Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
Slowakije

Slowakije - 3. Futbalová Liga

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Stand

Pos.TeamGWWGVDVDTDGP
3. liga: Bratislava
1 Bernolákovo 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Báhoň 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Dunajská Lužná 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Lokomotíva DNV 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Lozorno 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Malacky 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Pezinok 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Rača 0 0 0 0 0 0 +0 0
9 Rohožník 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Rovinka 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 Rusovce 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 Sl. Ivanka pri Dunaji 0 0 0 0 0 0 +0 0
13 Slovan Bratislava II 0 0 0 0 0 0 +0 0
14 Slovan Most 0 0 0 0 0 0 +0 0
15 Tomášov 0 0 0 0 0 0 +0 0
16 Vajnory 0 0 0 0 0 0 +0 0
3. liga: Center
1 Baník Kalinovo 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Fiľakovo 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Fomat Martin 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Liptovská Štiavnica 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Liptovský Hrádok 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Lokomotíva Zvolen 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Novohrad Lucenec 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Námestovo 0 0 0 0 0 0 +0 0
9 Oravské Veselé 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 Poltár 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 Rimavská Sobota 0 0 0 0 0 0 +0 0
13 Ružomberok II 0 0 0 0 0 0 +0 0
14 Tatran Krásno 0 0 0 0 0 0 +0 0
15 Čadca 0 0 0 0 0 0 +0 0
16 Žarnovica 0 0 0 0 0 0 +0 0
3. liga: East
2 Družstevník Plavnica 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 MSK Tesla Stropkov 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Milénium 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Pokrok Krompachy 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Rožňava 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Snina 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 Spišská Nová Ves 0 0 0 0 0 0 +0 0
13 Tatran Prešov II 0 0 0 0 0 0 +0 0
14 Veľké Revištia 0 0 0 0 0 0 +0 0
15 Vranov nad Topľou 0 0 0 0 0 0 +0 0
3. liga: West
2 Gabčíkovo 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Galanta 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Kalná nad Hronom 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Lednické Rovne 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Slovan Nemšová 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Nové Mesto nad Váhom 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 Nové Zámky 0 0 0 0 0 0 +0 0
13 Slovan Duslo Šaľa 0 0 0 0 0 0 +0 0
14 Spartak Trnava II 0 0 0 0 0 0 +0 0
15 Veľké Ludince 0 0 0 0 0 0 +0 0
Promotie
Possible Relegation
Degradatie

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië