Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
Spanje

Spanje - Segunda Division

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Stand

Pos.TeamGWWGVDVDTDGPVorm
1   Rayo Vallecano 42 21 13 8 67 48 +19 76 VWVVW
2   Huesca 42 21 12 9 61 40 +21 75 VVWGW
3
Real Zaragoza 42 20 11 11 57 44 +13 71 WWWVW
4
Sporting Gijón 42 21 8 13 60 40 +20 71 VWVVV
5   Real Valladolid 42 19 10 13 69 55 +14 67 WVWWW
6   Numancia 42 18 11 13 52 41 +11 65 WVGVV
7   Real Oviedo 42 18 11 13 54 48 +6 65 WVWVW
8
Osasuna 42 16 16 10 44 34 +10 64 VWGWW
9
Cádiz 42 16 16 10 42 29 +13 64 VGVWG
10   Granada 42 17 10 15 55 50 +5 61 WVWVV
11   Tenerife 42 15 14 13 58 50 +8 59 GGWGG
12   Lugo 42 15 10 17 39 48 -9 55 GVVGW
13   Alcorcón 42 12 16 14 37 42 -5 52 WGWGG
14
Reus Deportiu 42 12 16 14 31 42 -11 52 VVVGW
15
Gimnàstic Tarragona 42 15 7 20 44 50 -6 52 WWWVV
16   Córdoba 42 15 6 21 57 65 -8 51 WWWWV
17   Albacete 42 11 16 15 35 46 -11 49 GGVVG
18   Almería 42 12 12 18 38 45 -7 48 GGVWG
19   Cultural Leonesa 42 11 15 16 54 67 -13 48 VWVGG
20   Barcelona II 42 10 14 18 46 54 -8 44 VGWWV
21   Lorca 42 8 9 25 37 68 -31 33 WVVWV
22   Sevilla II 42 7 11 24 29 60 -31 32 VWVWV
Promotie
Promotie play-offs
Degradatie

 

Topscorers

SpelersTeamDoelpuntenPenalties
Segunda: Regulier seizoen
Jaime MataReal Valladolid 33 8
Raúl de TomásRayo Vallecano 24 4
Sergi GuardiolaCórdoba 22 2
Borja IglesiasReal Zaragoza 22 6
Michael SantosSporting Gijón 17 1
J. HernándezHuesca 16 3
Gonzalo MeleroHuesca 16 5
D. MachísGranada 14 1
S. LongoTenerife 12 2
Ó. TrejoRayo Vallecano 12 4
Carles AleñàBarcelona II 11 3
RodriCultural Leonesa 11 0
Manu BarreiroGimnàstic Tarragona 10 2
Álvaro GarcíaCádiz 10 0
Miguel LinaresReal Oviedo 10 0
Segunda: Laatste fase
Manu del MoralNumancia 1 0
Pablo HervíasReal Valladolid 1 0
Jaime MataReal Valladolid 1 0
Kiko OlivasReal Valladolid 1 0
Óscar PlanoReal Valladolid 1 0

 

Nieuws

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië