Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Portland Timbers

Opgericht  2009
Stadion  Providence Park
Capacity  21,144
Manager  G. Savarese

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

Keepers
Kendall Isaiah McIntoshK. McIntosh
Jeff AttinellaJ. Attinella
Jake GleesonJ. Gleeson
Verdedigers
Marco FarfanM. Farfan
Zarek  ValentinZ. Valentin
Vytautas AndriuškevičiusV. Andriuškevičius
Liam RidgewellL. Ridgewell
Julio César Cascante SolórzanoJ. Cascante
Alvas Elvis PowellA. Powell
Doelpunten: 1, Assists: 1
Modou Lamin JadamaM. Jadama
Roy Miller HernándezR. Miller
Larrys Mabiala DestinL. Mabiala
Doelpunten: 1, Assists: 1
Middenvelders
Bill  TuilomaB. Tuiloma
Doelpunten: 1
David Alberto Guzmán PérezD. Guzmán
Dairon Estibens Asprilla RivasD. Asprilla
Diego Ferney Chará ZamoraD. Chará
Eryk WilliamsonE. Williamson
Lawrence OlumL. Olum
Diego Hernán VáleriD. Váleri
Doelpunten: 4, Assists: 2
Sebastián Marcelo BlancoS. Blanco
Doelpunten: 5, Assists: 1
Andrés Alexander Flores MejíaA. Flores
Assists: 2
Cristhian Fabián Paredes MacielC. Paredes
Assists: 1
Jack BarmbyJ. Barmby
Aanvallers
Fanendo AdiF. Adi
Doelpunten: 2, Assists: 2
Víctor Manuel Arboleda MurilloV. Arboleda
Andy Jorman Polo AndradeA. Polo
Foster LangodorfF. Langodorf
Kristiano Samuel Armenteros Nunez Mendoza JanssonS. Armenteros
Assists: 1
Jeremy EbobisseJ. Ebobisse
#NaamAgeA
Keepers
43K. McIntosh 2400000300000
1J. Attinella 292703300300000
90J. Gleeson 275406600300100
Verdedigers
32M. Farfan 192656331600000
16Z. Valentin 267499810100000
5V. Andriuškevičius 2781010100000
24L. Ridgewell 334505500000200
18J. Cascante 2431010800000
2A. Powell 235947704011000
26M. Jadama 2400000000000
7R. Miller 3300000000000
33L. Mabiala 308109900011300
Middenvelders
25B. Tuiloma 233604400110000
20D. Guzmán 281802200000000
27D. Asprilla 251165140700000
21D. Chará 326307700000300
30E. Williamson 2000000000000
13L. Olum 331854221600110
8D. Váleri 327989904042100
10S. Blanco 307829903051200
14A. Flores 272317252702000
22C. Paredes 206729814101100
23J. Barmby 2300000300000
Aanvallers
9F. Adi 276188714222000
19V. Arboleda 21311010100000
11A. Polo 234296512300100
28F. Langodorf 2200000000000
99S. Armenteros 271748262701000
17J. Ebobisse 2100000000000
NaamDateFromFee
Transfers In
A. Polo 17 januari 2018MoreliaLoan
M. Dixon 01 mei 2018Free Agent-
C. Paredes 03 februari 2018AméricaLoan
W. Verstraaten 01 mei 2018Free Agent-
B. Groenendijk 01 mei 2018Free Agent-
T. Zhividze 01 mei 2018Free Agent-
M. Sequeira 01 mei 2018VCU Rams-
C. Riley 01 mei 2018Dragons-
Transfers Out
N. Brett 27 februari 2018PittsburghFree
W. Hamilton 07 februari 2018Galaxy-
G. Arokoyo 31 januari 2018Kalmar-
R. Clarke 09 april 2018FHFree

Nieuws

Pennant kent geen genade voor Karius, Giggs looft Bale
Voetbal International (3 weeks ago)

Video's


Development Academy U-18/19 Boys Playoffs: Colorado Rap…
3 dagen geleden

Atlanta United vs Portland Timbers | MLS on FOX
3 dagen geleden

HIGHLIGHTS: LA Galaxy vs. Portland Timbers | U.S. Open…
Zaterdag, 9 jun

MATCH HIGHLIGHTS | Portland Timbers 1, LA Galaxy 0 | Ju…
Zaterdag, 9 jun

Giovanni Savarese | Timbers 1, Galaxy 0 | Postgame | U…
Zaterdag, 9 jun

Sebastián Blanco | Timbers 1, Galaxy 0 | Postgame | 201…
Zaterdag, 9 jun

GOAL | Sebastián Blanco finishes off great team goal bu…
Zaterdag, 9 jun

#STWeek | Thorns and Timbers join kids at 4 Worlds Unit…
Vrijdag, 8 jun

#STWeek | Timbers and Thorns FC players help at the Vir…
Vrijdag, 8 jun

#STWeek | Merritt Paulson and players help out at Jenki…
Vrijdag, 8 jun

#STWeek | Kateri Park kids make slime with Timbers and…
Vrijdag, 8 jun

Andy Polo | Portland and Peru at the 2018 World Cup
Donderdag, 7 jun

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Belgijun 23
8:00
Tunesi
Zuid-Koreajun 23
11:00
Mexico
Duitslandjun 23
14:00
Zweden
Engelandjun 24
8:00
Panama
Japanjun 24
11:00
Senegal
Polenjun 24
14:00
Colombia
Uruguayjun 25
10:00
Rusland
Saoedi-Arabijun 25
10:00
Egypte
Iranjun 25
14:00
Portugal
Spanjejun 25
14:00
Marokko
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland 3 - 1 Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal 1 - 0 Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran 0 - 1 Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken 1 - 1 Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk 1 - 0 Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië 0 - 3 Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria vs IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië vs Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië vs Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden 1 - 0 Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea vs Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland vs Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België 3 - 0 Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië 1 - 2 Engeland
23 jun 8:00Moscow
België vs Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia 1 - 2 Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen 1 - 2 Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018