Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Vancouver Whitecaps FC

Opgericht  1986
Stadion  BC Place Stadium
Capacity  59,687
Manager  C. Robinson

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

#NaamAgeA
Keepers
1S. Marinovic 263604400000100
12B. Rowe 2900000400000
Verdedigers
22A. Maund 273604400000000
4K. Waston 301933300000101
J. Aja 241802200200100
3S. Franklin 3300000100000
46B. Levis 2400000000000
6E. Juárez 303224402000200
28J. Nerwinski 233604400000000
2D. Henry 2400000000000
14D. Edgar 3000000000000
Middenvelders
17M. de Jong 312013302000000
24D. Norman 1900000000000
Felipe Martins 272854310100000
66Ali Ghazal 2600000100000
20B. Shea 281224040410000
35D. Flores 2100000000000
31R. Teibert 251602201200100
13C. Techera 251802200201000
J. Mutch 261253120201000
11N. Mezquida 26461101300000
67A. Davies 173514401011000
Aanvallers
29Y. Reyna 242734312100100
9A. Blondell 23934131300000
45M. Bevan 2000000000000
7B. Ibini-Isei 2500000100000
23K. Kamara 332373302021100
19E. Hurtado 27351010110000
NaamDateFromFee
Transfers In
J. Mutch 02 maart 2018Crystal PalaceLoan
S. Franklin 07 februari 2018DC United-
E. Juárez 09 januari 2018Monterrey-
Felipe Martins 02 maart 2018New York-
D. Flores 01 januari 2018Motagua-
J. Aja 24 februari 2018Orlando90K €
Transfers Out
F. Montero 01 januari 2018Tianjin Teda-
D. Ousted 08 januari 2018DC United-
N. Igiebor 24 januari 2018Anorthosis-
T. Tchani 28 februari 2018Chicago120K €
M. Laba 26 januari 2018EstudiantesFree
M. Bustos 01 januari 2018Zacatepec-
K. Greig 21 februari 2018St. LouisFree
S. Adekugbe 12 januari 2018Vålerenga-
T. Parker 02 maart 2018New York-
C. Seiler 25 januari 2018SacramentoFree
S. Melvin 07 februari 2018Fresno FCFree
D. Barbir 19 februari 2018AstraFree
Matthew Baldisimo 07 februari 2018Fresno FCFree

Nieuws

Sport.be
Sport.be (1 week ago)

Video's


HIGHLIGHTS: Vancouver Whitecaps FC vs. LAFC | April 13…
Zaterdag, 7 apr

Whitecaps FC and Bell Canada extend Premier Founding Pa…
Dinsdag, 10 apr

Real Salt Lake vs. Vancouver Whitecaps FC | 2018 MLS Hi…
Zondag, 8 apr

HIGHLIGHTS: Real Salt Lake vs. Vancouver Whitecaps FC …
Zondag, 8 apr

April Fools! Nerwinski, 'Caps play prank on Marinovic
Maandag, 9 apr

Columbus Crew SC vs. Vancouver Whitecaps FC | 2018 MLS…
Zondag, 8 apr

Columbus Crew SC contra Vancouver Whitecaps FC // Audio…
Zaterdag, 3 mrt

Columbus Crew SC vs Vancouver Whitecaps FC // Live Audi…
Zaterdag, 3 mrt

HIGHLIGHTS: Columbus Crew SC vs. Vancouver Whitecaps FC…
Zaterdag, 3 mrt

The touching story of 'Caps Kid Captain Taylin McGill
Donderdag, 8 mrt

BMO Kickin’ with the ‘Caps Community Clinics
Maandag, 5 mrt

Vancouver Whitecaps FC vs. LA Galaxy | 2018 MLS Highlig…
Zondag, 4 mrt

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Arsenalapr 22
8:30
West Ham United
Liverpoolapr 24
14:45
Roma
Bayern Münchenapr 25
14:45
Real Madrid
Liverpoolapr 28
7:30
Stoke City
Bayern Münchenapr 28
9:30
Eintracht Frankfurt
Swansea Cityapr 28
12:30
Chelsea
Real Madridapr 28
12:30
Leganés
Manchester Unitedapr 29
11:30
Arsenal
Deportivo La Coruñaapr 29
14:45
Barcelona
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android