Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
Japan

Japan - J1 League

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Stand

Pos.TeamGWWGVDVDTDGPVorm
1   Sanfrecce Hiroshima 15 12 1 2 22 8 +14 37 VWWWW
2   Tokyo 15 8 4 3 21 13 +8 28 GGWGW
3
Kawasaki Frontale 15 8 3 4 22 12 +10 27 WWVVW
4   Cerezo Osaka 14 7 5 2 20 14 +6 26 WWGGW
5
Consadole Sapporo 15 7 5 3 20 17 +3 26 VGWWG
6
Vissel Kobe 15 6 4 5 23 17 +6 22 WWVGV
7   Vegalta Sendai 15 6 4 5 17 18 -1 22 WVWVG
8
Júbilo Iwata 15 6 3 6 15 15 +0 21 VVWWG
9   Kashiwa Reysol 15 6 2 7 19 19 +0 20 WVVWV
10
Shimizu S-Pulse 15 5 3 7 19 21 -2 18 VWVVW
11
Kashima Antlers 14 5 3 6 12 16 -4 18 VWWVG
12
Shonan Bellmare 15 5 3 7 17 22 -5 18 WVVVW
13
Yokohama F. Marinos 15 4 5 6 23 24 -1 17 WGGVW
14
Urawa Reds 15 4 5 6 12 13 -1 17 GGVWV
15
V-Varen Nagasaki 15 5 2 8 21 26 -5 17 VWVVV
16   Gamba Osaka 15 4 3 8 14 19 -5 15 GGVWW
17   Sagan Tosu 15 3 4 8 14 21 -7 13 GGWVV
18   Nagoya Grampus 15 2 3 10 14 30 -16 9 VVGGV
Champions League (groepsfase)
Relegation Play-off
Degradatie

 

Topscorers

SpelersTeamDoelpuntenPenalties
PatricSanfrecce Hiroshima 10 0
Diego OliveiraTokyo 9 3
Hugo VieiraYokohama F. Marinos 7 1
Hwang Ui-joGamba Osaka 7 2
Nagoya Grampus 6 1
A. EsakaKashiwa Reysol 6 0
M. KanazakiKashima Antlers 6 2
S. KanekoShimizu S-Pulse 6 0
S. KorokiUrawa Reds 6 1
K. NakamuraV-Varen Nagasaki 6 0
T. NishimuraVegalta Sendai 6 1
K. KawamataJúbilo Iwata 5 1
K. KitagawaShimizu S-Pulse 5 1
M. SuzukiV-Varen Nagasaki 5 1
K. TokuraConsadole Sapporo 5 0

 

Nieuws

FIFA World Cup 2018 Group H: Japan
Anadolu Agency (6 days ago)

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Brazilijun 22
8:00
Costa Rica
Nigeriajun 22
11:00
IJsland
Servijun 22
14:00
Zwitserland
Belgijun 23
8:00
Tunesi
Zuid-Koreajun 23
11:00
Mexico
Duitslandjun 23
14:00
Zweden
Engelandjun 24
8:00
Panama
Japanjun 24
11:00
Senegal
Polenjun 24
14:00
Colombia
Uruguayjun 25
10:00
Rusland
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland 3 - 1 Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal 1 - 0 Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran 0 - 1 Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken vs Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk vs Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië vs Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria vs IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië vs Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië vs Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden 1 - 0 Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea vs Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland vs Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België 3 - 0 Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië 1 - 2 Engeland
23 jun 8:00Moscow
België vs Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia 1 - 2 Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen 1 - 2 Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018