Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Colorado Rapids

Opgericht  1996
Stadion  Dick's Sporting Goods Park
Capacity  19,374
Manager  A. Hudson

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

Keepers
Andrew DykstraA. Dykstra
Zac MacMathZ. MacMath
Tim HowardT. Howard
Verdedigers
Kip ColveyK. Colvey
Deklan WynneD. Wynne
Tommy SmithT. Smith
Doelpunten: 2, Assists: 3
Axel SjöbergA. Sjöberg
Danny WilsonD. Wilson
Kortne FordK. Ford
Marlon HairstonM. Hairston
Edgar Eduardo Castillo CarrilloE. Castillo
Doelpunten: 2, Assists: 1
Middenvelders
Micheal AziraM. Azira
Sam NicholsonS. Nicholson
Stefan AignerS. Aigner
Enzo Agustin MartínezE. Martínez
Assists: 2
Johan BlombergJ. Blomberg
Assists: 3
Jack PriceJ. Price
Doelpunten: 1, Assists: 1
Dillon  SernaD. Serna
Bismark Adjei-BoatengB. Adjei-Boateng
Sam HamiltonS. Hamilton
Aanvallers
Niki JacksonN. Jackson
Doelpunten: 1
Jack McBeanJ. McBean
Doelpunten: 1
Shkëlzen Taib GashiS. Gashi
Doelpunten: 1, Assists: 2
Joe MasonJ. Mason
Doelpunten: 3
Dominique BadjiD. Badji
Doelpunten: 6, Assists: 1
Yannick BoliY. Boli
Doelpunten: 1
#NaamAgeA
Keepers
50A. Dykstra 3200000100000
18Z. MacMath 2615821101400000
1T. Howard 391190141400000101
Verdedigers
23K. Colvey 242083302400000
27D. Wynne 231350151500000200
5T. Smith 281350151500023200
44A. Sjöberg 274046421700000
4D. Wilson 26946121112200400
24K. Ford 2200000000000
94M. Hairston 244346604000000
2E. Castillo 311260141400021300
Middenvelders
22M. Azira 3019942201300100
28S. Nicholson 236658803000200
7S. Aigner 30111010100000
90E. Martínez 271030141133402300
8J. Blomberg 31796101005003300
19J. Price 251260141400011700
17D. Serna 2418770701400200
21B. Adjei-Boateng 245228624800300
15S. Hamilton 2200000500000
Aanvallers
12N. Jackson 22643030410100
32J. McBean 2341310646810200
11S. Gashi 292229272712100
10J. Mason 2757911746530100
14D. Badji 251127131304061500
9Y. Boli 303609361610201
NaamDateFromFee
Transfers In
E. Castillo 01 januari 2018MonterreyLoan
Y. Boli 15 maart 2018Dalian Yifang-
J. Mason 20 februari 2018WolverhamptonLoan
D. Wilson 29 januari 2018Rangers-
E. Martínez 21 februari 2018Independence-
S. Nicholson 01 mei 2018Minnesota-
M. da Fonte 30 november 2018Phoenix Rising-
Transfers Out
A. Gordon 16 maart 2018Chicago-
M. Grella 09 februari 2018Columbus-
J. Watts 28 maart 2018Houston-
M. Saeid 01 januari 2018LyngbyFree
E. Miller 04 mei 2018Minnesota-
A. Winn 07 februari 2018Nashville-
J. Berner 01 januari 2018Phoenix RisingFree

Nieuws

Video's


HIGHLIGHTS: Real Salt Lake vs. Colorado Rapids | July 2…
16 uur geleden

Elevate - Episode 4: Their Family is Our Family
Gisteren

Giles Barnes makes Rapids debut | Moment of the Match
Maandag, 9 jul

Tailgate Live - World Cup Final Watch Party
Zondag, 8 jul

HIGHLIGHTS: Houston Dynamo at Colorado Rapids | July 14…
Zaterdag, 7 jul

HIGHLIGHTS: Colorado Rapids vs. Houston Dynamo | July 1…
Zaterdag, 7 jul

Tailgate Live - July 14
Zaterdag, 7 jul

Tailgate Live - Croatia vs England Watch Party
Woensdag, 11 jul

FIFA18 World Cup Preview: England vs. Croatia
Woensdag, 11 jul

Two quick goals hurt Rapids | Moment of the Match
Maandag, 9 jul

Highlights Impact de Montréal v Colorado Rapids
Maandag, 9 jul

HIGHLIGHTS: Montreal Impact vs. Colorado Rapids | July…
Zaterdag, 7 jul

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië