Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Seattle Sounders FC

Opgericht  2007
Stadion  CenturyLink Field
Capacity  67,385
Manager  B. Schmetzer

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

Keepers
Calle BrownC. Brown
Bryan MeredithB. Meredith
Stefan FreiS. Frei
Verdedigers
Ki-Hee KimKim Ki-Hee
Jordan McCraryJ. McCrary
Román Aureliano Torres MorcilloR. Torres
Tony AlfaroT. Alfaro
Kelvin LeerdamK. Leerdam
Sidelined: Knee Injury
Nouhou ToloN. Tolo
Chad MarshallC. Marshall
Assists: 1
Waylon Dwayne Francis BoxW. Francis
Middenvelders
Víctor Rodríguez RomeroVíctor Rodríguez
Osvaldo Alonso MorenoO. Alonso
Handwalla BwanaH. Bwana
Doelpunten: 1
Jordi Jose DelemJ. Delem
Doelpunten: 1
Magnus  Wolff EikremM. Eikrem
Assists: 1
Cristian RoldanC. Roldan
Doelpunten: 1, Assists: 2
Harry ShippH. Shipp
Henry WingoH. Wingo
Lamar  NeagleL. Neagle
Gustav SvenssonG. Svensson
Doelpunten: 1
Alexander RoldanA. Roldan
Marcelo Nicolás Lodeiro BenítezN. Lodeiro
Aanvallers
Felix ChenkamF. Chenkam
Clint DempseyC. Dempsey
Assists: 1
Will BruinW. Bruin
Doelpunten: 3, Assists: 2
Jordan MorrisJ. Morris
#NaamAgeA
Keepers
25C. Brown 2500000000000
35B. Meredith 28000001000000
24S. Frei 32900101000000000
Verdedigers
20Kim Ki-Hee 283365412200100
30J. McCrary 242775230700100
29R. Torres 323905502000100
15T. Alfaro 241732200400210
18K. Leerdam 275998710100201
5N. Tolo 206599813200300
14C. Marshall 336768801101000
90W. Francis 272313211200000
Middenvelders
8Víctor Rodríguez 2800000100000
6O. Alonso 322664312100300
70H. Bwana 183918535510000
21J. Delem 253396422610200
22M. Eikrem 2747410553501100
7C. Roldan 22900101000012200
19H. Shipp 261162202300000
23H. Wingo 221324130500100
27L. Neagle 31834040900100
4G. Svensson 318109900010100
16A. Roldan 215479634400100
10N. Lodeiro 294505500000000
Aanvallers
F. Chenkam 1900000100000
2C. Dempsey 354276510101001
17W. Bruin 286147702032100
13J. Morris 2300000000000
NaamDateFromFee
Transfers In
M. Eikrem 30 januari 2018MalmöFree
W. Francis 01 januari 2018Columbus-
C. Brown 20 februari 2018HoustonFree
J. Daley 24 april 2018South Melb-
Transfers Out
B. Evans 20 februari 2018Sporting KCFree
J. Jones 01 januari 2018Darmstadt 98Free
O. Fisher 07 februari 2018DC United-
F. Dalusma 01 mei 2018Myrtle Beach-
A. Kovar 23 januari 2018Los Angeles FCLoan
C. Lang 01 mei 2018Kitsap Pumas-
B. Nana-Sinkam 07 februari 2018SF City-

Nieuws

Uruguay presenteert definitieve WK-selectie
Het Nieuwsblad (2 weeks ago)

Video's


Development Academy U-18/19 Playoffs: Sockers FC vs. Se…
13 uur geleden

Quest Diagnostics Scouting Report: How Nicolás Lodeiro…
19 uur geleden

Interview: Harry Shipp on facing his former club
2 dagen geleden

Interview: Jordan McCrary on his role in the Sounders…
2 dagen geleden

Interview: Cristian Roldan on the World Cup and upcomin…
2 dagen geleden

Interview: Brian Schmetzer on preparing for the match v…
2 dagen geleden

MATCHDAY: New York Red Bulls vs. Seattle Sounders FC
Vrijdag, 8 jun

Sounders host community leaders at press conference for…
Donderdag, 7 jun

Alcatel Play of the Match: Stefan Frei with incredible…
Donderdag, 7 jun

Interview: Harry Shipp post-match at New York Red Bulls
Donderdag, 7 jun

Inteview: Jordan McCrary post-match at New York Red Bulls
Donderdag, 7 jun

Interview: Nicolás Lodeiro post-match at New York Red B…
Donderdag, 7 jun

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Nigeriajun 22
11:00
IJsland
Servijun 22
14:00
Zwitserland
Belgijun 23
8:00
Tunesi
Zuid-Koreajun 23
11:00
Mexico
Duitslandjun 23
14:00
Zweden
Engelandjun 24
8:00
Panama
Japanjun 24
11:00
Senegal
Polenjun 24
14:00
Colombia
Uruguayjun 25
10:00
Rusland
Saoedi-Arabijun 25
10:00
Egypte
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland 3 - 1 Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal 1 - 0 Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran 0 - 1 Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken 1 - 1 Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk vs Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië vs Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria vs IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië vs Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië vs Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden 1 - 0 Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea vs Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland vs Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België 3 - 0 Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië 1 - 2 Engeland
23 jun 8:00Moscow
België vs Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia 1 - 2 Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen 1 - 2 Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018