Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Real Salt Lake

Opgericht  2004
Stadion  Rio Tinto Stadium
Capacity  21,004
Manager  M. Petke

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

Keepers
Alex HorwathA. Horwath
Nick RimandoN. Rimando
Connor SparrowC. Sparrow
Jacob LeekerJ. Leeker
Verdedigers
Aaron HerreraA. Herrera
Shawn Maurice BarryS. Barry
Justen GladJ. Glad
Anthony BeltranA. Beltran
Marcelo Andrés Silva FernándezM. Silva
Taylor PeayT. Peay
Demar Constantine PhillipsD. Phillips
Middenvelders
Sebastián Saucedo MondragónS. Saucedo
Doelpunten: 1, Assists: 2
Michael GallagherM. Gallagher
Damir KreilachD. Kreilach
Doelpunten: 3, Assists: 2
Stephen Obayan  SundayS. Sunday
Sidelined: Suspended
Jordan AllenJ. Allen
Luis Saúl Silva LópezL. Silva
Doelpunten: 3
Corey BairdC. Baird
Doelpunten: 4, Assists: 2
Jefferson David Savarino QuinteroJ. Savarino
Doelpunten: 2, Assists: 1
Nick BeslerN. Besler
Danilo AcostaD. Acosta
Assists: 1
Kyle BeckermanK. Beckerman
Doelpunten: 1
Albert RusnákA. Rusnák
Doelpunten: 4, Assists: 3
José  HernándezJ. Hernández
Luke MulhollandL. Mulholland
Pablo Enrique RuízP. Ruíz
Aanvallers
Ricky Lopez-EspinR. Lopez-Espin
Alfredo Ortuño MartínezOrtuño
Andrew  BrodyA. Brody
João Jimmy Plata CoteraJ. Plata
Doelpunten: 3, Assists: 2
Brooks LennonB. Lennon
Assists: 2
#NaamAgeA
Keepers
1A. Horwath 3100000500000
18N. Rimando 391530171700000000
24C. Sparrow 24000001200000
J. Leeker 2300000000000
Verdedigers
A. Herrera 2100000100000
26S. Barry 281472201000000
15J. Glad 211471171701000300
2A. Beltran 3000000000000
30M. Silva 29837101002000400
T. Peay 2600000200000
17D. Phillips 343605502000200
Middenvelders
23S. Saucedo 2158213674912000
M. Gallagher 2300000000000
6D. Kreilach 291415171613132200
8S. Sunday 2945585321200100
70J. Allen 2300000000000
20L. Silva 2958613766830000
27C. Baird 22922151056542200
7J. Savarino 211505171704021100
13N. Besler 255279541700100
25D. Acosta 205998711601000
5K. Beckerman 361376161510210400
11A. Rusnák 231350151501043000
29J. Hernández 2200000000000
19L. Mulholland 2901010400000
31P. Ruíz 1942974321000100
Aanvallers
28R. Lopez-Espin 22221010400000
16Ortuño 271193121600000
A. Brody 2300000000000
10J. Plata 2666511834432000
12B. Lennon 201361161512102300
NaamDateFromFee
Transfers In
D. Kreilach 07 februari 2018Union Berlin-
S. Barry 17 januari 2018KielceFree
A. Brody 06 juni 2018Real Monarchs-
T. Peay 11 mei 2018Real MonarchsLoan
P. Ruíz 07 februari 2018San LorenzoFree
M. Gallagher 06 juni 2018Real Monarchs-
R. Lopez-Espin 27 april 2018Real MonarchsLoan
Transfers Out
Y. Movsisyan 26 maart 2018DjurgårdenLoan
M. Van Oekel 05 januari 2018EnergyFree
C. Schuler 02 maart 2018OrlandoFree
O. Holness 07 februari 2018BethlehemFree
C. Baird 23 maart 2018Real MonarchsLoan
R. Velazco 01 januari 2018Isidro-
N. Jackson 21 januari 2018Colorado-
M. Lachowecki 01 februari 2018Tampa Bay-
J. Schmidt 04 februari 2018SacramentoFree
D. Ochoa 20 april 2018Real MonarchsLoan

Nieuws

Video's


RSL vs COL: Match Highlights 7/21/18
19 uur geleden

RSL vs COL: Rusnak Postgame Reaction 7/21/18
19 uur geleden

RSL vs COL: Juarez Postgame Reaction 7/21/18
19 uur geleden

HIGHLIGHTS: Real Salt Lake vs. Colorado Rapids | July 2…
20 uur geleden

RSL v COL: Damir Kreilach's Diving Header
22 uur geleden

The RSL Rundown: The Rocky Mountain Cup 7/21/18
2 dagen geleden

RSL at MIN: Damir Postgame Reaction 7/14/18
Maandag, 9 jul

Mike Freakin Petke
Zondag, 8 jul

Highlights: MNUFC vs. Real Salt Lake
Zondag, 8 jul

RSL at MIN: Match Highlights 7/14/18
Zondag, 8 jul

Preach, Petke
Zaterdag, 7 jul

HIGHLIGHTS: Minnesota United FC vs. Real Salt Lake | Ju…
Zaterdag, 7 jul

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië