Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
Egypte

Egypte - Premier League

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Stand

Pos.TeamGWWGVDVDTDGP
1 Al Ahly 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Asyouty Sport 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Al Ittihad 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Al Masry 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Al Mokawloon 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 ENPPI 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 El Daklyeh 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 El Entag El Harby 0 0 0 0 0 0 +0 0
9 El Geish 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 El Gounah 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 Haras El Hodood 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 Ismaily 0 0 0 0 0 0 +0 0
13 Misr Lel Makasa 0 0 0 0 0 0 +0 0
15 Petrojet 0 0 0 0 0 0 +0 0
16 Smouha 0 0 0 0 0 0 +0 0
17 Wadi Degla 0 0 0 0 0 0 +0 0
18 Zamalek 0 0 0 0 0 0 +0 0
Champions League (groepsfase)
Degradatie

 

Topscorers

SpelersTeamDoelpuntenPenalties
W. AzarouAl Ahly 18 2
J. AntwiMisr Lel Makasa 16 5
D. CalderónIsmaily 14 0
Omar El SaidWadi Degla 13 3
Ahmed GomaaAl Masry 12 2
Ahmed AliAl Mokawloon 11 2
Abdalla El SaidAl Ahly 10 5
K. KassongoZamalek 10 0
O. AjayiAl Ahly 9 0
Salah AminEl Geish 9 2
Hussein El ShahatMisr Lel Makasa 9 2
Khaled KamarEl Entag El Harby 9 4
Salah MohsenAl Ahly 9 0
Ahmed ShokriAl Masry 9 4
A. BancéAl Masry 8 2

 

Nieuws

2018 FIFA World Cup
BBC Sport (3 weeks ago)

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië