Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
UEFA Europa League

UEFA Europa League

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Stand

Pos.TeamGWWGVDVDTDGPVorm
Groep A
1 Villarreal 6 3 2 1 10 6 +4 11 VWWGG
2 Astana 6 3 1 2 10 7 +3 10 WVWWG
3 Slavia Praha 6 2 2 2 6 6 0 8 VWVGG
4 Maccabi Tel Aviv 6 1 1 4 1 8 -7 4 WVVVG
Groep B
1 Dynamo Kyiv 6 4 1 1 15 9 +6 13 WVWGW
2 Partizan 6 2 2 2 8 9 -1 8 VWWGV
3 Young Boys 6 1 3 2 7 8 -1 6 WVVGG
4 Skënderbeu Korçë 6 1 2 3 6 10 -4 5 VWVGG
Groep C
1 Sporting Braga 6 3 1 2 9 8 +1 10 VWGVW
2 Ludogorets 6 2 3 1 7 5 +2 9 GVGWW
3 İstanbul Başakşehir 6 2 2 2 7 8 -1 8 WWGVV
4 Hoffenheim 6 1 2 3 8 10 -2 5 GVGWV
Groep D
1 Milan 6 3 2 1 13 6 +7 11 VWGGW
2 AEK Athens 6 1 5 0 6 5 +1 8 GGGGG
3 Rijeka 6 2 1 3 11 12 -1 7 WGVWV
4 Austria Wien 6 1 2 3 9 16 -7 5 GVWVG
Groep E
1 Atalanta 6 4 2 0 14 4 +10 14 WWGWG
2 Olympique Lyonnais 6 3 2 1 11 4 +7 11 VWWWG
3 Everton 6 1 1 4 7 15 -8 4 WVVVG
4 Apollon 6 0 3 3 5 14 -9 3 VVGVG
Groep F
1 Lokomotiv Moskva 6 3 2 1 9 4 +5 11 WWVGW
2 København 6 2 3 1 7 3 +4 9 WVWGG
3 Sheriff 6 2 3 1 4 4 0 9 VWWGG
4 Zlín 6 0 2 4 1 10 -9 2 VVVGV
Groep G
1 Viktoria Plzeň 6 4 0 2 13 8 +5 12 WWWVW
2 Steaua Bucureşti 6 3 1 2 9 7 +2 10 VVGWW
4 Hapoel Be'er Sheva 6 1 1 4 5 10 -5 4 VVGVV
Groep H
1 Arsenal 6 4 1 1 14 4 +10 13 WVGWW
2 Crvena Zvezda 6 2 3 1 3 2 +1 9 WGGVW
3 Köln 6 2 0 4 7 8 -1 6 VWWVV
4 BATE 6 1 2 3 6 16 -10 5 VGVWV
Group I
1 Salzburg 6 3 3 0 7 1 +6 12 GWGWW
2 Olympique Marseille 6 2 2 2 4 4 0 8 GGVWV
3 Konyaspor 6 1 3 2 4 6 -2 6 GGGVW
4 Vitória Guimarães 6 1 2 3 5 9 -4 5 GVWVV
Group J
1 Athletic Club 6 3 2 1 8 5 +3 11 WWWGV
2 Östersunds FK 6 3 2 1 8 4 +4 11 GWVGW
3 Zorya 6 2 0 4 3 9 -6 6 VVVWW
4 Hertha BSC 6 1 2 3 6 7 -1 5 GVWVV
Group K
1 Lazio 6 4 1 1 12 7 +5 13 VGWWW
2 Nice 6 3 0 3 12 7 +5 9 VWVVW
3 Zulte-Waregem 6 2 1 3 8 13 -5 7 WVWGV
4 Vitesse 6 1 2 3 5 10 -5 5 WGVGV
Group L
1 Zenit 6 5 1 0 17 5 +12 16 WWGWW
2 Real Sociedad 6 4 0 2 16 6 +10 12 VWWWV
3 Rosenborg 6 1 2 3 6 11 -5 5 GVGVW
4 Vardar 6 0 1 5 3 20 -17 1 GVVVV
Europa League (play-offs)

 

Topscorers

SpelersTeamDoelpuntenPenalties
UEFA Europa League: 1st Kwalificatieronde
M. EppelKairat 5 0
A. AkinyemiVentspils 4 1
F. KamberiHibernian 3 1
M. CoulibalyVaduz 2 0
B. DaboNeftçi 2 0
DaniloHonvéd 2 1
C. GytkjærLech Poznan 2 1
N. HaskićRadnicki Niš 2 0
F. HolenderHonvéd 2 0
B. IslamkhanKairat 2 1
S. KrpićŽeljeznicar 2 0
S. MallanHibernian 2 0
D. RadićRudar 2 0
Mohammed RharsallaSlovan Bratislava 2 0
M. TučićRudar 2 0
UEFA Europa League: 2nd Kwalificatieronde
B. IbraimiShkendija 3 2
M. MaksimovTrakai 3 0
G. MebrahtuMladá Boleslav 3 0
J. PoulsenMidtjylland 3 2
S. YeşilPanionios 3 0
O. AtziliMaccabi Tel Aviv 2 0
G. BurkeShamrock Rovers 2 0
J. ChramostaMladá Boleslav 2 0
Alex da SilvaApollon 2 2
M. EjupiOsijek 2 0
S. IbričićDomžale 2 1
D. JevtićLech Poznan 2 1
T. JurićLuzern 2 0
R. KapičGorica 2 2
S. NutzRheindorf Altach 2 0
UEFA Europa League: 3rd Kwalificatieronde
V. GermainOlympique Marseille 3 0
R. BoakyeCrvena Zvezda 2 0
A. ErcegHajduk Split 2 0
Raúl GarcíaAthletic Club 2 0
C. GytkjærLech Poznan 2 0
F. HasaniShkendija 2 0
A. JánošMladá Boleslav 2 0
M. MaksimovTrakai 2 0
Raúl SilvaSporting Braga 2 0
M. PereyraKrasnodar 2 0
Y. SankharéBordeaux 2 0
Marcus ViníciusArka Gdynia 2 1
AdurizAthletic Club 1 0
F. BachirouÖstersunds FK 1 0
L. BainesEverton 1 0
UEFA Europa League: Play-offs
S. AdegbenroRosenborg 3 0
PaulinhoSporting Braga 3 0
M. IvanićBATE 3 0
AdurizAthletic Club 2 1
M. BakošViktoria Plzen 2 1
B. BöðvarssonFH 2 0
M. DabourSalzburg 2 0
V. GermainOlympique Marseille 2 0
S. GhoddosÖstersunds FK 2 0
André SimõesAEK Athens 2 0
V. KjartanssonMaccabi Tel Aviv 2 0
A. KokorinZenit 2 0
R. MontolivoMilan 2 0
A. PrijovićPAOK 2 1
A. SørlothMidtjylland 2 0
UEFA Europa League: Group Stage
Júnior MoraesDynamo Kyiv 6 2
E. RigoniZenit 6 0
André SilvaMilan 6 0
AdurizAthletic Club 5 2
Willian JoséReal Sociedad 5 0
A. KokorinZenit 5 0
R. AssaléYoung Boys 4 0
M. BalotelliNice 4 1
J. FarfánLokomotiv Moskva 4 0
A. PléaNice 4 0
FransérgioSporting Braga 4 0
D. SelkeHertha BSC 4 0
P. TwumasiAstana 4 1
C. BakambuVillarreal 3 0
N. BendtnerRosenborg 3 3
UEFA Europa League: Laatste fase
A. GriezmannAtlético Madrid 2 0
GabiAtlético Madrid 1 0
UEFA Europa League: Preliminary Round
L. CieslewiczB36 2 2
A. DallkuPrishtina 2 0
D. Pavlović 2 0
A. SambGzira United 2 2
BoroSt Joseph's 1 1
E. ZarateGzira United 1 0
D. BilyaletdinovTrakai 1 1
N. BurkeBala Town 1 0
Enrique CarreñoEuropa 1 1
C. CellayEngordany 1 0
J. DaviesCefn Druids 1 0
Miguel RuizEngordany 1 0
MarcelinhoBirkirkara 1 0
A. JanuziPrishtina 1 0

Kanalen met uitzendrechten UEFA Europa League in Verenigde Staten

Turner Broadcasting System Inc.
Season: 2018-2019
FOX Soccer Match Pass
Seasons: 2012-2018

 

Nieuws

UEFA Europa League Results
Reuters (1 day ago)
UEFA Europa League Top Scorers
Reuters (1 day ago)
UEFA Europa League Fixtures
Reuters (3 days ago)

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië