Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Philadelphia Union

Opgericht  2008
Stadion  Talen Energy Stadium
Capacity  19,178
Manager  J. Curtin

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

Keepers
Jake McGuireJ. McGuire
Andre BlakeA. Blake
John  McCarthyJ. McCarthy
Verdedigers
Matthew RealM. Real
Mark McKenzieM. McKenzie
Warren CreavalleW. Creavalle
Assists: 1
Fabio  Alves MacedoFabinho
Joshua YaroJ. Yaro
Auston TrustyA. Trusty
Ray GaddisR. Gaddis
Assists: 1
Keegan RosenberryK. Rosenberry
Doelpunten: 1, Assists: 1
Jack ElliottJ. Elliott
Richie MarquezR. Marquez
Olivier Mbaissidara MbaizoO. Mbaizo
Middenvelders
Derrick JonesD. Jones
Alejandro BedoyaA. Bedoya
Doelpunten: 1, Assists: 3
Bořek DočkalB. Dočkal
Doelpunten: 5, Assists: 3
Ilson Pereira Dias JúniorIlsinho
Doelpunten: 4, Assists: 2
Haris MedunjaninH. Medunjanin
Doelpunten: 1
Eric AyukE. Ayuk
Anthony FontanaA. Fontana
Doelpunten: 1
Fabian HerbersF. Herbers
Adam NajemA. Najem
Aanvallers
Cory BurkeC. Burke
Doelpunten: 2, Assists: 1
Jay SimpsonJ. Simpson
David AccamD. Accam
Fabrice PicaultF. Picault
Doelpunten: 3, Assists: 2
Michee NgalinaM. Ngalina
C.J. SapongC. Sapong
Doelpunten: 2, Assists: 1
Marcus EppsM. Epps
Doelpunten: 1
#NaamAgeA
Keepers
29J. McGuire 2300000000000
18A. Blake 271530171700000000
1J. McCarthy 25000001700000
Verdedigers
32M. Real 182363302200100
4M. McKenzie 1981910911600200
2W. Creavalle 2736663301201100
33Fabinho 333015412800000
15J. Yaro 2300000100000
26A. Trusty 191530171700000200
28R. Gaddis 281068141130601100
12K. Rosenberry 241440161600111200
3J. Elliott 227119811800300
16R. Marquez 2600000200000
O. Mbaizo 2000000000000
Middenvelders
8D. Jones 21303030500000
11A. Bedoya 311369161600013210
B. Dočkal 291208151509053000
25Ilsinho 3271214776842100
6H. Medunjanin 331189141400010310
30E. Ayuk 2100000100000
21A. Fontana 189851411110000
14F. Herbers 241933303000000
24A. Najem 2300000000000
Aanvallers
19C. Burke 263491421201321001
27J. Simpson 29392020300000
7D. Accam 27854151058700100
9F. Picault 27904131034332300
M. Ngalina 1800000000000
17C. Sapong 291226161517121100
20M. Epps 2348410646410000
NaamDateFromFee
Transfers In
B. Dočkal 01 maart 2018Henan JianyeLoan
D. Accam 09 februari 2018Chicago-
E. Ayuk 01 januari 2018Jönköpings S-
Transfers Out
C. Pontius 22 januari 2018GalaxyFree
R. Alberg 01 januari 2018CSKAFree
G. Wijnaldum 06 januari 2018Willem IIFree
A. Mendoza 07 februari 2018LV Lights-
K. Tribbett 02 maart 2018Penn-
J. McGuire 14 maart 2018BethlehemLoan
T. Temple 21 maart 2018BethlehemLoan
B. Ofeimu 16 maart 2018BethlehemLoan

Nieuws

Sport.be
Sport.be (3 weeks ago)

Video's


HIGHLIGHTS: Philadelphia Union vs. LA Galaxy | July 21…
16 uur geleden

LA Galaxy vs Philadelphia Union | Radio Live Stream
16 uur geleden

GOAL: C.J. Sapong redirect opens the scoring for the Ph…
16 uur geleden

HIGHLIGHTS: Philadelphia Union vs. LA Galaxy | July 21…
16 uur geleden

LA Galaxy train in Philadelphia ahead of clash with the…
2 dagen geleden

SAVES BY DRE: Kljestan cannot guide his shot past Andre…
4 dagen geleden

SAVES BY DRE: Andre Blake tips a Johnson header over th…
4 dagen geleden

HIGHLIGHTS: Philadelphia Union vs. Orlando City SC | Ju…
4 dagen geleden

GOAL: Alejandro Bedoya slams home a rebound from close…
4 dagen geleden

Philadelphia Union vs. Eintracht Frankfurt - Highlights…
Maandag, 9 jul

Eintracht Frankfurt vs. Philadelphia Union - July 14th…
Zondag, 8 jul

HIGHLIGHTS: Chicago Fire vs. Philadelphia Union | July…
Woensdag, 11 jul

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië