Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
Engeland

Engeland - Championship

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Stand

Pos.TeamGWWGVDVDTDGPVorm
1 Wolverhampton Wanderers 46 30 9 7 82 39 +43 99 VGWWW
2 Cardiff City 46 27 9 10 69 39 +30 90 GWVWW
3 Fulham 46 25 13 8 79 46 +33 88 VWWGW
4 Aston Villa 46 24 11 11 72 42 +30 83 VGWWW
5 Middlesbrough 46 22 10 14 67 45 +22 76 GWWWV
6 Derby County 46 20 15 11 70 48 +22 75 WGWVV
7 Preston North End 46 19 16 11 57 46 +11 73 WWGWW
8 Millwall 46 19 15 12 56 45 +11 72 WVVGW
9 Brentford 46 18 15 13 62 52 +10 69 GVWGW
10 Sheffield United 46 20 9 17 62 55 +7 69 WVVGW
11 Bristol City 46 17 16 13 67 58 +9 67 VGGVW
12 Ipswich Town 46 17 9 20 57 60 -3 60 GWVVW
13 Leeds United 46 17 9 20 59 64 -5 60 WVWVV
14 Norwich City 46 15 15 16 49 60 -11 60 VWGVG
15 Sheffield Wednesday 46 14 15 17 59 60 -1 57 WGWWV
16 Queens Park Rangers 46 15 11 20 58 70 -12 56 VWVVW
17 Nottingham Forest 46 15 8 23 51 65 -14 53 VGWVW
18 Hull City 46 11 16 19 70 70 0 49 GVGVW
19 Birmingham City 46 13 7 26 38 68 -30 46 WVWVV
20 Reading 46 10 14 22 48 70 -22 44 GVVGV
21 Bolton Wanderers 46 10 13 23 39 74 -35 43 WVVGV
22 Barnsley 46 9 14 23 48 72 -24 41 VWVVG
23 Burton Albion 46 10 11 25 38 81 -43 41 VWWWV
24 Sunderland 46 7 16 23 52 80 -28 37 WVVGG
Promotion - Premier League
Promotie play-offs
Relegation - League One

 

Topscorers

SpelersTeamDoelpuntenPenalties
Championship: Regulier seizoen
M. VydraDerby County 21 6
L. GrabbanAston Villa 20 4
L. ClarkeSheffield United 19 0
B. ReidBristol City 19 3
Diogo JotaWolverhampton Wanderers 17 1
M. WaghornIpswich Town 16 1
B. AssombalongaMiddlesbrough 15 1
R. SessegnonFulham 15 0
A. AdomahAston Villa 14 3
J. BowenHull City 14 0
J. MaddisonNorwich City 14 4
F. DiedhiouBristol City 13 1
B. SharpSheffield United 13 2
Léo BonatiniWolverhampton Wanderers 12 1
N. MaupayBrentford 12 1
Championship: Laatste fase
T. CairneyFulham 1 0

Kanalen met uitzendrechten Championship in Verenigde Staten

AVTV
Season: 2017-2018
BCTV+
Season: 2017-2018
BluesTV
Season: 2017-2018
ESPN3 USA
Season: 2017-2018
fulhamfctv
Season: 2017-2018
LUTV
Season: 2017-2018
QPR+
Season: 2017-2018
WatchESPN
Season: 2017-2018
Wolves TV
Season: 2017-2018

 

Nieuws

Massa completes 800km in first Formula E Gen2 test
Motorsport.com, Edition: Global (2 weeks ago)

 

Video's


Carlton's Road To Recovery
2 dagen geleden

No. 1 Pick
3 dagen geleden

Photobooth: Alan Hutton interview
3 dagen geleden

Alan Hutton | New contract
4 dagen geleden

CATCH UP | Cameron Jerome on Lampard Appointment
Woensdag, 13 jun

ERHUN OZTUMER | New signing's goals from 2016/17 an…
Woensdag, 13 jun

ERHUN OZTUMER | Playmaker's first interview after j…
Woensdag, 13 jun

INTERVIEW | Jody Morris eager to get going
Dinsdag, 12 jun

FEATURE: The Leicester Lads - Bez Lubala and Wes Harding
Maandag, 11 jun

Nelson Takes the Next Step
Maandag, 11 jun

CATCH UP | Keogh on Exciting New Era
Maandag, 11 jun

RamsTV 2017/18 Outtakes
Zaterdag, 9 jun

Emiliano Buendía Joins Norwich City
Vrijdag, 8 jun

JASON LOWE | Midfielder's first interview after sig…
Vrijdag, 8 jun

WORLD CUP | Huddlestone on Russia 2018
Vrijdag, 8 jun

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Colombiajun 19
8:00
Japan
Polenjun 19
11:00
Senegal
Ruslandjun 19
14:00
Egypte
Portugaljun 20
8:00
Marokko
Uruguayjun 20
11:00
Saoedi-Arabi
Iranjun 20
14:00
Spanje
Denemarkenjun 21
8:00
Australi
Frankrijkjun 21
11:00
Peru
Argentinijun 21
14:00
Kroati
Brazilijun 22
8:00
Costa Rica
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland vs Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal vs Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran vs Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken vs Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk vs Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië vs Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria vs IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië vs Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië vs Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden vs Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea vs Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland vs Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België vs Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië vs Engeland
23 jun 8:00Moscow
België vs Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia vs Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen vs Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018