Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Minnesota United FC

Opgericht  2010
Stadion  National Sports Center Stadium
Capacity  10,350
Manager  A. Heath

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

Keepers
Bobby ShuttleworthB. Shuttleworth
Alex KappA. Kapp
Matt LampsonM. Lampson
Verdedigers
Francisco Javier Calvo QuesadaF. Calvo
Carter ManleyC. Manley
Assists: 1
Tyrone MearsT. Mears
Doelpunten: 1
Brent KallmanBrent Kallman
Wyatt OmsbergW. Omsberg
Michael BoxallM. Boxall
Jérôme ThiessonJ. Thiesson
Bertrand Owundi Eko'oB. Owundi
Eric MillerE. Miller
Marc BurchM. Burch
Middenvelders
Ethan FinlayE. Finlay
Doelpunten: 2, Assists: 1
Edwin Alexi Gómez GutiérrezA. Gómez
Rasmus SchüllerR. Schüller
Assists: 2
Franck Tchidjui PangopT. Pangop
Luiz Fernando Ferreira MaximinianoLuiz Fernando
Collen WarnerC. Warner
José Martín Leitón RodriguezJ. Leitón
Kevin MolinoK. Molino
Doelpunten: 2, Assists: 1
Harrison HeathH. Heath
Ibson Barreto da SilvaIbson
Doelpunten: 2, Assists: 1
Miguel Ángel Ibarra AndradeM. Ibarra
Doelpunten: 2, Assists: 2
Collin MartinC. Martin
Xavier GomezX. Gomez
Sam CroninS. Cronin
Aanvallers
Mason ToyeM. Toye
Abu DanladiA. Danladi
Christian RamírezC. Ramírez
Doelpunten: 3, Assists: 1
Carlos Darwin Quintero VillalbaC. Quintero
Doelpunten: 3, Assists: 1
#NaamAgeA
Keepers
33B. Shuttleworth 317208800600100
24A. Kapp 2300000300000
28M. Lampson 285406600500000
Verdedigers
5F. Calvo 251080121200000400
2C. Manley 224126420901000
4T. Mears 355336601010100
14Brent Kallman 2718442201100000
22W. Omsberg 221032110300000
25M. Boxall 291170131300000100
3J. Thiesson 30900101000000000
B. Owundi 2400000100000
E. Miller 254425501000000
8M. Burch 342244312100100
Middenvelders
13E. Finlay 275717702021100
A. Gómez 254667614100200
20R. Schüller 261102131211102400
19T. Pangop 25605050900000
29Luiz Fernando 231053121400310
26C. Warner 291413120500100
77J. Leitón 2400000000000
18K. Molino 271402201021000
16H. Heath 22901100500100
7Ibson 341057121203021300
10M. Ibarra 281075141225222100
17C. Martin 2319252321100100
15X. Gomez 2300000000000
6S. Cronin 3100000000000
Aanvallers
23M. Toye 1918381701000201
9A. Danladi 222308353500000
21C. Ramírez 2776212938431000
C. Quintero 307869902031100
NaamDateFromFee
Transfers In
C. Quintero 30 maart 2018América-
E. Miller 04 mei 2018Colorado-
Luiz Fernando 23 februari 2018FluminenseLoan
Transfers Out
V. Demidov 07 maart 2018StabækFree
J. Venegas 01 januari 2018Saprissa-
B. Añor 31 januari 2018Caracas-
J. Davis 07 februari 2018NashvilleFree
K. Venegas 25 januari 2018Indy ElevenFree
S. Nicholson 01 mei 2018Colorado-
J. Leitón 10 juli 2018Herediano-
J. Greenspan 12 januari 2018Pittsburgh-

Video's


Highlights: MNUFC vs. Real Salt Lake
2 dagen geleden

MNUFC Panel at Brit's Pub
2 dagen geleden

HIGHLIGHTS: Minnesota United FC vs. Real Salt Lake | Ju…
3 dagen geleden

Call Your Shot: Rasmus Schuller
Dinsdag, 10 jul

The Ángelo Rodríguez Mixtape Vol. 1
Dinsdag, 10 jul

Darwin Quintero Voted MLS Player of the Week
Dinsdag, 10 jul

Highlights: MNUFC vs. Houston Dynamo
Dinsdag, 10 jul

HIGHLIGHTS: Houston Dynamo vs. Minnesota United FC | Ju…
Zaterdag, 7 jul

HIGHLIGHTS: Houston Dynamo vs. Minnesota United FC | Ju…
Zaterdag, 7 jul

Match Highlights: Toronto FC at Minnesota United FC - J…
Woensdag, 11 jul

HIGHLIGHTS: Minnesota United FC vs. Toronto FC | July 4…
Woensdag, 11 jul

KEYS TO THE MATCH, Driven by Toyota: FC Dallas at Minne…
Maandag, 9 jul

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië