 -1 51 VVGVG
11   Unión Adarve 38 13 12 13 43 46 -3 51 WGVWW
12   Ponferradina 38 12 12 14 53 50 +3 48 WVGGV
13   Guijuelo 38 10 15 13 34 34 +0 45 VGWGG
14   Pontevedra 38 11 12 15 45 46 -1 45 WGVWG
15   Real Valladolid II 38 10 14 14 41 48 -7 44 VWGVG
16   Coruxo 38 12 7 19 37 57 -20 43 WVVWV
17   Toledo 38 10 11 17 45 50 -5 41 GWWVV
18   Racing Ferrol 38 9 13 16 38 53 -15 40 GVGWV
19   Gimnástica Segoviana 38 9 12 17 33 50 -17 39 VVWGW
20   Cerceda 38 5 10 23 26 62 -36 25 VVGVG
Segunda B: Group 2
1   Mirandés 38 23 7 8 53 33 +20 76 WGWWW
2   Sporting Gijón II 38 22 9 7 61 36 +25 75 WGVWG
3   Real Sociedad II 38 22 8 8 49 24 +25 74 WWWVW
4   Athletic Club II 38 21 10 7 67 27 +40 73 WWWWW
5   Racing Santander 38 20 8 10 44 33 +11 68 VVWGW
6   Barakaldo 38 16 15 7 50 28 +22 63 WWGGW
7   UD Logroñés 38 17 10 11 55 35 +20 61 WWVVV
8   Gernika 38 16 11 11 46 41 +5 59 VGWVV
9   Tudelano 38 13 14 11 38 32 +6 53 VGVGG
10   Leioa 38 13 12 13 47 42 +5 51 WGVVV
11   Burgos 38 12 15 11 28 28 +0 51 VGGWV
12   Arenas de Getxo 38 9 19 10 46 43 +3 46 VGVWG
13   Real Unión 38 12 10 16 32 46 -14 46 WGVWG
14   Amorebieta 38 10 14 14 44 46 -2 44 VGWGV
15   Vitoria 38 10 13 15 40 44 -4 43 WGWVW
16   Izarra 38 10 9 19 32 58 -26 39 VGWVW
17   Peña Sport 38 8 11 19 33 62 -29 35 VVWGW
18   Lealtad 38 6 10 22 26 60 -34 28 VGVWV
19   Osasuna II 38 5 9 24 25 63 -38 24 VVVGV
20   Caudal 38 3 10 25 19 54 -35 19 WVVVV
Segunda B: Group 3
1   Mallorca 38 20 13 5 52 27 +25 73 WWVWG
2   Villarreal II 38 16 17 5 46 29 +17 65 WVWGG
3   Elche 38 16 15 7 56 32 +24 63 GGWGG
4   Cornellà 38 17 9 12 46 39 +7 60 WWGVG
5
Ontinyent 38 15 11 12 30 37 -7 56 GWWWV
6
Ebro 38 14 14 10 35 35 +0 56 VWWWW
7   Lleida Esportiu 38 14 13 11 37 33 +4 55 GWVGW
8   Badalona 38 14 13 11 38 36 +2 55 WVGGV
9   Peralada 38 13 13 12 38 33 +5 52 WWVWG
10   Hércules 38 11 18 9 39 31 +8 51 GGVGW
11   Valencia II 38 11 17 10 60 53 +7 50 VWVGV
12
Sabadell 38 9 22 7 31 29 +2 49 GVWWG
13
Alcoyano 38 11 16 11 32 29 +3 49 GWVWG
14   Atlético Baleares 38 10 14 14 33 38 -5 44 WVWVW
15   Olot 38 9 16 13 34 38 -4 43 GVWVG
16   Llagostera-Costa Brava 38 10 12 16 31 41 -10 42 GVGWG
17   Formentera 38 9 14 15 25 41 -16 41 VWGVG
18   Saguntino 38 10 10 18 35 46 -11 40 VVGVV
19   Peña Deportiva 38 8 12 18 26 41 -15 36 VVGVG
20   Real Zaragoza II 38 3 11 24 33 69 -36 20 VVVVG
Segunda B: Group 4
1   Cartagena 38 20 11 7 51 33 +18 71 GGWWW
2   Marbella 38 20 10 8 49 27 +22 70 WVWGW
3   Real Murcia 38 18 11 9 49 33 +16 65 VWVWW
4   Extremadura UD 38 17 9 12 59 38 +21 60 WWVVV
5   Melilla 38 17 9 12 43 24 +19 60 WWVWV
6   Villanovense 38 14 12 12 29 33 -4 54 VVWWW
7   UCAM Murcia 38 13 13 12 38 42 -4 52 GWVGV
8   Granada II 38 13 12 13 34 35 -1 51 VWVVG
9   San Fernando CD 38 12 13 13 47 46 +1 49 GVWVW
10   El Ejido 38 12 13 13 54 55 -1 49 GVVGW
11   Linense 38 11 15 12 44 37 +7 48 WGVVG
12   CD Badajoz 38 12 12 14 46 44 +2 48 WVWVV
13
FC Jumilla 38 11 14 13 30 42 -12 47 WWWWG
14
Las Palmas II 38 12 11 15 45 44 +1 47 GGWWW
15
Recreativo Huelva 38 12 11 15 33 36 -3 47 VGWWV
16   Mérida AD 38 11 13 14 34 42 -8 46 WVVGW
17   Écija 38 11 12 15 38 56 -18 45 GVVWV
18   Córdoba II 38 11 10 17 40 51 -11 43 VWWVV
19   Real Betis II 38 9 13 16 47 61 -14 40 VWWVG
20   Lorca Deportiva 38 8 8 22 33 64 -31 32 VVVVV
Promotie play-offs
Relegation Play-off
Degradatie

 

Nieuws

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië