Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
Japan

Japan - J2 League

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Stand

Pos.TeamGWWGVDVDTDGPVorm
1
Oita Trinita 20 12 4 4 38 25 +13 40 WWVWV
2
Renofa Yamaguchi 20 11 6 3 37 28 +9 39 GWWGW
3
Machida Zelvia 19 10 5 4 33 23 +10 35 WWWVG
4
Avispa Fukuoka 20 10 5 5 27 19 +8 35 VVWWW
5   Matsumoto Yamaga 20 9 7 4 29 21 +8 34 WVWWG
6
Omiya Ardija 20 9 4 7 30 23 +7 31 WWWGW
7
Fagiano Okayama 19 8 6 5 20 15 +5 30 VGVGW
8
Montedio Yamagata 20 8 6 6 26 24 +2 30 WWWGW
9
Tokyo Verdy 19 7 8 4 26 18 +8 29 WWWGG
10
Gifu 20 8 5 7 27 21 +6 29 GVWWW
11
Yokohama 19 7 8 4 24 25 -1 29 GVGWG
12
Ventforet Kofu 18 7 6 5 31 18 +13 27 WVWWW
14   Albirex Niigata 19 7 3 9 22 25 -3 24 VWVVG
15
Mito Hollyhock 20 7 3 10 20 25 -5 24 WVWVV
16
Zweigen Kanazawa 19 6 5 8 21 23 -2 23 GWVVG
17
Tokushima Vortis 20 6 4 10 17 21 -4 22 VVVVG
18   Roasso Kumamoto 20 6 4 10 24 35 -11 22 GGVVV
19   Tochigi 20 5 5 10 18 30 -12 20 VVVVV
20   Kyoto Sanga 20 4 3 13 17 32 -15 15 VVVWV
21
Kamatamare Sanuki 20 3 6 11 14 31 -17 15 WGVGV
22
Ehime 20 3 5 12 12 27 -15 14 VVWVG
Promotie
Promotie play-offs
Degradatie

 

Topscorers

SpelersTeamDoelpuntenPenalties
A. OnaiwuRenofa Yamaguchi 11 1
G. OmaeOmiya Ardija 10 1
K. BabaOita Trinita 8 0
Junior BarrosVentforet Kofu 8 0
K. FuruhashiGifu 8 0
T. FunayamaJEF United 7 0
Y. MinagawaRoasso Kumamoto 7 0
An Byong-JunRoasso Kumamoto 6 0
Douglas VieiraTokyo Verdy 6 0
DuduAvispa Fukuoka 6 0
SerginhoMatsumoto Yamaga 6 1
Y. GotoOita Trinita 6 0
T. MorimotoAvispa Fukuoka 6 2
K. OnoseRenofa Yamaguchi 6 0
Leandro DominguesYokohama 5 0

 

Nieuws

Meet Korea's 2018 World Cup Squad: Goalkeepers
Tavern of the Taeguk Warriors (blog) (2 weeks ago)
Football forecasts from afar
Bangkok Post (1 week ago)
Kiley McDaniel Chat – 6/20/18
FanGraphs (blog) (3 days ago)
How can anyone not wish Sterling well?
Football365.com (1 week ago)

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Uruguayjun 25
10:00
Rusland
Saoedi-Arabijun 25
10:00
Egypte
Iranjun 25
14:00
Portugal
Spanjejun 25
14:00
Marokko
Denemarkenjun 26
10:00
Frankrijk
Australijun 26
10:00
Peru
Nigeriajun 26
14:00
Argentini
IJslandjun 26
14:00
Kroati
Mexicojun 27
10:00
Zweden
Zuid-Koreajun 27
10:00
Duitsland
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland 3 - 1 Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal 1 - 0 Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran 0 - 1 Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken 1 - 1 Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk 1 - 0 Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië 0 - 3 Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria 2 - 0 IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië 2 - 0 Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië 1 - 2 Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden 1 - 0 Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea 1 - 2 Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland 2 - 1 Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België 3 - 0 Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië 1 - 2 Engeland
23 jun 8:00Moscow
België 5 - 2 Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia 1 - 2 Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen 1 - 2 Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018