Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
Duitsland

Bundesliga

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Stand

Pos.TeamGWWGVDVDTDGPVorm
1 Bayern München 34 27 3 4 92 28 +64 84 VWWWW
2 Schalke 04 34 18 9 7 53 37 +16 63 WWGGW
3 Hoffenheim 34 15 10 9 66 48 +18 55 WVWWW
4 Borussia Dortmund 34 15 10 9 64 47 +17 55 VVGWV
5 Bayer Leverkusen 34 15 10 9 58 44 +14 55 WGVVW
6 RB Leipzig 34 15 8 11 57 53 +4 53 WWVVG
7 Stuttgart 34 15 6 13 36 36 0 51 WWWWG
8 Eintracht Frankfurt 34 14 7 13 45 45 0 49 VWVVV
9 Borussia M'gladbach 34 13 8 13 47 52 -5 47 VWGWV
10 Hertha BSC 34 10 13 11 43 46 -3 43 VVGWW
11 Werder Bremen 34 10 12 12 37 40 -3 42 WGGVG
12 Augsburg 34 10 11 13 43 46 -3 41 VVGWG
13 Hannover 96 34 10 9 15 44 54 -10 39 VWVVG
14 Mainz 05 34 9 9 16 38 52 -14 36 VWWVW
15 Freiburg 34 8 12 14 32 56 -24 36 WVWVV
16 Wolfsburg 34 6 15 13 36 48 -12 33 WVVVG
17 Hamburger SV 34 8 7 19 29 53 -24 31 WVWWV
18 Köln 34 5 7 22 35 70 -35 22 VVVGV
Champions League (groepsfase)
Europa League (groepsfase)
Europa League (kwalificatie)
Degradatie play-offs
Relegation - 2. Bundesliga

 

Topscorers

SpelersTeamDoelpuntenPenalties
R. LewandowskiBayern München 29 6
N. PetersenFreiburg 15 5
N. FüllkrugHannover 96 14 3
M. UthHoffenheim 14 0
K. VollandBayer Leverkusen 14 0
P. AubameyangBorussia Dortmund 13 3
M. GregoritschAugsburg 13 1
A. KramarićHoffenheim 13 2
T. WernerRB Leipzig 13 2
A. FinnbogasonAugsburg 12 3
S. KalouHertha BSC 12 1
S. WagnerBayern München 12 1
G. BurgstallerSchalke 04 11 0
S. GnabryHoffenheim 10 0
T. HazardBorussia M'gladbach 10 5

Kanalen met uitzendrechten Bundesliga in Verenigde Staten

Sirius XM Holdings
Season: 2017-2018
Available on:
SiriusXM FC
Univision Communications Inc
Seasons: 2017-2020
Bayern.tv
Season: 2017-2018
bwin
Season: 2017-2018
fuboTV
Seasons: 2015-2020
Sport 24
Season: 2017-2018
Sport 24 Extra
Season: 2017-2018

 

Nieuws

 

Video's


Bayern's Big Bundesliga Celebrations
14 uur geleden

Pavlenka, Fährmann & Co. – The Best Goalkeepers of…
15 uur geleden

Goalfest in Detroit! St. Pauli in the Mood to Score
16 uur geleden

Bayern’s title celebrations in Munich, special praise f…
21 uur geleden

Verabschiedung & Meisterfeier am Marienplatz #Danke…
23 uur geleden

Top 10 Free Kicks - FIFA 18 Bundesliga Free Kick Challe…
23 uur geleden

Jupp Heynckes' letzte Pressekonferenz - DFB Pokalfi…
Gisteren

U19 - vom Talent zum Profi | Inside FC Bayern
Gisteren

Bayern denied double – Emotional farewell for Heynckes
2 dagen geleden

18 Clubs, 18 Saves - The Best Save By Every Bundesliga…
2 dagen geleden

Bayern vs. Frankfurt - DFB Cup Final - FIFA 18 Predicti…
2 dagen geleden

Die Woche der Bayern: Bierduschen, Coco-Interview &…
2 dagen geleden

18 Clubs, 18 Goals - The Best Goal By Every Bundesliga…
3 dagen geleden

Road to Berlin | DFB Cup Final 2018
3 dagen geleden

Final training session before the cup final - Heynckes…
3 dagen geleden

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Real Madridmei 26
14:45
Liverpool
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android


FIFA World Cup

Live Soccer TV does not host or provide any FIFA World Cup live streaming or videos on this website. We provide World Cup TV schedules of the official rights holders only, and link to the legal live streams where available. This website is not related, owned or affiliated with FIFA or any of the teams participating in World Cup. The World Cup TV schedule is geotargeted to your location. If you wish to see which TV channels broadcast and/or stream the World Cup in your country, please visit the World Cup page for full details.
Group A
14 Jun 11:00Moscow
Russia vs Saudi Arabia
15 Jun 8:00Yekaterinburg
Egypt vs Uruguay
19 Jun 14:00Saint Petersburg
Russia vs Egypt
20 Jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Saudi Arabia
25 Jun 10:00Volgograd
Saudi Arabia vs Egypt
25 Jun 10:00Samara
Uruguay vs Russia
Group B
15 Jun 11:00Saint Petersburg
Morocco vs Iran
15 Jun 14:00Sochi
Portugal vs Spain
20 Jun 8:00Moscow
Portugal vs Morocco
20 Jun 14:00Kazan
Iran vs Spain
25 Jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 Jun 14:00Kaliningrad
Spain vs Morocco
Group C
16 Jun 6:00Kazan
France vs Australia
16 Jun 12:00Saransk
Peru vs Denmark
21 Jun 8:00Samara
Denmark vs Australia
21 Jun 11:00Yekaterinburg
France vs Peru
26 Jun 10:00Sochi
Australia vs Peru
26 Jun 10:00Moscow
Denmark vs France
Group D
16 Jun 9:00Moscow
Argentina vs Iceland
16 Jun 15:00Kaliningrad
Croatia vs Nigeria
21 Jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentina vs Croatia
22 Jun 11:00Volgograd
Nigeria vs Iceland
26 Jun 14:00Rostov-on-Don
Iceland vs Croatia
26 Jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentina
Group E
17 Jun 8:00Samara
Costa Rica vs Serbia
17 Jun 14:00Rostov-on-Don
Brazil vs Switzerland
22 Jun 8:00Saint Petersburg
Brazil vs Costa Rica
22 Jun 14:00Kaliningrad
Serbia vs Switzerland
27 Jun 14:00Moscow
Serbia vs Brazil
27 Jun 14:00Nizhny Novgorod
Switzerland vs Costa Rica
Group F
17 Jun 11:00Moscow
Germany vs Mexico
18 Jun 8:00Nizhny Novgorod
Sweden vs Korea Republic
23 Jun 11:00Rostov-on-Don
Korea Republic vs Mexico
23 Jun 14:00Sochi
Germany vs Sweden
27 Jun 10:00Kazan
Korea Republic vs Germany
27 Jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Sweden
Group G
18 Jun 11:00Sochi
Belgium vs Panama
18 Jun 14:00Volgograd
Tunisia vs England
23 Jun 8:00Moscow
Belgium vs Tunisia
24 Jun 8:00Nizhny Novgorod
England vs Panama
28 Jun 14:00Kaliningrad
England vs Belgium
28 Jun 14:00Saransk
Panama vs Tunisia
Group H
19 Jun 8:00Saransk
Colombia vs Japan
19 Jun 11:00Moscow
Poland vs Senegal
24 Jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 Jun 14:00Kazan
Poland vs Colombia
28 Jun 10:00Volgograd
Japan vs Poland
28 Jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 Jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018