Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
België

België - Pro League

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Stand

Pos.TeamGWWGVDVDTDGP
1 AS Eupen 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Anderlecht 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Antwerp 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Cercle Brugge 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Club Brugge 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Genk 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Gent 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 KV Oostende 0 0 0 0 0 0 +0 0
9 Kortrijk 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Lokeren 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 Mouscron-Péruwelz 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 Sint-Truiden 0 0 0 0 0 0 +0 0
13 Sporting Charleroi 0 0 0 0 0 0 +0 0
14 Standard Liège 0 0 0 0 0 0 +0 0
15 Waasland-Beveren 0 0 0 0 0 0 +0 0
16 Zulte-Waregem 0 0 0 0 0 0 +0 0
Europa League (play-offs)
Degradatie

 

Topscorers

SpelersTeamDoelpuntenPenalties
Pro League: Regulier seizoen
T. ChevalierKortrijk 16 0
I. ThelinWaasland-Beveren 16 6
K. RezaeiSporting Charleroi 12 3
H. BandéMechelen 11 0
Abdoulay DiabyClub Brugge 11 0
Orlando SáStandard Liège 10 0
Z. GanoWaasland-Beveren 10 1
R. MoriokaAnderlecht 10 0
Ł. TeodorczykAnderlecht 10 1
H. VanakenClub Brugge 10 2
R. VormerClub Brugge 10 4
H. OnyekuruAnderlecht 9 0
H. HarbaouiZulte-Waregem 9 2
M. LeyeAS Eupen 9 1
R. YaremchukGent 9 1
Pro League: Play-offs I
Edmilson JuniorStandard Liège 7 0
R. EmondStandard Liège 5 1
Ł. TeodorczykAnderlecht 5 1
L. TrossardGenk 5 1
Abdoulay DiabyClub Brugge 4 1
Y. KuboGent 4 0
WesleyClub Brugge 4 0
K. RezaeiSporting Charleroi 4 2
M. CarcelaStandard Liège 3 0
R. MoriokaAnderlecht 3 0
D. N'DongalaGenk 3 0
M. SamattaGenk 3 0
R. VormerClub Brugge 3 0
D. ČopStandard Liège 2 0
L. RefaelovClub Brugge 2 1

 

Nieuws

Leko: "Er is nog werk aan de winkel"
Voetbal België: Belgisch en internationaal voetbalnieuws, transfers, video, voetbalshop en reportages (persbericht) (16 hours ago)

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië