Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Live voetbal op tv en internet: woensdag 20 jun.

  • Ma
    Jun 18
  • Di
    Jun 19
  • Wo
    Jun 20
  • Do
    Jun 21
  • Vr
    Jun 22
  • Za
    Jun 23
  • Zo
    Jun 24
  •  
?  
FIFA Wereldkampioenschap 
8:00 Portugal vs Marokko fuboTV, Fox Sports 1, FOX Sports GO,
11:00 Uruguay vs Saoedi-Arabië fuboTV, FOX Network, FOX Spor…
14:00 Iran vs Spanje fuboTV, FOX Network, FOX Spor…
Verenigde Staten - US Open Cup 
19:00 DC United vs Orlando City SC USsoccer.com
19:00 Louisville City vs Nashville SC USsoccer.com
19:30 Atlanta United vs Chicago Fire USsoccer.com
22:30 Los Angeles FC vs Sacramento Republic USsoccer.com
Verenigde Staten - USL 
17:00 Bethlehem Steel vs New York RB II ESPN+, YouTube
Verenigde Staten - Premier Development League 
17:00 Next Academy vs Img Academy PDL Live
18:00 Boston vs Portland Phoenix PDL Live
19:00 Lehigh Valley Utd. Sonic vs New York RB III PDL Live
19:00 Myrtle Beach Mutiny vs Tormenta PDL Live
19:00 Ocean City Nor'easters vs Reading United PDL Live
19:00 SIMA Águilas vs The Villages PDL Live
19:00 Tri-cities vs Birmingham Hammers PDL Live
19:00 Tobacco Road vs North Carolina II PDL Live
19:30 North County United vs FC Miami City PDL Live
19:30 West Virginia Chaos vs Derby City Rovers PDL Live
20:30 Houston FC vs OKC Energy II PDL Live
Voetbalshows 
7:00 FIFA World Cup Live fuboTV, Fox Sports 1
7:00 2018 FIFA World Cup Pre-Game TSN1, TSN3, TSN4, TSN5
10:30 2018 FIFA World Cup Pre-Game TSN1, TSN3, TSN4, TSN5
13:30 2018 FIFA World Cup Pre-Game TSN1, TSN3, TSN4, TSN5
16:00 FIFA World Cup Today fuboTV, Fox Sports 1
17:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español, D…
19:00 FIFA World Cup Tonight fuboTV, Fox Sports 1
19:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
 Chili - Copa Chile
 Finland - Veikkausliiga
 Finland - Ykkönen (2de Divisie)
 Finland - Kakkonen (3de Divisie)
 IJsland - Úrvalsdeild
 Japan - J2 League
 Litouwen - A Lyga
 Maleisië - Super League
 Maleisië - Premier League
 Noorwegen - 1. Divisjon
 Zweden - Division 1
 Wereld - Club Vriendschappelijk
 Wereld - Voetbalshows
?  
FIFA Wereldkampioenschap 
Herhaal 2:00 Rusland vs Egypte fuboTV, Fox Soccer Plus
Herhaal 4:00 Colombia vs Japan fuboTV, Fox Soccer Plus, beIN Sports 2,
Herhaal 6:00 Polen vs Senegal fuboTV, Fox Soccer Plus, SuperSport 10
Herhaal 14:00 Portugal vs Marokko fuboTV, Fox Soccer Plus
Herhaal 16:00 Uruguay vs Saoedi-Arabië fuboTV, Fox Soccer Plus, Sport TV1
Herhaal 16:30 Uruguay vs Saoedi-Arabië fuboTV, UNIVERSO
Herhaal 17:00 Portugal vs Marokko fuboTV, FOX Deportes, SuperSport 3, S…
Herhaal 18:00 Iran vs Spanje fuboTV, Fox Soccer Plus, Sport TV2
Herhaal 19:00 Uruguay vs Saoedi-Arabië fuboTV, FOX Deportes, SuperSport 3, S…
Herhaal 20:00 Portugal vs Marokko fuboTV, Fox Soccer Plus, UNIV…
Herhaal 21:00 Iran vs Spanje fuboTV, FOX Deportes, SuperSport 3, S…
Herhaal 22:00 Uruguay vs Saoedi-Arabië fuboTV, Fox Soccer Plus
Herhaal 22:00 Iran vs Spanje fuboTV, UNIVERSO
Spanje - La Liga 
Herhaal 10:30 Espanyol vs Barcelona fuboTV, beIN SPORTS en Español,
Herhaal 16:30 Espanyol vs Barcelona fuboTV, beIN SPORTS en Español,
Portugal - Primeira Liga 
Herhaal 3:00 Sporting CP vs Paços de Ferreira fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Vriendschappelijk 
Herhaal 0:00 Polen vs Uruguay fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 7:30 Zweden vs Denemarken fuboTV, beIN SPORTS en Español,
Herhaal 11:00 Argentinië vs Haïti fuboTV, beIN SPORTS en Español,
Herhaal 14:00 Colombia vs Australië fuboTV, beIN SPORTS en Español,
Herhaal 18:00 Zweden vs Peru fuboTV, beIN SPORTS en Español,
Herhaal 22:00 Colombia vs Australië fuboTV, beIN SPORTS en Español,
Brazilië - Brasileirão 
Herhaal 0:00 Fluminense vs São Paulo PFC Internacional
Herhaal 1:00 Palmeiras vs Chapecoense PFC Internacional
Herhaal 2:00 Internaional vs Cruzeiro PFC Internacional
Herhaal 3:00 Botafogo vs Grêmio PFC Internacional
Herhaal 4:00 Atletico Minerio vs Corinthians PFC Internacional
Herhaal 7:00 Vasco da Gama vs América RN PFC Internacional
Herhaal 8:00 Sao Paulo vs Atletico Minerio PFC Internacional
Herhaal 9:00 Corinthians vs Ceará PFC Internacional
Herhaal 10:00 Vitória vs Fluminense PFC Internacional
Herhaal 11:00 Atlético PR vs Palmeiras PFC Internacional
Herhaal 12:00 Cruzeiro vs Botafogo PFC Internacional
Herhaal 13:00 Flamengo vs Internacional PFC Internacional
Herhaal 14:00 Grêmio vs Santos PFC Internacional
Herhaal 16:00 Vasco da Gama vs América RN PFC Internacional
Herhaal 16:00 Sao Paulo vs Atletico Minerio PFC Internacional
Herhaal 16:00 São Paulo vs Santos PFC Internacional
Herhaal 21:00 Bahia vs Corinthians fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Ecuador - Primera A 
Herhaal 13:30 Técnico Universitario vs LDU Quito fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Mexico - Ascenso MX 
Herhaal 11:30 Cafetaleros de Tapachula vs Alebrijes de Oaxaca fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Uruguay - Primera División 
Herhaal 0:00 Nacional vs Torque fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Herhaal 17:00 Nacional vs Torque fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Voetbalshows 
Herhaal 1:00 FIFA World Cup Highlights fuboTV, Fox Sports 2
Herhaal 1:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Herhaal 2:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español, DAZN
Herhaal 5:00 FIFA World Cup Highlights fuboTV, Fox Sports 1
Herhaal 6:30 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español, D…
Herhaal 21:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español, D…
Herhaal 22:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS

 

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Denemarkenjun 21
8:00
Australi
Frankrijkjun 21
11:00
Peru
Argentinijun 21
14:00
Kroati
Brazilijun 22
8:00
Costa Rica
Nigeriajun 22
11:00
IJsland
Servijun 22
14:00
Zwitserland
Belgijun 23
8:00
Tunesi
Zuid-Koreajun 23
11:00
Mexico
Duitslandjun 23
14:00
Zweden
Engelandjun 24
8:00
Panama
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland 3 - 1 Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal vs Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran vs Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken vs Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk vs Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië vs Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria vs IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië vs Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië vs Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden 1 - 0 Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea vs Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland vs Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België 3 - 0 Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië 1 - 2 Engeland
23 jun 8:00Moscow
België vs Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia 1 - 2 Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen 1 - 2 Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018