Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
Namibië

Premier League

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Stand

Pos.TeamGWWGVDVDTDGPVorm
1   African Stars 30 19 7 4 40 14 +26 64 WVWWW
2   Black Africa 30 15 10 5 52 29 +23 55 WVGWG
3   Mighty Gunners 30 17 3 10 48 36 +12 54 WWWWW
4
Pumas UNAM 30 13 9 8 43 32 +11 48 WWGVW
5
Young Africans 30 12 11 7 35 25 +10 47 VGWVG
6   Tigers 30 14 4 12 42 33 +9 46 WVVVW
7
Tura Magic 30 12 7 11 41 36 +5 43 VVGVV
8
Orlando Pirates 30 10 9 11 39 39 +0 39 WWGWG
9
Eleven Arrows 30 10 9 11 48 49 -1 39 WWGWG
12   Civics 30 7 14 9 33 27 +6 35 VWGWV
13   Blue Waters 30 8 8 14 33 43 -10 32 VVVVG
15   Rundu Chiefs 30 6 9 15 34 55 -21 27 VGGGV
Champions League (groepsfase)
Degradatie

 

Nieuws

 

Video's


#PretemporadaAP2018 | Los canteranos v2
Maandag, 2 jul

#PretemporadaAP2018 | Spot Celaya vs Pumas UNAM
Vrijdag, 29 jun

#PretemporadaAP2018 | Los canteranos
Donderdag, 28 jun

PretemporadaAP2018 | Conferencia | Ignacio Malcorra
Dinsdag, 26 jun

PretemporadaAP2018 | Llegaron los Chilenos
Maandag, 25 jun

PretemporadaAP2018 | RESUMEN
Zondag, 24 jun

Pretemporada AP2018 | Porteros
Zondag, 24 jun

PretemporadaAP2018 | D.T. David Patiño
Vrijdag, 22 jun

PretemporadaAP2018 | Entrenamiento | Acapulco
Donderdag, 21 jun

PretemporadaAP2018 | Marcelo Díaz
Donderdag, 21 jun

PretemporadaAP2018 | Día 1 Acapulco | Preparación Física
Woensdag, 20 jun

PretemporadaAP2018 | Día 1 | Acapulco
Dinsdag, 19 jun

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië