Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
Griekenland

Griekenland - Football League

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Stand

Pos.TeamGWWGVDVDTDGPVorm
1   OFI 34 27 5 2 86 14 +72 86 WWWWW
2   Aris 34 26 7 1 65 13 +52 85 WWWWW
3   Panachaiki 34 22 7 5 50 21 +29 73 WWGWW
4   Kissamikos 34 19 7 8 64 32 +32 64 WWVWG
5   Doxa Dramas 34 18 9 7 57 25 +32 63 WWWWG
6   Trikala 34 16 10 8 31 22 +9 58 VWWWG
7   Apollon Kalamarias 34 14 11 9 43 27 +16 53 WVWVW
8
Karaiskakis 34 13 9 12 35 32 +3 48 VWGVG
9
Ergotelis 34 13 7 14 56 47 +9 46 WWVVG
10
Apollon Larissa 34 16 1 17 45 54 -9 43 WVVWV
11
Aiginiakos 34 11 7 16 36 54 -18 37 VVWVG
12   Sparta 34 11 7 16 29 46 -17 34 VVVVG
13
Anagennisi Karditsas 34 11 7 16 32 41 -9 34 VVWVG
14   Panserraikos 34 9 6 19 43 52 -9 27 VVGWG
15
Panegialios 34 8 7 19 29 57 -28 25 WWGVV
16
Kallithea 34 6 9 19 26 40 -14 21 VVVWG
17   Veria 33 5 2 26 13 70 -57 5 VVVVV
18   Acharnaikos 33 1 0 32 2 95 -93 -51 VVVVV
Promotie
Degradatie

 

Topscorers

SpelersTeamDoelpuntenPenalties
D. ManosOFI 27 3
H. CuypersErgotelis 22 1
N. KouskounasDoxa Dramas 18 0
D. DiamantopoulosAris 16 2
P. MoraitisPanachaiki 14 0
G. LoukinasKaraiskakis 11 2
G. XydasKissamikos 11 1
A. DinasOFI 10 1
V. KoutsianikoulisOFI 10 0
D. ChasomerisApollon Pontou 9 0
D. GourtsasPanserraikos 9 1
Minas HalkiadakisKissamikos 9 1
V. PlatelasAris 9 2
BritoApollon Pontou 8 3
J. LeoKissamikos 8 0

 

Nieuws

Sport.be
Sport.be (3 hours ago)

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië