Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Charter Communications - Digital (Long Beach) Schema

  • Zo
    Jul 15
  • Ma
    Jul 16
  • Di
    Jul 17
  • Wo
    Jul 18
  • Do
    Jul 19
  • Vr
    Jul 20
  • Za
    Jul 21
  •  
?  

Er zijn momenteel geen live overzichten beschikbaar. Controleer het later nog een keer.


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

 

Voetbalkanalen beschikbaar op Charter Communications - Digital (Long Beach)

Esquire NetworkEl Rey NetworkRCN Nuestra TeleTV ChileUnivision Deportes USA
KDOC Los Angeles Esquire Network KWHY-TV Los Angeles El Rey Network RCN Nuestra Tele TV Chile Univision Deportes USA
ESPN Deportes USACentro America TVGOLTV USAEstudio 5TV5 Monde USAOne World SportsESPN
ESPN Deportes USA Centro America TV GOLTV USA Estudio 5 TV5 Monde USA One World Sports ESPN
ESPN2 USAFox Sports Prime TicketFox Sports 1 USAFCS AtlanticFCS CentralFCS PacificESPN Classic USA
ESPN2 USA Fox Sports Prime Ticket Fox Sports 1 USA FCS Atlantic FCS Central FCS Pacific ESPN Classic USA
ESPNEWSFox Sports 2 USANBCSNCBS Sports NetworkGolTV EspanolESPNUBTN - Big Ten Network
ESPNEWS Fox Sports 2 USA NBCSN CBS Sports Network GolTV Espanol ESPNU BTN - Big Ten Network
SEC NetworkFOX DeportesCNBCMSNBCShowtimeUSA NetworkFox Sports West
SEC Network FOX Deportes CNBC MSNBC Showtime USA Network Fox Sports West
E!SyfyBravoAXS TVBBC AmericaUNIVERSO
E! Syfy Bravo AXS TV Universal HD BBC America UNIVERSO

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië