Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
Frankrijk

Frankrijk - Ligue 1

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Stand

Pos.TeamGWWGVDVDTDGP
1 Caen 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Lille 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Monaco 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nantes 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nice 0 0 0 0 0 0 0 0
6 PSG 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Saint-Étienne 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Strasbourg 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Amiens SC 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Angers SCO 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Dijon 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Guingamp 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Montpellier 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Nîmes 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Reims 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Olympique Marseille 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Toulouse 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Bordeaux 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Rennes 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Olympique Lyonnais 0 0 0 0 0 0 0 0
Champions League (groepsfase)
Champions League (Qualification)
Europa League (groepsfase)
Degradatie play-offs
Relegation - Ligue 2

 

Topscorers

SpelersTeamDoelpuntenPenalties
E. CavaniPSG 28 3
F. ThauvinOlympique Marseille 22 3
NeymarPSG 19 4
M. DepayOlympique Lyonnais 19 2
M. BalotelliNice 18 6
M. DíazOlympique Lyonnais 18 1
N. FekirOlympique Lyonnais 18 3
R. FalcaoMonaco 18 3
K. Toko EkambiAngers SCO 17 3
A. PléaNice 16 1
Rony LopesMonaco 15 0
N. RouxMetz 15 0
M. KonatéAmiens SC 13 2
K. MbappéPSG 13 0
N. PépéLille 13 1

Kanalen met uitzendrechten Ligue 1 in Verenigde Staten

beIN SPORTS
Seasons: 2018-2024
fuboTV
Seasons: 2018-2024

 

Nieuws

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië