Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
Wit-Rusland

Wit-Rusland - Vysshaya Liga

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Stand

Pos.TeamGWWGVDVDTDGPVorm
1   BATE 16 13 2 1 28 10 +18 41 WWWGW
2
Vitebsk 16 10 4 2 25 10 +15 34 WWGWG
3
Dinamo Minsk 15 10 4 1 20 7 +13 34 WWWGG
4
Shakhtyor 15 8 5 2 16 5 +11 29 GWGWW
5
Slutsk 16 8 3 5 18 11 +7 27 VWWVW
6
Dinamo Brest 15 6 7 2 27 17 +10 25 WWWWG
7
Neman Grodno 16 7 4 5 17 18 -1 25 VVGWV
8
Torpedo BelAZ 15 7 3 5 15 11 +4 24 VWWWV
9   Isloch 16 3 8 5 9 14 -5 17 GGVVV
10
Minsk 16 3 6 7 18 20 -2 15 WGGVW
11
Smolevichy-STI 16 3 5 8 13 17 -4 14 VGVVW
12
Gomel 16 3 4 9 7 21 -14 13 WVVWV
13   Tarpeda 16 2 5 9 7 20 -13 11 GVVWV
14
Gorodeya 16 2 5 9 11 22 -11 11 WVGVV
15
Dnepr Mogilev 16 2 5 9 9 21 -12 11 VGVVV
16
Luch Minsk 16 2 4 10 12 28 -16 10 VGVVV
Champions League (Qualification)
Europa League (groepsfase)
Degradatie

 

Topscorers

SpelersTeamDoelpuntenPenalties
P. SavitskiyDinamo Brest 8 0
Y. SchikavkoSlutsk 8 0
K. VergeychikVitebsk 7 3
M. IvanićBATE 5 0
V. KhvashchinskiyDinamo Minsk 5 0
A. MatveenkoVitebsk 5 0
N. SignevichBATE 5 0
I. StasevichBATE 5 0
D. AntsilevskiMinsk 4 1
V. GorbachikSmolevichy-STI 4 1
V. KlimovichTorpedo BelAZ 4 0
D. LaptevShakhtyor 4 0
D. LebedevGorodeya 4 0
A. SarokaDinamo Minsk 4 0
M. SkavyshBATE 4 0

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië