Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
Frankrijk

Frankrijk - CFA 2

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Stand

Pos.TeamGWWGVDVDTDGPVorm
National 3: Groep A
1   Bordeaux II 26 17 4 5 41 20 +21 55 WWGWW
5   Angoulême 26 11 9 6 49 32 +17 42 VWVVG
9
Poitiers 26 9 7 10 38 32 +6 34 VWWGG
10
Chauray 26 8 8 10 24 31 -7 32 WVVWW
11
Lège-Cap-Ferret 26 7 9 10 29 29 +0 30 VWGVG
National 3: Groep B
1   Nantes II 26 17 5 4 43 18 +25 56 WWWVW
2   Sablé 26 16 4 6 41 24 +17 52 GWWWV
3   Les Herbiers II 26 12 5 9 34 30 +4 41 VWWGW
4   Angers II 26 10 8 8 35 24 +11 38 VVGWV
5
USSA Vertou 26 10 7 9 33 30 +3 37 WVGVV
7
Le Poiré-sur-Vie 26 9 8 9 26 29 -3 35 GVVWW
8
Laval II 26 10 5 11 31 35 -4 35 VVVWW
10   Chateaubriant Voltigeurs 26 8 7 11 38 36 +2 31 GVVWV
11
La Suze 26 8 6 12 39 43 -4 30 WWWVG
13
Changé 26 7 8 11 25 36 -11 29 GWGWV
National 3: Groep C
1   Blois 26 18 5 3 53 20 +33 59 WGWVW
4   Drouais 26 11 7 8 27 26 +1 40 GVWVW
5   Châteauroux II 26 10 9 7 39 39 +0 38 GGGWW
6
Bourges 26 8 11 7 33 34 -1 35 GWVWW
7
Tours II 26 10 5 11 51 46 +5 35 VVVVW
8
Vierzon 26 8 10 8 36 29 +7 34 VVVVG
National 3: Groep D
2   Bastia 26 15 8 3 46 18 +28 53 WGWWW
4
Ajaccio II 26 12 5 9 46 38 +8 41 VVWVW
6
Le Pontet US 26 9 11 6 41 28 +13 38 WWWVW
8
Cannes 26 11 5 10 42 36 +6 38 WVGVV
11
Aubagne 26 8 12 6 40 27 +13 36 VWWVV
12   EF Bastia 26 3 8 15 22 50 -28 17 VGVGG
National 3: Groep E
1   Pontarlier 28 17 7 4 42 24 +18 58 WWWWG
4
Dijon II 28 16 7 5 50 22 +28 55 GVVWW
5
Sochaux II 28 16 6 6 55 30 +25 54 WWWGV
6
Gueugnon 28 15 6 7 59 30 +29 51 VWWGG
7   Louhans-Cuiseaux 28 14 6 8 55 26 +29 48 GVVWG
9
Besançon 28 10 6 12 47 37 +10 36 VVVVW
13   Quetigny 28 5 6 17 25 44 -19 21 VWVVW
National 3: Groep F
1   FCSR Haguenau 30 18 6 6 56 29 +27 60 WWWGW
2   Biesheim 30 14 9 7 46 35 +11 51 VWVWW
3   Troyes II 30 15 6 9 51 31 +20 51 WWWWV
5
Amnéville 30 13 8 9 46 34 +12 47 WWGVV
6
Mulhouse 30 13 7 10 39 32 +7 46 WVGGV
7
Sarre-Union 30 13 6 11 53 43 +10 45 GVWWW
8
RC Épernay Champagne 30 13 6 11 42 36 +6 45 WGWGW
9
Sarreguemines 30 13 6 11 50 40 +10 45 VWWVV
10
Nancy II 30 13 5 12 51 48 +3 44 VVVWV
11   Metz II 30 10 10 10 40 36 +4 40 VWVGW
12   Lunéville 30 12 4 14 33 44 -11 39 VWWVV
13   Prix-lès-Mézières 30 8 9 13 30 38 -8 33 VVWVV
National 3: Groep H
1   Nîmes II 26 14 8 4 48 25 +23 50 GWGWW
2   Toulouse II 26 12 11 3 37 21 +16 47 GWWWW
3
Montpellier II 26 11 10 5 48 31 +17 43 WVVVG
6   Blagnac 26 9 10 7 29 25 +4 37 GWWVG
7   Balma 26 9 9 8 36 33 +3 36 GVVWV
8   Rodéo FC Toulouse 26 9 7 10 30 30 +0 34 VVWWG
9   Avenir Foot Lozère 26 7 10 9 31 38 -7 31 GVGWV
10   Agde 26 7 7 12 31 40 -9 28 GWVWG
12
Narbonne 26 6 6 14 24 42 -18 24 WVWVW
14
Luzenac 26 5 6 15 24 41 -17 21 VVWVV
National 3: Group I
2   Grande-Synthe 26 14 6 6 30 19 +11 48 GWVWV
3   Olympique St Quentin 26 13 6 7 45 26 +19 45 WVWWV
6
Amiens SC II 26 10 6 10 37 33 +4 36 VGWVW
10   Boulogne II 26 7 10 9 25 33 -8 31 WGWVW
11
Wasquehal 26 7 9 10 29 30 -1 30 GGVGV
12   Saint-Amand 26 7 9 10 24 31 -7 30 GWVGV
14   Ailly-Sur-Somme 26 2 11 13 20 39 -19 17 VGVVG
National 3: Group J
2
Mondeville 26 18 2 6 46 19 +27 56 VWWWV
3   Évreux 26 14 4 8 51 27 +24 46 VWWWW
4   Saint-Lô Manche 26 12 7 7 43 26 +17 43 GVVVV
5   Caen II 26 12 2 12 44 35 +9 38 GWVWV
6   Quevilly II 26 11 4 11 42 38 +4 37 VWGWV
11
Rouen 26 9 1 16 25 35 -10 28 WVGWV
12   Dieppe 26 7 7 12 38 46 -8 28 WVGGV
National 3: Group K
1   Vannes 26 16 9 1 55 17 +38 57 WGGWW
3
Brest II 26 13 6 7 44 23 +21 45 VGWGV
4
Guingamp II 26 12 6 8 36 27 +9 42 WVGWG
7
Lannion 26 10 8 8 44 34 +10 38 VWGGW
8
Montagnarde 26 10 4 12 29 34 -5 34 WVVWW
10   Saint-Colomban Locminé 26 7 11 8 31 33 -2 32 WGVWG
National 3: Group L
2   Aubervilliers 26 13 6 7 38 32 +6 45 VWWVW
3
Noisy-le-Sec 26 12 7 7 46 26 +20 43 WWWGW
8   Les Mureaux 26 8 10 8 21 21 +0 34 GVGWG
10
Créteil II 26 7 11 8 38 33 +5 32 VVGGW
11
Racing Colombes 92 26 8 5 13 30 41 -11 29 GVGGW
12
Paris II 26 9 3 14 34 45 -11 28 GWVGW
National 3: Group M
1   Saint-Étienne II 26 19 5 2 58 17 +41 62 WWWWG
2   Bourgoin-Jallieu 26 17 8 1 37 12 +25 59 GWWWW
3   Clermont II 26 15 6 5 44 23 +21 51 WGWWG
4   Aurillac Arpajon 26 13 5 8 38 34 +4 44 WVVGW
6   Chambéry 26 8 9 9 32 26 +6 33 GVWGW
7   Vaulx 26 9 5 12 41 39 +2 32 VVVGW
8   Thiers 26 9 5 12 33 42 -9 32 VWWGV
10   Limonest 26 5 11 10 24 32 -8 26 GVGGV
11
Ytrac 26 7 5 14 24 45 -21 26 GGVVV
Promotie
Possible Promotion
Degradatie

 

Nieuws

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Engelandjun 24
8:00
Panama
Japanjun 24
11:00
Senegal
Polenjun 24
14:00
Colombia
Uruguayjun 25
10:00
Rusland
Saoedi-Arabijun 25
10:00
Egypte
Iranjun 25
14:00
Portugal
Spanjejun 25
14:00
Marokko
Denemarkenjun 26
10:00
Frankrijk
Australijun 26
10:00
Peru
Nigeriajun 26
14:00
Argentini
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland 3 - 1 Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal 1 - 0 Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran 0 - 1 Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken 1 - 1 Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk 1 - 0 Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië 0 - 3 Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria 2 - 0 IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië 2 - 0 Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië 1 - 2 Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden 1 - 0 Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea vs Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland vs Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België 3 - 0 Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië 1 - 2 Engeland
23 jun 8:00Moscow
België vs Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia 1 - 2 Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen 1 - 2 Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018