Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
Italië

Italië - Serie D

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Stand

Pos.TeamGWWGVDVDTDGPVorm
Serie D: Kampioensronde
1   Pro Patria 2 1 1 0 3 1 +2 4 GW
1   Albissola 2 1 1 0 6 4 +2 4 WG
1   Vibonese 2 2 0 0 6 1 +5 6 WW
2   Gozzano 2 1 1 0 2 0 +2 4 GW
2   Rimini 2 1 1 0 6 5 +1 4 WG
2   FC Rieti 2 0 1 1 1 2 -1 1 VG
3   Virtus Verona 2 0 0 2 1 5 -4 0 VV
3   Vis Pesaro 2 0 0 2 1 4 -3 0 VV
3   Potenza Calcio 2 0 1 1 0 4 -4 1 VG
Serie D: Groep A
2   Como 38 25 6 7 58 27 +31 81 GWWGW
3   Caronnese 38 21 11 6 62 30 +32 74 GVGWW
4   Chieri 38 19 14 5 64 37 +27 71 WGWGW
5   Pro Sesto 38 20 7 11 69 43 +26 67 VWWWV
6   Folgore Caratese 38 14 14 10 45 39 +6 56 GVWGG
7   Inveruno 38 14 10 14 44 48 -4 52 VVGWV
8   Borgosesia 38 14 9 15 40 39 +1 51 VWVGV
10   Bra 38 13 10 15 45 51 -6 49 VVVGV
11   Pavia 38 12 11 15 53 58 -5 47 WWVGG
13   Olginatese 38 9 18 11 37 44 -7 45 WGVGG
14   Seregno 38 10 14 14 45 54 -9 44 WWVWW
15   OltrepoVoghera 38 9 16 13 34 47 -13 43 GVGVG
16   Casale 38 10 12 16 41 48 -7 42 WVWVV
17   Varesina 38 10 11 17 33 45 -12 41 WVVGG
18   Varese 38 8 16 14 47 49 -2 40 VGWVG
19   Derthona 38 5 11 22 25 62 -37 26 WGVVG
20   Castellazzo 38 3 10 25 32 78 -46 19 VGVGV
Serie D: Groep B
3   Pontisola 36 21 7 8 67 44 +23 70 VGGWW
4   Pergolettese 36 19 10 7 57 37 +20 67 WGWVG
5   Darfo Boario 36 18 8 10 51 30 +21 62 VVWGV
6   Virtus Bergamo 36 18 4 14 57 46 +11 58 VVVWW
7   Lecco 36 16 10 10 46 35 +11 58 VWGWW
8   Pergocrema 36 13 9 14 43 40 +3 48 GGWWW
10   Caravaggio 36 12 11 13 47 52 -5 47 GGVGW
11   Pol. Ciliverghe Mazzano 36 12 9 15 47 46 +1 45 GVGWV
12   Levico 36 11 11 14 45 56 -11 44 GGVGW
13   Scanzorosciate 36 12 7 17 41 51 -10 43 GGWVV
14   Trento 36 12 7 17 42 64 -22 43 WWVGW
15   Lumezzane 36 11 9 16 37 51 -14 42 GVGVW
16   Ciserano 36 8 12 16 42 58 -16 36 WWVVG
17   Grumellese 36 9 7 20 34 55 -21 34 WWGGV
18   Dro Calcio 36 6 13 17 33 62 -29 31 GVVWW
Serie D: Groep C
2   Campodarsego 34 21 5 8 73 43 +30 68 WVVWG
4   Mantova 34 17 9 8 56 34 +22 60 GWWGG
5   Adriese 34 16 8 10 56 31 +25 56 VWWGW
6   Este 34 15 11 8 49 29 +20 56 GGGVW
7   Belluno 34 15 6 13 62 50 +12 51 WVVWW
8   Legnago Salus 34 13 10 11 53 47 +6 49 WWGVW
9   Union Feltre 34 14 7 13 49 56 -7 49 VGVVG
10   Delta Calcio Rovigo 34 13 8 13 47 50 -3 47 WGWGV
12   Clodiense 34 10 11 13 44 60 -16 41 GVWGV
14
Tamai 34 10 10 14 50 51 -1 40 GWWWG
15   Montebelluna 34 8 8 18 34 50 -16 32 VGWVV
16   Calvi Noale 34 7 7 20 32 67 -35 28 VWVGV
17   Liventina 34 5 10 19 33 64 -31 25 VVVVG
18   Abano 34 4 4 26 25 80 -55 16 VVVVV
Serie D: Groep D
2   Imolese 38 21 8 9 72 45 +27 71 GGWVW
3   Forlì 38 18 11 9 60 43 +17 65 GWWGW
4   Fiorenzuola 38 16 16 6 50 32 +18 64 GWVGW
5   Sangiovannese 38 17 10 11 42 38 +4 61 VWWGW
6   Lentigione 38 16 12 10 45 33 +12 60 WWWVV
8   Pianese 38 14 16 8 54 35 +19 58 VWWWG
10   Romagna Centro 38 14 12 12 49 42 +7 54 WGVVV
11   Sammaurese 38 14 12 12 34 29 +5 54 GVWGV
14   Tuttocuoio 38 10 12 16 25 34 -9 42 WGVGV
15   Sporting Trestina 38 10 11 17 36 52 -16 41 WVWVG
16   Castelvetro 38 10 8 20 46 62 -16 38 VWWGV
17   Mezzolara 38 7 15 16 34 50 -16 36 GVVGG
18   Sansepolcro 38 7 12 19 40 62 -22 33 WVGVW
19   Correggese 38 6 14 18 37 55 -18 32 VVGWV
20   Olimpia Colligiana 38 7 8 23 27 60 -33 29 VVVGG
Serie D: Groep E
2   Sanremo 34 20 7 7 58 34 +24 67 WWWWG
3   Mobilieri Ponsacco 34 17 11 6 49 31 +18 62 WVVWG
4   Real Forte Querceta 34 16 12 6 50 27 +23 60 GWWGW
5   Viareggio 34 17 9 8 57 46 +11 58 WVWWG
6   Massese 34 15 11 8 50 33 +17 56 GWWWG
7   Savona 34 16 7 11 53 34 +19 55 WVVWV
9   San Donato Tavarnelle 34 12 10 12 41 34 +7 46 GVWGG
10   Ghivizzano Borgo Mozzano 34 10 14 10 48 45 +3 44 GVGVW
11   Ligorna 34 11 10 13 41 50 -9 43 VVGWV
12   Sestri Levante 34 11 9 14 35 34 +1 42 VWVVG
13   Lavagnese 34 11 8 15 35 42 -7 41 VVVVV
14   Rignanese 34 10 8 16 36 60 -24 38 VWWGG
15   Scandicci 34 10 4 20 42 54 -12 34 WWWVG
16   Finale 34 6 12 16 38 49 -11 30 VVVVG
17   Argentinië 34 4 9 21 29 71 -42 21 WVVVG
18   Valdinievole Montecatini 34 2 9 23 19 74 -55 15 VWVVV
Serie D: Groep F
2   Matelica Calcio 34 22 5 7 66 28 +38 71 VWVWV
3   Avezzano 34 16 14 4 51 26 +25 62 WGWWG
4   Pineto 34 15 12 7 53 41 +12 57 WGWWW
5   L'Aquila 34 15 10 9 57 40 +17 55 GWVWW
6   Francavilla Calcio 34 14 11 9 47 38 +9 53 WWVWW
7   San Marino Calcio 34 15 6 13 45 35 +10 51 WVVVW
8   Vastese 34 15 6 13 55 50 +5 51 GVVVW
11   Castelfidardo Calcio 34 12 8 14 43 54 -11 44 VVGVV
12   Recanatese 34 12 7 15 47 47 +0 43 VWWVV
13   Olympia Agnonese 34 11 8 15 34 35 -1 41 WGWVG
14   San Nicolò 34 11 7 16 42 51 -9 40 VWWWG
15   Jesina 34 8 10 16 32 46 -14 34 VVGWV
16   Monticelli 34 5 15 14 25 45 -20 30 VWVGW
Serie D: Groep G
2   Albalonga 34 20 10 4 60 28 +32 70 VWGGW
4   Trastevere 34 18 8 8 60 43 +17 62 WGWGV
5   Latina 34 17 10 7 55 42 +13 61 WWVWV
6   Aprilia 34 14 12 8 52 42 +10 54 WWWVG
8
Nuova Monterosi 34 12 8 14 47 42 +5 44 VWWWW
9
Lupa Roma 34 12 10 12 47 49 -2 44 GVWGV
10   Budoni 34 13 4 17 40 41 -1 43 WGVWW
11   Ostia Mare Lidocalcio 34 11 9 14 47 56 -9 42 VGVGV
12   Flaminia 34 11 8 15 42 48 -6 41 VWVWV
13   Latte Dolce 34 10 10 14 39 45 -6 40 VGVWG
14   Lanusei 34 11 4 19 41 55 -14 37 WVWGW
15   Nuorese 34 9 8 17 28 46 -18 35 WVWVG
16   Anzio 34 7 7 20 28 68 -40 28 WVWVW
18   San Teodoro 34 5 8 21 47 84 -37 23 VVVVV
Serie D: Groep H
2   Cavese 34 24 4 6 68 31 +37 76 GWWWV
4   Taranto 34 21 5 8 62 38 +24 68 WVWWW
6   Picerno 34 14 11 9 49 37 +12 53 GVWVW
7   Gravina 34 13 13 8 58 42 +16 52 GGWVV
8   Nardò 34 13 13 8 48 36 +12 52 VWWGG
9   Gragnano 34 11 9 14 34 40 -6 42 WWVVG
10
Francavilla 34 11 6 17 59 70 -11 39 VVWWW
11
Sarnese 34 10 10 14 49 54 -5 38 WWVVG
12
Pomigliano 34 9 10 15 41 46 -5 37 WWVGG
13
Turris Neapolis 34 10 10 14 35 46 -11 36 VVGWV
14
Nerostellati Frattese 34 8 9 17 26 50 -24 33 GVWWG
15
San Severo 34 8 9 17 35 48 -13 33 VWWVG
16   Aversa Normanna 34 7 9 18 31 56 -25 30 GVVWV
17   Manfredonia 34 3 10 21 41 85 -44 17 VVVGW
Serie D: Group I
3   Nocerina 34 20 9 5 50 20 +30 69 VGGWW
5   Igea Virtus 34 18 6 10 43 25 +18 60 VWWVV
6   Messina 34 14 11 9 57 39 +18 53 WWWGG
7   Gela 34 13 13 8 56 46 +10 52 GGGWW
8   Acireale 34 14 9 11 47 45 +2 51 GWGGV
9   Gelbison 34 11 14 9 36 42 -6 47 VGGWW
12
Sancataldese 34 11 7 16 40 41 -1 40 VVVVG
13
Roccella 34 10 8 16 41 49 -8 38 WGWWG
14
Palmese 34 11 10 13 47 54 -7 37 WWVGV
15   Ebolitana 34 6 12 16 32 50 -18 30 GVVVG
Promotie play-offs
Relegation Play-off
Degradatie

 

Nieuws

Serie A terminate Mediapro deal
Football Italia (3 weeks ago)
Serie A : Milan sacré champion d'Italie
BasketEurope.com (5 days ago)

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Belgijun 23
8:00
Tunesi
Zuid-Koreajun 23
11:00
Mexico
Duitslandjun 23
14:00
Zweden
Engelandjun 24
8:00
Panama
Japanjun 24
11:00
Senegal
Polenjun 24
14:00
Colombia
Uruguayjun 25
10:00
Rusland
Saoedi-Arabijun 25
10:00
Egypte
Iranjun 25
14:00
Portugal
Spanjejun 25
14:00
Marokko
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland 3 - 1 Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal 1 - 0 Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran 0 - 1 Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken 1 - 1 Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk 1 - 0 Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië vs Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria vs IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië vs Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië vs Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden 1 - 0 Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea vs Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland vs Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België 3 - 0 Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië 1 - 2 Engeland
23 jun 8:00Moscow
België vs Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia 1 - 2 Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen 1 - 2 Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018