Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Montreal Impact

Opgericht  2010
Stadion  Stade Saputo
Capacity  20,801
Manager  R. Garde

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

Keepers
Evan BushE. Bush
Jason BeaulieuJ. Beaulieu
James PantemisJ. Pantemis
Clément Diop DegoudC. Diop
Verdedigers
Zakaria DialloZ. Diallo
Víctor CabreraV. Cabrera
Rod FanniR. Fanni
Jukka RaitalaJ. Raitala
Assists: 1
Chris DuvallC. Duvall
Assists: 1
Rudy CamachoR. Camacho
Kyle FisherK. Fisher
Middenvelders
Ken KrolickiK. Krolicki
David ChoinièreD. Choinière
Marco DonadelM. Donadel
Shamit ShomeS. Shome
Michael PetrassoM. Petrasso
Saphir Sliti TaïderS. Taïder
Doelpunten: 1, Assists: 1
Samuel PietteS. Piette
Assists: 3
Ignacio PiattiI. Piatti
Doelpunten: 9, Assists: 5
Louis Béland-GoyetteL. Béland-Goyette
Raheem EdwardsR. Edwards
Doelpunten: 2
Daniel LovitzD. Lovitz
Assists: 2
Aanvallers
Michael Dwane Salazar Jr.M. Salazar
Alejandro Daniel Silva GonzálezA. Silva
Doelpunten: 1, Assists: 1
Nick DePuyN. DePuy
Jeisson Andrés Vargas SalazarJ. Vargas
Doelpunten: 4
Matteo MancosuM. Mancosu
Doelpunten: 1
Anthony Jackson-HamelA. Jackson-Hamel
Doelpunten: 2
Dominic OduroD. Oduro
#NaamAgeA
Keepers
1E. Bush 321620181800000100
40J. Beaulieu 2400000000000
41J. Pantemis 2100000100000
23C. Diop 24000001700000
Verdedigers
5Z. Diallo 3100000000000
2V. Cabrera 256749810300101
15R. Fanni 361030121201100000
22J. Raitala 291287161421301200
18C. Duvall 261036121203601400
4R. Camacho 276307700500100
26K. Fisher 2400000000000
Middenvelders
13K. Krolicki 221031151146700400
17D. Choinière 21121010100000
33M. Donadel 35962110700200
28S. Shome 20582020800000
24M. Petrasso 225659631500200
8S. Taïder 261453171701011101
6S. Piette 231568181801003400
10I. Piatti 331425161602195100
25L. Béland-Goyette 2210940401100100
14R. Edwards 2274813854820200
3D. Lovitz 261449171611102201
Aanvallers
19M. Salazar 2500000300000
9A. Silva 281039151237311200
27N. DePuy 2300000000000
16J. Vargas 20777131039440100
21M. Mancosu 3354811745810200
11A. Jackson-Hamel 24475125741120000
7D. Oduro 323150501200000
NaamDateFromFee
Transfers In
R. Fanni 05 maart 2018MarseilleFree
Z. Diallo 18 januari 2018BrestFree
A. Silva 21 maart 2018Lanús1.5M €
S. Taïder 07 februari 2018Bologna-
R. Camacho 22 maart 2018WB-
M. Petrasso 18 januari 2018QPR-
K. Krolicki 03 maart 2018Nemeziz-
L. Ricci 30 november 2018Phoenix Rising-
Transfers Out
B. Džemaili 19 januari 2018Bologna-
H. Bernardello 10 januari 2018NOBFree
A. Romero 25 januari 2018San Martín SJFree
M. Crépeau 07 februari 2018Ottawa FuryLoan
A. Oyongo 02 januari 2018MontpellierFree €
J. Tabla 25 januari 2018Barcelona-
S. Shome 30 maart 2018Ottawa FuryLoan

Nieuws

Video's


HIGHLIGHTS: Montreal Impact vs. San Jose Earthquakes
2 dagen geleden

Le message de Didier Drogba pour le 25e anniversaire de…
2 dagen geleden

Commentaires d'après-match | MTL v SJ
2 dagen geleden

Match thématique du 25e anniversaire | Connexions inter…
2 dagen geleden

HIGHLIGHTS: Montreal Impact vs. San Jose Earthquakes …
2 dagen geleden

Bande-annonce - Coupe Centraide au Stade Saputo
3 dagen geleden

Bande-annonce - IMFC v San Jose Earthquakes
3 dagen geleden

Commentaires d'avant-match - IMFC v SJ
3 dagen geleden

Le temps d'un café au lait Nutrilait - Saphir Taider
Woensdag, 11 jul

HIGHLIGHTS: New York City FC vs. Montreal Impact | July…
Woensdag, 11 jul

Rod Fanni célèbre la victoire et son union avec l'I…
Maandag, 9 jul

Commentaires d'après-match - MTL v SKC
Maandag, 9 jul

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië