Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Vancouver Whitecaps FC

Opgericht  1986
Stadion  BC Place Stadium
Capacity  59,687
Manager  C. Robinson

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

Keepers
Stefan MarinovicS. Marinovic
Brian RoweB. Rowe
Sean MelvinS. Melvin
Verdedigers
Aaron MaundA. Maund
Kendall Jamaal Waston ManleyK. Waston
Doelpunten: 1, Assists: 1
José Manuel Aja LivchichJ. Aja
Doelpunten: 1
Sean  FranklinS. Franklin
Brett LevisB. Levis
Efraín Juárez VáldezE. Juárez
Jake NerwinskiJ. Nerwinski
Doneil HenryD. Henry
Middenvelders
Marcel de JongM. de Jong
Assists: 2
David NormanD. Norman
Felipe Martins CampanholiFelipe Martins
Assists: 1
Ali Ahmed Ali Mohamed GhazalAli Ghazal
Brek SheaB. Shea
Doelpunten: 3
Russell TeibertR. Teibert
Cristian Rafael Techera CribelliC. Techera
Doelpunten: 6, Assists: 1
Jordon MutchJ. Mutch
Assists: 1
Gabriel Nicolás Mezquida SeroN. Mezquida
Doelpunten: 1
Alphonso DaviesA. Davies
Doelpunten: 2, Assists: 5
Aanvallers
José Yordy Reyna SernaY. Reyna
Doelpunten: 3, Assists: 3
Anthony Miguel Blondell BlondellA. Blondell
Doelpunten: 1
Bernie Ibini-IseiB. Ibini-Isei
Simon ColynS. Colyn
Kaiansu Kei KamaraK. Kamara
Doelpunten: 6, Assists: 3
Erik HurtadoE. Hurtado
Doelpunten: 1
#NaamAgeA
Keepers
1S. Marinovic 26900101000000200
12B. Rowe 2963077001000000
S. Melvin 2300000700000
Verdedigers
22A. Maund 273604400700000
4K. Waston 301093131300011401
18J. Aja 251242141400310401
3S. Franklin 334956510400000
46B. Levis 252274312100000
6E. Juárez 3076711922500201
28J. Nerwinski 23990111100400200
2D. Henry 252703300000000
Middenvelders
17M. de Jong 31758101005002100
24D. Norman 2000000000000
8Felipe Martins 271365161510201200
66Ali Ghazal 266019723700100
20B. Shea 288151771031030100
31R. Teibert 256019723800100
13C. Techera 2676012934761210
77J. Mutch 263157342401000
11N. Mezquida 2630283531410000
67A. Davies 171240171434325000
Aanvallers
29Y. Reyna 24917141045433311
9A. Blondell 2448413676910100
7B. Ibini-Isei 253687525600000
54S. Colyn 1600000000000
23K. Kamara 331008131122263300
19E. Hurtado 271132111210000
NaamDateFromFee
Transfers In
J. Mutch 02 maart 2018Crystal PalaceLoan
S. Franklin 07 februari 2018DC United-
E. Juárez 09 januari 2018Monterrey-
Felipe Martins 02 maart 2018New York-
D. Flores 01 januari 2018Motagua-
J. Aja 24 februari 2018Orlando90K €
Transfers Out
D. Edgar 04 april 2018NashvilleFree
F. Montero 01 januari 2018Tianjin Teda-
D. Ousted 08 januari 2018DC United-
N. Igiebor 24 januari 2018Anorthosis-
S. Williams 14 juni 2018GalaxyFree
T. Tchani 28 februari 2018Chicago120K €
M. Laba 26 januari 2018EstudiantesFree
M. Bustos 01 januari 2018Zacatepec-
K. Greig 21 februari 2018St. LouisFree
S. Adekugbe 12 januari 2018Vålerenga-
T. Parker 02 maart 2018New York-
C. Seiler 25 januari 2018SacramentoFree
D. Barbir 19 februari 2018AstraFree
M. Bevan 28 maart 2018HusqvarnaLoan
M. Baldisimo 07 februari 2018Fresno FCFree
N. Bartman 07 februari 2018Myrtle Beach-

Nieuws

AC Milan in Amerikaanse handen
Tubantia (6 days ago)

Video's


Must-see: Alphonso Davies wonder goal vs. D.C. United
2 dagen geleden

HIGHLIGHTS: D.C. United vs. Vancouver Whitecaps FC | Ju…
3 dagen geleden

Carl Robinson on Davies, facing Rooney, and World Cup p…
Woensdag, 11 jul

Development Academy U18/19 Boys Semifinals - Vancouver…
Zondag, 8 jul

Development Academy U18/19 Boys Semifinals - Vancouver…
Zondag, 8 jul

Highlights: Vancouver Whitecaps FC vs. Chicago Fire
Zondag, 8 jul

HIGHLIGHTS: Vancouver Whitecaps FC vs. Chicago Fire | J…
Zondag, 8 jul

HIGHLIGHTS | Chicago Fire at Vancouver Whitecaps FC | J…
Zondag, 8 jul

Highlights: Vancouver Whitecaps FC 0-1 Colorado Rapids
Zondag, 8 jul

HIGHLIGHTS: Vancouver Whitecaps FC vs. Colorado Rapids…
Zondag, 8 jul

How Marcel de Jong and his family 'fell in love'…
Dinsdag, 12 jun

Kei Kamara Top 100 Goal Scorers
Dinsdag, 12 jun

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië