Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Manchester United FC

Opgericht  1878
Stadion  Old Trafford
Capacity  76,212
Manager  José Mourinho

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

Keepers
Sergio Germán RomeroS. Romero
Sidelined: Knock
David de Gea QuintanaDavid de Gea
Joel Pereira CastroJoel Castro
Verdedigers
Victor Nilsson LindelöfV. Lindelöf
Phil JonesP. Jones
Luke ShawL. Shaw
Daley BlindD. Blind
Eric Bertrand  BaillyE. Bailly
Doelpunten: 1
Luis Antonio Valencia MosqueraA. Valencia
Doelpunten: 3, Assists: 1
Matteo DarmianM. Darmian
Faustino Marcos Alberto RojoM. Rojo
Chris SmallingC. Smalling
Doelpunten: 4
Middenvelders
Paul PogbaP. Pogba
Doelpunten: 5, Assists: 10
Nemanja MatićN. Matić
Doelpunten: 1, Assists: 1
Ethan HamiltonE. Hamilton
Juan Manuel Mata GarcíaMata
Doelpunten: 3, Assists: 4
Scott McTominayS. McTominay
Michael CarrickM. Carrick
Jesse LingardJ. Lingard
Doelpunten: 8, Assists: 5
Marouane Fellaini-BakkiouiM. Fellaini
Doelpunten: 3
Ashley  YoungA. Young
Doelpunten: 2, Assists: 3
Ander Herrera AgüeraAnder Herrera
Assists: 2
Angel GomesA. Gomes
Aanvallers
Romelu Lukaku MenamaR. Lukaku
Doelpunten: 16, Assists: 7
Marcus RashfordM. Rashford
Doelpunten: 6, Assists: 5
Alexis Alejandro Sánchez SánchezA. Sánchez
Doelpunten: 2, Assists: 3
Anthony MartialA. Martial
Doelpunten: 9, Assists: 5
#NaamAgeA
Keepers
20S. Romero 31000002700000
1David de Gea 273060343400000000
40Joel Castro 2100000700000
Verdedigers
2V. Lindelöf 2311011511401200100
4P. Jones 261885222202200200
23L. Shaw 2264687111100100
17D. Blind 2828363301300000
3E. Bailly 24909111010510200
25A. Valencia 322563292902031700
36M. Darmian 2828463301200000
5M. Rojo 2847676121100500
12C. Smalling 282265262510740400
Middenvelders
6P. Pogba 2518762322151510401
31N. Matić 292939343312111600
E. Hamilton 1900000000000
8Mata 29175326215161134100
39S. McTominay 21435105511400100
16M. Carrick 36241010800000
14J. Lingard 251661301812151585200
27M. Fellaini 305181441011030100
18A. Young 322207262516323600
21Ander Herrera 28109423111251802500
47A. Gomes 1700000000000
Aanvallers
9R. Lukaku 2428193332121167400
19M. Rashford 201569311516101865300
7A. Sánchez 297789904123100
11A. Martial 221467281711131495100
NaamDateFromFee
Transfers In
A. Sánchez 22 januari 2018ArsenalSwap
S. Johnstone 01 juli 2018Aston Villa-
Andreas Pereira 01 juli 2018Valencia-
D. Henderson 01 juli 2018Shrewsbury-
T. Fosu-Mensah 01 juli 2018Crystal Palace-
Transfers Out
Z. Ibrahimović 23 maart 2018GalaxyFree
H. Mkhitaryan 22 januari 2018ArsenalSwap

Nieuws

Matic adviseert Mourinho over transferzomer United
Voetbal International (1 day ago)

Video's


Chelsea 1-0 Manchester United | Chelsea Beat Man United…
3 dagen geleden

90' in 90" Chelsea vs. Manchester United | 2017-18 FA C…
3 dagen geleden

“Manchester United’s Season Has Been A FAILURE” | Chels…
3 dagen geleden

Arjun Kapoor: "Sevilla doing so well against Manch…
Dinsdag, 8 mei

Mata vs Herrera - Manchester United Teamwork Challenge
Vrijdag, 11 mei

BREAKING: Manchester United To Swap Antony Martial For…
Woensdag, 9 mei

Jose Mourinho Admits Brighton Wanted Win More Than Manc…
Zaterdag, 5 mei

Brighton 1-0 Manchester United - Chris Hughton Full Pos…
Vrijdag, 11 mei

Brighton 1-0 Manchester United - Jose Mourinho Full Pos…
Vrijdag, 11 mei

Manchester United Star Holding The Club To Ransom For N…
Vrijdag, 11 mei

Manchester United 2-1 Arsenal - Arsene Wenger Full Post…
Zondag, 8 apr

HIGHLIGHTS | Manchester United - Tottenham Hotspur
Maandag, 9 apr

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Real Madridmei 26
14:45
Liverpool
Portugalmei 28
13:45
Tunesi
Italimei 28
14:45
Saoedi-Arabi
Frankrijkmei 28
15:00
Ierland
Verenigde Statenmei 28
18:30
Bolivia
Mexicomei 28
21:00
Wales
Argentinimei 29
19:00
Haïti
Perumei 29
21:00
Schotland
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland vs Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte vs Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland vs Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko vs Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal vs Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal vs Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran vs Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk vs Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru vs Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken vs Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk vs Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië vs IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië vs Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië vs Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria vs IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica vs Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië vs Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië vs Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië vs Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland vs Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden vs Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea vs Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland vs Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België vs Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië vs Engeland
23 jun 8:00Moscow
België vs Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia vs Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen vs Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018