Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
Bulgarije

Bulgarije - Parva Liga

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Stand

Pos.TeamGWWGVDVDTDGPVorm
1 Cherno More 1 1 0 0 2 1 +1 3 W
2 Vitosha Bistritsa 1 1 0 0 2 1 +1 3 W
3 Levski Sofia 1 1 0 0 1 0 +1 3 W
4 Ludogorets 1 1 0 0 1 0 +1 3 W
5 Beroe 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 CSKA Sofia 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Lokomotiv Plovdiv 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Septemvri Sofia 0 0 0 0 0 0 +0 0
9 Slavia Sofia 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Vereya 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 Botev Vratsa 1 0 0 1 1 2 -1 0 V
12 Dunav 2010 U-20 1 0 0 1 1 2 -1 0 V
13 Botev Plovdiv 1 0 0 1 0 1 -1 0 V
14 Etar 1 0 0 1 0 1 -1 0 V
Degradatieronde

 

Topscorers

SpelersTeamDoelpuntenPenalties
A PFG: Regulier seizoen
A. AhmedovDunav 2010 U-20 1 0
P. AtanasovBotev Vratsa 1 0
G. BozhilovCherno More 1 0
WandersonLudogorets 1 0
I. DimitrovLevski Sofia 1 0
N. MilevVitosha Bistritsa 1 1
Stefan Veselinov HristovVitosha Bistritsa 1 0
A PFG: Laatste fase
S. BușLevski Sofia 1 0
M. FennoucheCherno More 1 0
I. GoranovLevski Sofia 1 1
G. ObertanLevski Sofia 1 0
V. PanayotovLevski Sofia 1 0
A PFG: Kampioensronde
C. KeșerüLudogorets 10 3
S. PetkovBotev Plovdiv 8 0
PaulinhoLevski Sofia 7 0
J. ŚwierczokLudogorets 6 0
João PauloBotev Plovdiv 5 0
M. KamburovBeroe 5 1
R. AlbergCSKA Sofia 3 0
WandersonLudogorets 3 0
Pedro EugénioBeroe 3 1
R. ProcházkaLevski Sofia 3 0
B. TsonevBeroe 3 0
J. BlancoCSKA Sofia 2 0
B. ChorbadzhiyskiCSKA Sofia 2 0
Ruben PintoCSKA Sofia 2 0
K. DespodovCSKA Sofia 2 1
A PFG: Degradatieronde
F. BojajOFK Pirin 5 0
I. IsaDunav 2010 U-20 4 0
I. DimitrovSlavia Sofia 3 1
G. IvanovSlavia Sofia 3 0
R. VasilevCherno More 3 0
A. BadaraEtar 2 0
V. BatrovićEtar 2 1
Stefan Veselinov HristovVitosha Bistritsa 2 0
M. MinchevCherno More 2 0
M. AngelovSlavia Sofia 1 0
I. BaidooSeptemvri Sofia 1 0
D. BakalovLokomotiv Plovdiv 1 0
I. BanovićLokomotiv Plovdiv 1 0
G. BozhilovCherno More 1 0
A. ChandarovSeptemvri Sofia 1 0
A PFG: 2nd Round
F. MihaljevićLokomotiv Plovdiv 3 0
D. DimovCherno More 1 0
M. FennoucheCherno More 1 0
M. KuzmaCherno More 1 0
A. ZehirovCherno More 1 0
A PFG: 1st Round
A. AralicaLokomotiv Plovdiv 2 0
M. FennoucheCherno More 2 0
G. IlievCherno More 2 1
M. ToshevSeptemvri Sofia 2 0
Y. AngelovLokomotiv Plovdiv 1 0
D. BakalovLokomotiv Plovdiv 1 0
V. MarchevLokomotiv Plovdiv 1 0
P. UmarbaevLokomotiv Plovdiv 1 0
G. YomovSlavia Sofia 1 0

 

Nieuws

Sfida Mondiale sapore di coppa
Corriere dello Sport.it (1 week ago)

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië