Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
beIN SPORTS USA
Kanaal website  

Stream via FuboTV  
*Subscription required

beIN SPORTS USA Schema


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

*AkkoordLive Soccer TV does not provide live streaming of beIN SPORTS USA, or any other channel. The information provided on this page is simply beIN SPORTS USA football TV schedule.

beIN SPORTS USA Acquired Broadcast Rights:

  • Spanje - Copa del Rey (2015-2018)
    The Copa del Rey will be available on beIN SPORTS, beIN SPORTS en Español and beIN SPORTS CONNECT in USA. The boadcast rights for the final will be on ESPN.
  • Italië - Serie A (2015-2018)
    beIN SPORTS has the exclusive English-language broadcast rights in the USA. Matches are shown on beiN SPORTS and beIN SPORTS en Español, as well as on its beIN CONNECT digital platform.
  • Frankrijk - Ligue 1 (2015-2018)
    beIN SPORTS has the exclusive English and Spanish-language broadcast rights in the US for France's Ligue 1. Matches are shown on beiN SPORTS and beIN SPORTS en Español, as well as on its beIN CONNECT digital platform.
  • Spanje - La Liga (2015-2018)
    beIN SPORTS has the exclusive multi-platform broadcast rights in both English and Spanish-language for the USA. La Liga matches are shown across beIN SPORTS network (beiN SPORTS and beIN SPORTS en Español, as well as on its beIN CONNECT digital platform.
  • Zwitserland - Axpo Super League (2017-2018)
  • Turkije - Super Lig (2017-2018)
  • Frankrijk - Coupe de la Ligue (2015-2018)
  • Nederland - KNVB Beker (2015-2018)

Meer voetbal beschikbaar op deze kanalen

beIN SPORTS CONNECTbeIN SPORTS en EspañolESPNESPN DeportesESPN Deportes+ESPN+ESPN2
beIN SPORTS CONNECT beIN SPORTS en Español ESPN ESPN Deportes ESPN Deportes+ ESPN+ ESPN2
ESPN3FOX DeportesFOX NetworkFOX Soccer Match PassFox Soccer PlusFox Sports 1
ESPN3 FOX Deportes FOX Network FOX Soccer Match Pass Fox Soccer Plus Fox Sports 1 Fox Sports North+
fuboTVGolTV EspanolGOLTViFollowKPDX PortlandMLS LiveMSG
fuboTV GolTV Espanol GOLTV iFollow KPDX Portland MLS Live MSG
MSG GONBC Sports BostonTelemundoUniMásUnivision DeportesUnivisionWatchESPN
MSG GO NBC Sports Boston Telemundo UniMás Univision Deportes Univision WatchESPN
YES Network
YES Network
Inhoud disclaimer:

De gepubliceerde overzichten van live, herhaalde en on-demand wedstrijden en evenementen op deze website worden uitgezonden door de officiële licentiehouders. Deze zijn beschikbaar op verschillende platformen, zoals aardse tv, radio, kabel, satelliet, IPTV, mobiele en desktop apps. Waar mogelijk zullen wij links weergeven naar de streaming evenementen op de platformen geleverd door de officiële zenders. Houd er rekening mee dat er in veel gevallen een digitaal abonnement of authenticatie van de gebruiker met een tv of internetprovider noodzakelijk is. We streven ernaar om zo nauwkeurig en gedetailleerd mogelijke uitzendinformatie te verstrekken. Uitzendschema's kunnen echter op elk moment gewijzigd worden. Wanneer u onjuiste of ontbrekende informatie aantreft, dan horen wij het graag.

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Real Madridmei 26
14:45
Liverpool
Portugalmei 28
13:45
Tunesi
Italimei 28
14:45
Saoedi-Arabi
Frankrijkmei 28
15:00
Ierland
Verenigde Statenmei 28
18:30
Bolivia
Mexicomei 28
21:00
Wales
Argentinimei 29
19:00
Haïti
Perumei 29
21:00
Schotland
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland vs Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte vs Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland vs Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko vs Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal vs Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal vs Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran vs Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk vs Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru vs Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken vs Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk vs Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië vs IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië vs Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië vs Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria vs IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica vs Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië vs Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië vs Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië vs Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland vs Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden vs Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea vs Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland vs Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België vs Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië vs Engeland
23 jun 8:00Moscow
België vs Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia vs Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen vs Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018